Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 17 kol 2017 19:14. Sada je: 17 kol 2017 19:14.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 29 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Problem s I JUST 2 MINI
PostPostano: 16 kol 2016 16:53 

Pozdrav svima

Molim vas za pomoć,
Do sada sam koristio mini protank 2 i kangertech bateriju
Tekućinu sam sam pravio, kupaovao bazu i mjesao je u omjeru 70 VG/30 PG 12mg nikotina, i Inaverionu aromu gold ducat
Mogu reći da sam bio super zadovoljan, pario svakodnevno i u jednom danu sam presao sa cigareta na e-cigaeratu.
E cigareta se raspala, odlućio kupiti drugu, rekoh sebi nesto bolje i jace, još veći gust da bude

Na prepruku trgovca uzeo I JUST 2 MINI i tu svi problemi počinju

Naime probao sam vec 10ak kupovnih gotovih tekućina ali sve je to lose jako lose
jednostavno mi nista ne odgovara i od svega me boli grlo i stalno kasljem vec nakon dva dima.
Uzasan osjecaj. proslo je vec 50ak dana i nikako se nisam privikao
Većinu vremena para mi je pre-jaka i ne povućem niti jedan dim i vec se zakasljem

Grijač po uputama trgovca dobro natopim u tekučini prije prve upotrebe
Koristim tekućinu sa 6mg nikotima jer mi je rečeno da je ova e cigareta vrlo jaka i nema potrebe za jačom dozom nikotina posto sam prije koristio 12mg
ponekad imam osjecaj da je grijač pregorio, a vec nakon 5 minuta je dobar okus ali me jako reže u grlu. ponekad tekučina ima potpuno drugačiji miris i okus
stalno nest....
Sve tekucine koje sam kupovao zadnjih dana su 50VG 50PG- da li mi je to mozda problem????

Molio bih starije i iskusnije u ovom svemu da me upute, daju neki savjet kako da vratim onaj stari osječaj i gust parenja

Hvala!!!

Povratak na vrh

Naslov: Re: Problem s I JUST 2 MINI
PostPostano: 16 kol 2016 20:12 
Administrator

Preslab ti je dotok liquida na grijac - smanji snagu, uzmi rijedju tekucinu.

Nepotrebno si smanjio kolicinu nikotina u liquidu.

Povratak na vrh

PostPostano: 16 kol 2016 20:20 

Eh da trgovac ima zrno u glavi ne bi ti dao ijust. To je prejako ako nisi navikao na subohm i ako paris kao da pusis cigaretu, def nije za tebe jer je to tank za direkt u pluca. Taj ijust radi na 40-50w a ti si s protankom navikao na 5-10. To je ogromna razlika i zato ti je prejako. Vuci direk u pluca. Mozda ti se svidi :) ili se probaj igrat s airflow controlom.

Cubis Pro
Kayfun Mini V3 Styled

Povratak na vrh

PostPostano: 16 kol 2016 21:51 

Ma ne pari na 40-50 wati, uopće nema mod nego bateriju.

Povratak na vrh

PostPostano: 16 kol 2016 22:06 

Kinta je napisao:
Preslab ti je dotok liquida na grijac - smanji snagu, uzmi rijedju tekucinu.

Nepotrebno si smanjio kolicinu nikotina u liquidu.

Kako da smanjim snagu???
Imam bateriju ne mogu nista regulirati, imam samo onaj airflow control

Rijeđu tekućinu?...tu da se igram sa omjerima VG i PG ili postoje neke gotove tekućine koje su rijeđe od drugih

Oprostite na ne znanju, ali nisam previse u tome, jednostavno sam uzivao u prosloj e cigareti i nisam se previse informirao o drugim stvarima

Povratak na vrh

PostPostano: 17 kol 2016 00:55 

protank mini je mouth to lung atomizer. znači pariš kao cigaretu. ijust je za Direct to lung, odnosno za "vuć direkt u pluća", kao kad dišeš na usta, duboko. nabavi drugi atty, recimo aspire nautilus, našarafi 1.6 ohma ili više grijač na nautilusa, nautilus na ijust bateriju i ponovo uživaj.

računica je ovakva...pojednostavljeno pišem jer mi se ne da računat. ijust baterija daje konstantnih 4volta šta god ti prišarafio na njega. 0.3ohmski grijač je jači od 0.5 ohmaskog. kad staviš atomizer sa grijačem s više ohma, bit će manja snaga. volti na kvadrat ( u tvom slučaju 4x4 )podijeljeni sa otporom grijača ( recimo 0.3 ohma) = snaga na kojoj pariš. ako našarafiš coil od 2 ohma, parit ćeš na 8-10W a to je ok za MTL. mislim da nautilus ima coilove od 1.6 ili 1.8 ohma.

koristio sam dosta dugo ego one mini, isti K manje pakovanje i baš mi super. kad stavim atty s grijačem od 1.7ohma. ako budeš opet posjećivao trgovine, traži MTL atomizer.

sxk nebula + uta
dicodes dani + sfera v2

Povratak na vrh

PostPostano: 17 kol 2016 07:12 

vojehr je napisao:
Ma ne pari na 40-50 wati, uopće nema mod nego bateriju.

Nek je baterija i 3.7 na full charge (a 4 ili 4.2 je) i ne pada iapod 3.2 to je 35-45w s 0,3ohm grijacem.

Cubis Pro
Kayfun Mini V3 Styled

Povratak na vrh

PostPostano: 17 kol 2016 11:42 

buje3000 je napisao:
protank mini je mouth to lung atomizer. znači pariš kao cigaretu. ijust je za Direct to lung, odnosno za "vuć direkt u pluća", kao kad dišeš na usta, duboko. nabavi drugi atty, recimo aspire nautilus, našarafi 1.6 ohma ili više grijač na nautilusa, nautilus na ijust bateriju i ponovo uživaj.

znači uzmem ovo i stvar rijesena

https://www.fasttech.com/products/3006/10009821/1861800

stvarno nisam imao pojma da je ovo sto imam za direct na pluća
trgovac me je mogao upozoriti ako radi u specijalizranoj trgovini za određene stvari aobjsniao sam mu sto sam do sada imao i sto sada zelim

I da, želim pariti kao i sto se pusi cigareta

Povratak na vrh

PostPostano: 17 kol 2016 11:49 

Da, Ijust nikako nije za parit kao cigaretu... već za direkt u pluća, više pare i slično... upravo zbog toga ti je preporučena tekućina sa manje nikotina... No, kako ti je već rečeno, drugi tank na bateriju koju imaš bi trebalo popraviti stvar... ako ikako imaš mogućnost, isprobaj prvo, prije kupnje... za svaki slučaj...

Povratak na vrh

PostPostano: 17 kol 2016 12:29 

lukasss je napisao:
buje3000 je napisao:

znači uzmem ovo i stvar rijesena

https://www.fasttech.com/products/3006/10009821/1861800

stvarno nisam imao pojma da je ovo sto imam za direct na pluća
trgovac me je mogao upozoriti ako radi u specijalizranoj trgovini za određene stvari aobjsniao sam mu sto sam do sada imao i sto sada zelim

I da, želim pariti kao i sto se pusi cigareta

Nautilus je među najhvaljenijim M2L tankovima, pogotovo po pitanju okusa, tak da sumnjam da ćeš mašit s njime. Možeš i oglasnik na forumu prekopat ako te zanima samogradnja grijači pa si nađeš i neki m2l RTA koji bez problema moš zašarafit na tu bateriju.

Cubis Pro
Kayfun Mini V3 Styled

Povratak na vrh

[ 29 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: