Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 15 stu 2019 23:42. Sada je: 15 stu 2019 23:42.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 84 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Line v.2
PostPostano: 23 vel 2012 11:34 

Novi Line v.2 na "Devil's Marble" modu.....
-(na manju opciju moda-14500)

Line i Devil su kao radjeni jedan za drugi,kombinacija izgleda fantasticno :plus:

slika
slika

....a meni pod hitno treba brusni papir gradacije 1500-2000 da ispoliram moj Devil.... :alikako:

Povratak na vrh

Naslov: Re: Line v.2
PostPostano: 23 vel 2012 12:06 
Moderator

Zašto? ja svoga bacim u mašinu za pranje suđa.Super.Kakav papir, s tim brišem :boot:

Povratak na vrh

PostPostano: 23 vel 2012 16:11 
Administrator

Karo, ova bijela plastika na spoju Line i DM je tvoj izum ili ... ?

Povratak na vrh

PostPostano: 23 vel 2012 16:12 

Kinta je napisao:
Karo, ova bijela plastika na spoju Line i DM je tvoj izum ili ... ?

Hahaha....da :)

Povratak na vrh

PostPostano: 23 vel 2012 19:11 
Moderator

Malo više koristi Devila i on bu se sam ispoliral! :beljise_har:

Povratak na vrh

PostPostano: 24 vel 2012 10:16 

D@DO je napisao:
Malo više koristi Devila i on bu se sam ispoliral! :beljise_har:

aaaaa.... :nem:

ma koristim ja njega stalno....mene nerviraju mikro ogrebotine,ne mogu da podnesem kad mi se pojave na nekom svijetlu :?

A cuj,bas sam se nesto u zadnje vreme isfurao na manji 14500 deo....:)
Dobro izgleda i sa MY-T od yenkija a sad mu lezi i Line... :plus:

Povratak na vrh

PostPostano: 25 vel 2012 09:18 

Odlično! Samo što baš i nisam oduševljen performansama nakon svih silnih napisa. Karo, ajd malo pukni iskustva... Možda nisam potrefio pravi setup :kuc:

@Chromex - ma ima tu jebade svakojake... ovoliko namotaja za ovoliki otpor, pa onoliko za onliki otpor... pa oksidiraj mesh, pa ga namoči u PG da povlači ravnomjerno liquid, pa onda višak PG-a ispali... pa te žena jebe šta to smrdi po kući a ne konta da si joj spalio kosu brenerom... i tak...

Meni aroma baš i nije nešto izražena... ne znam, vjerujem da setup baš i nije pogođen. 4 namotaja s jedne strane, 5 s druge, sve ostalo po PS-u napravljeno, otpor 2.1 ohma... ne usudim se ići niže na 1.8 ohma ili još niže (3-4 namotaja)...

Nadalje, kad ga stavim kao Karo na slikici - vodoravno, procuri mi na rupicu za punjenje kod navoja (logično)... i tak... prva iskustva.

Povratak na vrh

PostPostano: 25 vel 2012 11:51 

Platio sam i jedan i drugi,MY-T i Line (i nemam obavezu da reklamiram :lol: ) pa tako ne vidim razloga da nekoga velicam ili ne,a i clanovi koji su proizveli ove stvari moraju shvatiti da su kritike dobronamjerne a ne da se necij ugled narusi....Pa budimo realni,ako postoji neki nedostatak,mana ili sl. onda postaje tabu tema o kojoj nitko nista ne govori.Naprotiv,ako ima nesto sto ne cini dajte da jedni drugima pomognemo i da se gadgeti prisposobe za pravi uzitak...
I jos nesto...kad netko napravi atty koji je savrsen nek me stavi na listu za dva komada,jednog cu uramiti a drugi koristiti ;)
Idemo on...
Bas sam juce Dadi rekao....fiber je fiber,mrezica je mrezica.Po meni aroma sa fibera je puno bolja nego sa mrezicom,da sad ne trazim moj post od pre pola godine gde kazem isto ovo.Meni se kod Line-a dopada vrhunska izrada,stvarno vrhunska i tu nema govora a oko performansi....pa njih mozes sam dovesti do savrsenstva,znaci performanse takvih atomizera zavise od onog koji radi setup na njima a ne konkretno od materijala drip-tipa :)...
Meni iskreno ne curi kod rupice na navoj ali se zna pojaviti kondenzat kod tog istog navoja kad malo odsarafim,znaci tek onda prolazi kondenzat ali mislim da se moze srediti....Taj navoj se moze resiti nekom gumicom kako bi fino dihtovao.
Za setup koristim 3/-4 namotaja 0.20 kanthala sa #400 mrezicom,ovo sa mrezicom za ubuduce moram promijeniti,moram se snaci za #325 ili sl.,jer sa manje rupica na dobijete veci TH a meni to treba....Sledeci setup ide sa kanthalom 0.30,probacu sa nekih 6 namotaja,otprilike bi bilo 1.1-1.2 Ohm.Tako imam vecu povrsinu pod grijacem a manji otpor pa kad se to zalaufa...ali videcemo.
Zahvaljujuci yenkiju sam uspeo da napravim ovaj setup,spasila me njegova mrezica i kanthal koji daje u komplet sa MY-T ;) ....inace bi jos gledao u Line :rotfl:
Sve u svemu Line je jedna jako dobra i isplatljiva stvar koja po meni je "must have" u vasoj kolekciji,isto kao i dobar mod.Mislim da zasad imam tri gadgeta od kojih se ne bi odvojio pa makar i prestao s parenjem a to su "Devil's Marble-EVO",Line i MY-T....a,i Panasonic baterije :)

Sledi i recenzija za yenkijev MY-T....atty koji zasluzuje bolje mjesto na rang listi. :51:

(molim doticne osobe da uplate obecanu sumu na racun) :ali: :ali: :ali:

Povratak na vrh

PostPostano: 25 vel 2012 12:09 

Super. I ja koristim 400 SS mrezicu i kantal 0.20mm. Izrada je stvarno odlična, tu nema ni riječi zamjerke. Mislim da će ti s povećanjem broja namotaja otpor rasti, a smanjivanjem padati. Meni ne fali throat hit, ali toliko se pisalo oko arome, pa kako ljudi pare sa samo 4mg i slično, očekivao sam da će me mojih 12mg standardnih ubiti nakon 2 dima, kad ono prrrrrrrrcc... ništa.
Složim novi setup, pa javim nakon par dana konkretnije dojmove.
My-T atty nemam, ali ne sumnjam da je Yenki napravio odličan atty! Ja se dobro sjećam tvojeg obožavanja špagerica (šala, naravno).
Vjerojatno nisam dovoljno jako stegnuo mesh s kantalom (moguće, oko pola noći sam radio pripremu mesha i kantala)... oksidacija je bila ok i tu ne bi smjelo biti problema. Zasad samo za tebe s foruma znam da imaš Line pa zato i pitam... dok konvertit Chromex na dođe u posjed jednog... hihihi...
Možda pomogne - ja sam baš prema videu od Rawegga radio pripremu i na kraju oksidacije sam umjesto u vodi umakao u čisti PG mesh - ovo doprinosi ravnomjernom povlačenju liquida, samo taj višak PG-a prije stavljanja mesha u Line spališ.

Povratak na vrh

PostPostano: 25 vel 2012 12:28 

Od pre 2 dana i ja imam ovo čudo. Da sad ne ponavljam komentare o kvaliteti izrade i vizuelnom dojmu :) a opet, nemam dovoljno iskustva sa njim da bih davao zapažanja i savete tog tipa.

Meni se čini da do curenja kada je položen vodoravno dolazi ne kroz rupu u navoju za punjenje, nego kroz ovu novu rupu, za pritisak, odmah pored otvora za mrežicu. To je inovacija u odnosu na v1, a pošto niko pre nije prijavljivao taj problem - mislim da je do toga. U prilog tom zaključku ide i činjenica da kada uspraviš atomizer i sačekaš par sekundi - sva tečnost se vrati u tank.

Ukus je definitivno drugačiji od svega što sam do sada probao, meni je ok. Jeste da sam čitajući recenzije očekivao da dobijem ne znam ni ja šta, ali ipak sam se pre nego što mi je stigao zapitao: "kako to ne znam šta od ukusa treba da izgleda" :) sa te strane dakle - nemam zamerki.

Što se tiče jačine i TH-a, obraćao sam pažnju na iskustva drugih sa v1. Ne sećam se da je iko ko je pario npr 18-24mg uzeo Line i iz prve sišao na 9mg. Ali su svi vremenom spustili.
Da li ti treba vremena da osetiš potrebu za slabijom tečnosti, ili ti treba vremena da počneš da slažeš bolje setupe, ili možda oboje - to ne znam ;)

slika

Povratak na vrh

[ 84 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: