Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 24 lis 2019 04:53. Sada je: 24 lis 2019 04:53.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 41 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re:
PostPostano: 28 lip 2015 03:47 

tomek1221 je napisao:
Zasto subtank nebi mogo parit ko kayfuna recimo?samo zatvorit zrak da skroz malo ima i moralo bi sljakat. Ili?

Poslano sa mog PAP7600DUO koristeći Tapatalk

Feko ti je odgovorio, a ja ću potvrditi. Očekivamo sam puno više od tog atomizera, a dobio jako malo. Aroma prosječna, protok zraka totalno neupotrebljiv. Na najmanjoj rupi mora bit na visokoj snagi da bi dobio paru, ali onda se tekućina pregrijava pa se i aroma deformira. Na najvećoj rupi premalo zraka za pravi istinski lung inhale.

Doduše, da se to popravit za normalan mouth to lung. Ja sam to riješio tako što sam u rupu za zrak na rebuildable bazi ubacio keramiku od Killera, ali sam otrgnuo šalicu, tako da je ostao samo dio kroz koji prolazi zrak. Puno više arome, puno više pare.

Povratak na vrh

Naslov: Re: iStick 30w + što?
PostPostano: 28 lip 2015 04:03 

bok, DIABLO ,
Evo ,pocheli i oni kod Kangera motati na 1,5 Ohma otpora , grijache , da b subtank bio OK...a da nije potreban TC.

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 28 lip 2015 06:34 

Diablo da to malo poblize objasni :-) moze i slikovito.

Povratak na vrh

Naslov: Re: Re:
PostPostano: 28 lip 2015 07:26 

Citat:
Ima ogromnu rupu za zrak u komori...ne valja kada se prigusi dotok zraka, ne rasipa ga u komori kak se spada. Jednostavno, napravljen je za lung inhale.

Citat:
Feko ti je odgovorio, a ja ću potvrditi. Očekivamo sam puno više od tog atomizera, a dobio jako malo. Aroma prosječna, protok zraka totalno neupotrebljiv. Na najmanjoj rupi mora bit na visokoj snagi da bi dobio paru, ali onda se tekućina pregrijava pa se i aroma deformira. Na najvećoj rupi premalo zraka za pravi istinski lung inhale.

Doduše, da se to popravit za normalan mouth to lung. Ja sam to riješio tako što sam u rupu za zrak na rebuildable bazi ubacio keramiku od Killera, ali sam otrgnuo šalicu, tako da je ostao samo dio kroz koji prolazi zrak. Puno više arome, puno više pare.

Moje iskustvo je potpuno drugacije.
Subohm uopce ne koristim.

Koristim ga iskljucivo MTL na najmanjem otvoru zraka, RBA baza, 1.5ohm, 0.25 kanthal, promjer zavojnice 2 mm (dakle cca 6 zavoja - spaced). Parim na izmedju 10 i 15 W
Zavojnica u komori mora biti maksimalno spustena nad otvor zraka (znaci okrenem ju naopako - zavojnica dolje, nozice gore - RBA deck je izveden genijalno po tom pitanju) tako da ga prakticki prekrije. Dijelic milimetra ovdje radi drasticnu razliku.
Rezultat je da sam dobio vise arome nego na Kayi, a laznog TH nema.
Imam doma vise kayfuna, taifuna GT2 i toliko sam zadovoljan da nista od toga vise uopce ne koristim od kada sam ovo ovako slozio.

Pricam o Subtank mini V2, dakle za nove verije sa 2 air slota jer se na starim zrak ne da dovoljno zatvoriti za ugodan MTL. Barem meni. Mislim da su svi na trzistu sada V2.

E da, driptip treba promijeniti jer fi na stock ubija svaki gust.

Povratak na vrh

Naslov: iStick 30w + što?
PostPostano: 28 lip 2015 07:38 

Ja sam uzo ovaj novi kangerov komplet.sa subtankom.drip tip cu napravit sa manjim promjerom ili ubacit nesto da smanjim rupu.

Povratak na vrh

PostPostano: 28 lip 2015 09:29 

Poslal sam ti PP! Javi se! :) :cigo:

Povratak na vrh

PostPostano: 28 lip 2015 10:02 
Moderator

Covjek 1 mjesec pari...pretpostavka je bila da misli na kupovne grijace, a ne rba bazu. Ima puuuno boljih rba atomizera od subtanka, kod njega je to samo feature i nista drugo.

Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant

Povratak na vrh

PostPostano: 28 lip 2015 10:21 

Hvala svima na odgovorima i prijedlozima. Ovi kayfuni i tajfuni su mi za sad još špansko selo. Još sam u fazi "toči i vozi". :D
Zato sam imao subtank u izboru zbog rebuildable opcije koja će me vjerojatno kasnije zanimati. Ali je airflow izgleda prevelik pa ću ipak vjerojatno ići na neki nautilus. Navodno da je velika razlika između njega i ovoga na čemu trenutno parim.

Povratak na vrh

PostPostano: 28 lip 2015 11:58 
Moderator

ogromna je razlika između nautilusa i subtanka...dva potpuno različita svijeta. ajde ti prvo probaj negdje jedan i drugi, pa onda donosi odluke.

Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant

Povratak na vrh

PostPostano: 28 lip 2015 14:01 

Pao je dogovor s Dankom pa će za sad vjerojatno biti nautilus.

Povratak na vrh

[ 41 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: