Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 17 stu 2019 08:02. Sada je: 17 stu 2019 08:02.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 1 post ] 
Autor Poruka
 Naslov: eGo-V VV i VV2 mega
PostPostano: 23 kol 2013 11:53 
Veliki Cezar zadarske podružnice

slika

Na slici su prikazani oba modela s time da je lijevo VV od 650mAh a desno VV2 mega od 1200mAh.
Nema neka velika razlika u veličini ali zato ima u debljini gdje je VV2 nešto deblji.
Sve karakteristike i samo ponašanje baterija je identičan kod oba modela osim razlike u kapacitetu.
Prvo moram spomenuti voltažu koju jako dobro drži do samog kraja baterije. Koristio sam ih do 4,4V i uspoređivao sa eVic-om i po količini pare (sa istim clearom) i brzinom kojom ugrije grijač ne mogu primijetiti nikakvu razliku. Kako nemam nikakav instrument kojim bi mu mogao izmjeriti točan napon držat ću se onog što sam već ranije pročitao na netu o tim baterijama da stvarno drže napon koji im je podešen.
Oba modela imaju mali plavi LCD na koje je prikazan trenutni napon kao i stanje napunjenosti same baterije. Za razliku od običnih ego baterija sa LCD-om ne prikazuje broj uvlačenja i ne pali se kod korištenja. LCD se upali samo pritiskom na + ili - tipku kojima se podešava napon. Kada se istovremeno stisnu + i - i drži 8-10sek onda se zaključaju te tipke da se ne bi slučajno pritisnule i promijenile voltažu. Na isti način se i otključava.
Gašenje baterije se vrši na standardni način sa 5 brza klika na prekidaču.
Obije baterije su passtrough.
Manu koju sam do sada iskusio je to da povremeno "pali u prazno" tj. ne aktivira se baterija iako se pritisne prekidač.
Kod ove 650mAh baterije mi također smeta gumeni prsten zbog koje je ponekad teško napipati gdje mu je prekidač.
Na žalost baterije se ne mogu puniti preko standardnog punjača za ego baterije nego koriste posebne konektore. Manja baterija ima neku vrstu mikro USB konektora ali ne može koristiti uobičajeni kabel nego samo njegov dok je kod veće mini USB i može se koristiti bilo koji mini USB kabel.
Nekima (meni ne) bi mogao biti i problem u veličini baterije.
Evo slike za usporedbu.
slika

Lijevo je obična ego-t baterija od 1100mAh pa VV 650mAh i zadnje VV2 1200mAh.

Povratak na vrh

[ 1 post ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: