Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 24 lis 2019 05:02. Sada je: 24 lis 2019 05:02.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 8 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Mali osvrt na godišnjicu 3 mj parenja
PostPostano: 12 lip 2015 11:21 

Evo da se malo priključnim sa nekom malom recenzijom, vise za početnike. Koristim ovu opremu i ove tekućine već par mjeseci razmišljam o nečemu novome cak i naručio. Spinner ll ima 1650 mah bateriju na 3.3v bi izdržao sigurno cijeli dan za nekih 3 ml tekućine ja koristim na 4.0v oko 3-4 ml dobro se drži ali nisam komotan cijeli dan moram ga staviti poslepodne dopuniti, na zalost ne može se pariti dok je na punjaču. Protank mini 3 i geni tank mini veoma slični razlika samo u protoku zraka ne mogu reci koji mi je bolji jedan koristim za vocne a drugi za tobaco i koristim za tobaco jacu voltazu a vocnu manju voltazu da li je to do tekucine same ili ima razlike veve u tankovima nego sam ja skonto nemam pojma protank je tobaco sa jačom V grijači isti. koristim nove grijače koji imaju samo rupicu na sebi vata se jedva vidi, probao sam stare imaju slabiju aromu i kraće traju, novi traju vise od 10 dana. Isprobao sam 1.8 omh 2-3 puta i nikako mi ne pasu 1-5 omh su mi puno bolji. O tekućina sve najbolje pušio sam neku srednju jačinu cigareta tu sam na 6mg nikotina probao sam neke druge da ne reklamiram ali nisu do koljena ovima da li je stvar navike ili sa boljom opremom stigne neko otkriće ti cu tek otkriti ali sa ovim sam bez problema ostavio dućan tako da se za sada držim onoga sto me drži dalje od duvana. Svakom početniku bih preporucio ovu kombinaciju, vjerojatno ima još bolji početnički kit ali kad radi meni mora i drugima moja buđenja su bila kava,cigara,upaljač tek onda dobro jutro

Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Povratak na vrh

Naslov: Re: Mali osvrt na godišnjicu 3 mj parenja
PostPostano: 12 lip 2015 12:04 

Da si ubacio koju točku ili zarez više, bilo bi još bolje za pročitat :angry_shake: :).
Ali, čestitam i drž se i dalje :plus:

Sa novom opremom i izradom vlastitih grijača dolazi i više okusa i zabave...

Povratak na vrh

PostPostano: 12 lip 2015 12:27 

Pisao sam sa mobitela, pa sam odustao od točki i zareza kad je sve počelo zapinjati, prdit i smrdit a auto corect počeo ispravljati... A bas sam odlučio sada napisati. I ubi me 80 KB za sliku pa normalna slika mi je 4-5 MB, Jel se može ta granica za upload malo pomjeriti? Stiže mi taifun gt2 s i istick 30w pa bih malo i to poslikao i postavio.

Povratak na vrh

PostPostano: 12 lip 2015 12:29 
Moderator

zika je napisao:
Pisao sam sa mobitela, pa sam odustao od točki i zareza kad je sve počelo zapinjati, prdit i smrdit a auto corect počeo ispravljati... A bas sam odlučio sada napisati. I ubi me 80 KB za sliku pa normalna slika mi je 4-5 MB, Jel se može ta granica za upload malo pomjeriti? Stiže mi taifun gt2 s i istick 30w pa bih malo i to poslikao i postavio.

Ograničenje slika je 1024 px maksimalno po bilo kojoj osi

Povratak na vrh

PostPostano: 13 lip 2015 17:17 
Administrator

zika je napisao:

viewtopic.php?f=2&t=82

Povratak na vrh

PostPostano: 21 lip 2015 19:29 

Spinner je odlican za pocetnike ali ako trazis nesto vise onda ces ga ubrzo pospremit sastrane :la:
Inace imam isti takav i ja koji sam si uzeo za na posao jer mi se neda mod nosit da me svi gledaju :D
Samo naprijed

Povratak na vrh

PostPostano: 23 lip 2015 22:40 

Stigao mi istick 30w I Taifun gt 2 s. Prvo sastavljanje grijaca mi je odradio prijatelj koji se konta puno vise od mene I pokazao neke cake za taifun, kako bolje da radi, da ne slini itd. Za sada sam zadovoljan pari ko lud, jedino sam izgubio aromu na pocetku bilo je u izobilju, probao sam drugu tekucinu ali slabo, stavio sam istu tekucinu u protank i ne osjetim aromu. Nesto se desilo sa mnom izgleda, imate li neki savjet kako da vratim aromu?

Povratak na vrh

PostPostano: 23 lip 2015 22:42 

zika je napisao:
Stigao mi istick 30w I Taifun gt 2 s. Prvo sastavljanje grijaca mi je odradio prijatelj koji se konta puno vise od mene I pokazao neke cake za taifun, kako bolje da radi, da ne slini itd. Za sada sam zadovoljan pari ko lud, jedino sam izgubio aromu na pocetku bilo je u izobilju, probao sam drugu tekucinu ali slabo, stavio sam istu tekucinu u protank i ne osjetim aromu. Nesto se desilo sa mnom izgleda, imate li neki savjet kako da vratim aromu?

Probaj ne pariti tu istu aromu ;) Rotiraj 2 bar tokom dana

"zašto kad pet puta kliknem na fajer tipku, mod više ne radi"

Povratak na vrh

[ 8 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl, spider i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: