Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 20 stu 2018 02:57. Sada je: 20 stu 2018 02:57.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 24 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
Autor Poruka
 Naslov: Re: Sigelei #8 + aga t2
PostPostano: 20 kol 2013 09:42 

Aga mi se i napadala skup s modom pa nista,evo rsst malo trknul vec ne dela...najveca zamjerka sto nije cvrst,plus pin nije rijesen dobro,tojest plastika na koju se serafi dok na agi pritegnes i ne gledas vise,mada su iste te matice na agi problem,opet bolje od onog federa na rsst koji ne vodi kak se spada...

Sent from ViperS

Povratak na vrh

PostPostano: 20 kol 2013 20:01 

Hm, meni se još nikada setup nije razletio, a palo mi je sve skupa valjda milion puta. pogotovo u kombiju kad ga ostavim na sjedalu, pa naglije prikočim ili skrenem, leti po cijeloj kabini... Par puta mi je i kapa spala, ali setupu nije bilo ništa. Rastegni malo taj feder, meni je nakon rastezanja prestalo slinjenje na + pol konektora, ako te to muči...

Povratak na vrh

PostPostano: 21 kol 2013 15:22 

Da bi dobro drzalo moram otpustit plus pin na modu,i jace pritegnut cventralni pin,al se zna razlohat to isto...zica mora cvrsto sjedat uz plus pol jer ova podloska ima strasan drop...svi govorili da je rsst out of box bolji od age al je zapravo obrnuto...jedino kod rsst je velika rupa za mesh super za sub ohm setupe

Sent from ViperS

Povratak na vrh

PostPostano: 29 kol 2013 20:06 

Ajmo ideje...kako nema opruge,minus pol je izvucen,fire button jedva radio kontakt na samom rubu,tu i tamo se dogodi da ne opali il opali al s ocitim padom napona...uvalio mesingani seraf u minus pol,napravio distancu,sad fizicki bolje sjeda al opet tu i tamo ne opali...bojim se da sam previse izglancal firebutton kad sam skidal do mesinga,da on ocito ne radi dobar kontakt uvijek

Nisam uspio raskopat firebutton,skinuo s moda jesam al ga raserafat nemogu,odserafio bi ga za krug dva,to bi trebalo pomoc,zagrijaval al ne trza,pa da usput i unutra sve izglancam do mesinga

Svaka ideja dobrodosla

EDIT: uspio odvrnut za pol kruga fire button,nisam raskapal do kraja jer bi sigurno nesto potrgal:D sad radi ko singerica, 100 paljenja ni jedan s osjecajem pada napona ili ne paljenja:D

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk 2

Povratak na vrh

[ 24 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: