Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 11 pro 2019 14:31. Sada je: 11 pro 2019 14:31.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 41 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: iStick 30w + što?
PostPostano: 27 lip 2015 13:11 

Pozdrav cijenjeni vaperi!
Vapam već kojih mjesec dana na http://puffkalica.hr/shop/akcije/puffka ... ndard-kit/ i mogu reći da nije uopće loše za početnika, međutim sad želim nešto malo naprednije, no ništa divlje. :D
Odlučio sam se za iStick 30w budući da je kompaktan, ima solidan kapacitet, estetski je zanimljiv, a ima i dobre recenzije.
E sada, dvojim između atomizera. Izbor sam suzio na Aspire Nautilus Mini i KangerTech Subtank Mini. Koliko sam shvatio, Subtank je napredniji od navedenih, ima veći grijač, manji otpor, subohming, RBA... i oku je ugodniji (iako je to subjektivno).
Ono što je tražim je okus, okus i okus. Masivni oblaci mi nisu prioritet (iako su zabavni). Isto tako, preferiram mouth-to-lung vapanje, jer mi se čini da vapanjem direkt u pluća ne dobijem toliko okusa i općenito mi to nije baš preugodno.
Kupovinu ću obaviti na Fasttechu i cijena između navedenih tankova ne igra ulogu.
Sve sugestije, savjeti i mišljenja su dobrodošli. :plus:

Povratak na vrh

Naslov: Re: iStick 30w + što?
PostPostano: 27 lip 2015 13:44 
Moderator

uzmi nautilus...subtank je za lung inhale

Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant

Povratak na vrh

PostPostano: 27 lip 2015 14:15 

fek0 je napisao:
uzmi nautilus...subtank je za lung inhale

Ima i boljih atomizera, ovisi jel kolega želi motati sam ili nešto treće?

"zašto kad pet puta kliknem na fajer tipku, mod više ne radi"

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 27 lip 2015 14:25 

Po meni uzmi rba,i sam motaj,i gledaj da ima mogucnost dual coila,pa makar ti nikad trebalo,al nije svaki dual coil single coil friendly...a koji atty neznam:S kaya v4 je super ako zelis single coil i dual,deck izgleda jako dobro,al je komplicirana ko sam vrag po meni za pocetnika...dakle trazi atty sa slicnim deckom ko kaya v4

Povratak na vrh

PostPostano: 27 lip 2015 15:13 

Ako si izbor suzio samo na ta dva, Subtank je naravno bolji jer je kompletan kit, (OCC+RBA) al Feko ti je sve rekao to nije tank za "mouth-to-lung inhale"! Tako ili (ako zelis motat ) nadji sta jednostavno poput kayfuna ,al ne V4 vec starije sta ( lite, lite plus, 3.1) s tim sam i ja poceo :) ili ako ne zelis motat coilove jednostavno uzmi Nautilusa kad ti je vec upao u oko. :D

Povratak na vrh

PostPostano: 27 lip 2015 15:23 

Ili taifun.

"zašto kad pet puta kliknem na fajer tipku, mod više ne radi"

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 27 lip 2015 19:02 

Zasto subtank nebi mogo parit ko kayfuna recimo?samo zatvorit zrak da skroz malo ima i moralo bi sljakat. Ili?

Poslano sa mog PAP7600DUO koristeći Tapatalk

Povratak na vrh

PostPostano: 27 lip 2015 19:30 

Bok , ako ti nije sila , sad ce za koji dan izachi novi iStick sa TC -om , cjena tu negdje , a za subtank , radije kupi (ako ne zhelish chekati) a hochesh iStick, 50W , samo njega , ne cijeli kit . Cijena je ista ko' da kupujesh 30W kit. nije velika razlika u velichini , a bolje "tjera" Subtank , Inache za Subtank je najbolji K-BOX , ako koristish gotove grijache (original). eto. Mislim na cjenu.

Povratak na vrh

Naslov: Re:
PostPostano: 27 lip 2015 22:34 
Moderator

tomek1221 je napisao:
Zasto subtank nebi mogo parit ko kayfuna recimo?samo zatvorit zrak da skroz malo ima i moralo bi sljakat. Ili?

Poslano sa mog PAP7600DUO koristeći Tapatalk

Ima ogromnu rupu za zrak u komori...ne valja kada se prigusi dotok zraka, ne rasipa ga u komori kak se spada. Jednostavno, napravljen je za lung inhale.

Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant

Povratak na vrh

PostPostano: 27 lip 2015 23:51 

byakuya je napisao:
Pozdrav cijenjeni vaperi!
Vapam već kojih mjesec dana na http://puffkalica.hr/shop/akcije/puffka ... ndard-kit/ i mogu reći da nije uopće loše za početnika, međutim sad želim nešto malo naprednije, no ništa divlje. :D
Odlučio sam se za iStick 30w budući da je kompaktan, ima solidan kapacitet, estetski je zanimljiv, a ima i dobre recenzije.
E sada, dvojim između atomizera. Izbor sam suzio na Aspire Nautilus Mini i KangerTech Subtank Mini. Koliko sam shvatio, Subtank je napredniji od navedenih, ima veći grijač, manji otpor, subohming, RBA... i oku je ugodniji (iako je to subjektivno).
Ono što je tražim je okus, okus i okus. Masivni oblaci mi nisu prioritet (iako su zabavni). Isto tako, preferiram mouth-to-lung vapanje, jer mi se čini da vapanjem direkt u pluća ne dobijem toliko okusa i općenito mi to nije baš preugodno.
Kupovinu ću obaviti na Fasttechu i cijena između navedenih tankova ne igra ulogu.
Sve sugestije, savjeti i mišljenja su dobrodošli. :plus:

Bok.
Pishe da si iz Koprive , ajd' ima tu chlan foruma Danko1975 , poshalji njemu PP, sa upitom da sjednete na kavu , prije bilo kakve narudzbe , pa poprichajte i tako-to. Svi prijedlozi , sugestije koje si trazhio su OK i tako ih prihvati.
LP
alois

Povratak na vrh

[ 41 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: