Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 13 pro 2017 20:29. Sada je: 13 pro 2017 20:29.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 28 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Molim preporuke za tank
PostPostano: 12 srp 2016 09:59 

Pozdrav svima,

dulje vrijeme parim sa old school jeftinijim tankovima i moram priznati da nisam baš pratio aktualnosti u svijetu tankova. kupio bih nešto novo, pa molim ekipu za preporuke. Evo što bih otprilike želio:

- cijena do cca 20$ sa FT-a ili GB-a

- kapacitet 2-5 ml

- solidna količina pare, ne mora biti šampion po pitanju arome

- sposobnost rada sa gušćom tekućinom (cca 70-80% vg)

- tihi rad, da ne šišti puno zrak kroz rupe (radi parenja na poslu)

- nikako plastični tank

- uži driptip, jer volim pućkati, odnosno usta-pluća unos parenje, ne volim direkt u pluća kao sa driperima i širokim driptipovima

- jednostavo i jeftino održavanje, odnosno da nije veliki problem složiti coil i vatu (špagu)

Također imam slijedeći tank
https://www.fasttech.com/products/0/100 ... learomizer

koji radi ok, ali ima široki driptip, pa parenje na njemu mi je isto kao i na dripperu, a to ne volim. Može li se ovakav tank prilagoditi tako da mu se zamijeni driptip sa npr ovim
https://www.fasttech.com/products/1734804
i za grijač uzmem ovaj (navodno paše)
https://www.fasttech.com/products/2390700
bi li sa tim preinakama dobio tank na kojem se može fino pućkati, što mislite?

unaprijed hvala i lp,

D.

Povratak na vrh

Naslov: Re: Molim preporuke za tank
PostPostano: 12 srp 2016 11:02 

KlingKlang je napisao:
Pozdrav svima,

dulje vrijeme parim sa old school jeftinijim tankovima i moram priznati da nisam baš pratio aktualnosti u svijetu tankova. kupio bih nešto novo, pa molim ekipu za preporuke. Evo što bih otprilike želio:

- cijena do cca 20$ sa FT-a ili GB-a

- kapacitet 2-5 ml

- solidna količina pare, ne mora biti šampion po pitanju arome

- sposobnost rada sa gušćom tekućinom (cca 70-80% vg)

- tihi rad, da ne šišti puno zrak kroz rupe (radi parenja na poslu)

- nikako plastični tank

- uži driptip, jer volim pućkati, odnosno usta-pluća unos parenje, ne volim direkt u pluća kao sa driperima i širokim driptipovima

- jednostavo i jeftino održavanje, odnosno da nije veliki problem složiti coil i vatu (špagu)

Također imam slijedeći tank
https://www.fasttech.com/products/0/100 ... learomizer

koji radi ok, ali ima široki driptip, pa parenje na njemu mi je isto kao i na dripperu, a to ne volim. Može li se ovakav tank prilagoditi tako da mu se zamijeni driptip sa npr ovim
https://www.fasttech.com/products/1734804
i za grijač uzmem ovaj (navodno paše)
https://www.fasttech.com/products/2390700
bi li sa tim preinakama dobio tank na kojem se može fino pućkati, što mislite?

unaprijed hvala i lp,

D.

Preporučio bih:
https://www.fasttech.com/products/0/100 ... izer-5-0ml

Iako vidim da je discontinued... probaj ga naći negdje drugdje, možda čak netko tu prodaje i polovni. Laka izrada coila, dosta veliki kapacitet tanka, ima arome, ima pare, ima dva staklena tanka, hrpa dijelova.

Preporučio bih svakako i Ubertoot UTA2 cijeli set (koji dođe cca 30$), postoji i opcija za <20$ ali onda dobivaš samo plastični tank, što ti vidim ne odgovara.

Pozz!

Povratak na vrh

PostPostano: 12 srp 2016 12:15 

Pozdrav kako citam.. Mi pada napamet FEV clon Tankomizer
Za tvoje zahtjeve odgovara.. Ima ga sa Staklenim Tankom kao udio.. Krace duze.. Sve odredjujes.. Oprasta Ti U pocetku sve Greske Rebuildanja.. Nemeres fulat..
Nacitao sam se Recenzija.. Vidio na Meet puno toga.. Taman za tebe..
Tajfun GS II ima tendenciju da ti curi ako nisi pogodio Setup.. Te Tije Fef po tockama sto trazis bolji izbor..
Zadnja verzija nju pogledaj.. Fev 3 clon YT recenziju...
Tilemahos V1 clon .. Isto jednostavan .. Ali malo teze Coil ugradit.. Sve je maleno.. I saraficce.. Pa
naj FEV 3 clon m.M Sretno ;)

Prošla vremena sušenja dufka.motanja .nic.pflastera...Sretan Vapper!!

Neki Mod ! Neki Atty!!
Arome :wish/best F.pipe/Cohiba/Sezam/Coffe cream/CC/O.captain/555 a.s.o

Povratak na vrh

PostPostano: 12 srp 2016 17:26 

količina pare ovisi o grijaču koji napraviš, koju žicu uzmeš i na koliko snage ga ganjaš. i naravno ko % VG-a u tekućini.
ako tražiš MTL RBA atty, moja preporuka je Ubertoot uta 2, lagano slaganje, ne curi nikad, ponekad fućka ali to riješiš da rupu za zrak premjestiš s lijeva na desno i obrnuto, ali može se i setupom riješit.

https://www.fasttech.com/product/277810 ... k-atomizer

vjeruj, ispalti se tih para. klon je fantastičan i po pogledu arome koju daje nema premca među "vatašima" i u randgu tih para.
i pogledaj na linku šta sve dobiješ uz njega
ako češ se ograničit na 20$ dobit ćeš sranje od tanka. ko taj šta sad imaš. Taj šta imaš uopće nije mtl tank nego DTL. piše ti u opisu. čim ga reklamiraju s coilom od 0.2 ohma znaša da je DTL tank. ne mislim bit bezobrazan niti mi je namjera. Namjera mi ti je reć kako stvari stoje. Veća šteta bacit 20$ u vjetar i kupit tank ograničenih mogućnosti i koji ti ne odgovara nego za 30$ dobit pravu stvar s kojom ćeš dugo dugo bit oduševljen.
al ako baš oćeš do 20$, samo daj

setup se slaže tako lagano da je za ne vjerovat. popuniš prorez vatom i ne curi nikad. za razliku od taifuna koji ponekad zna procurit iz čista mira.

vtc mini, sfera v4, heron v2

Povratak na vrh

PostPostano: 13 srp 2016 09:50 

Hvala vam na odgovorima, svi predloženi tankovi izgledaju ok, a nadam se i rade kako treba.

što je to DTL tank, a što MTL? Nisam baš pratio scenu, pa ne znam, ako može samo kratko objašnjenje.

s kakvom žicom je najbolje prematati npr. taj ubertoot ili ova dva prethodno predložena (hotcig, fev...) i na otprilike koliko oma otpora? je li mod od max 30w i 2200mAh dovoljan za pogonit takve tankove cijeli dan?

kako već imam taj harvest tank, može li se on apgrejdat sa užim driptipom i rta mini grijačem da radi kako treba (vidi prvi post)?

thnx i lijep pozdrav

Povratak na vrh

PostPostano: 13 srp 2016 10:49 

D2L su tankovi s kojima pariš tak da uvlačiš paru direkt u pluća
M2L su tankovi s kojima pariš tak da prvo uvlačiš u usta, a onda u pluća. Kao cigaretu što bi pušio. Obzirom da tražiš uži drip tip, vjerovatno tražiš ovo.

Kanthal ili ss316 u power modeu 0,5-1,5 ohma. Kak ti paše, to samo ti možeš znati. A koliko će ti trajat batka, ovisi i o tome koliko pariš. Ispod 0.5ohma ne bi išao s modom od 30w.
Bilo koji 510 drip tip bi ti trebao odgovarati, a za RBA bazu ne znam. Sudni od nekog :) Koliko vidim po internetima, iskoristive su od subtanka.

Cubis Pro
Kayfun Mini V3 Styled

Povratak na vrh

PostPostano: 13 srp 2016 11:12 

zvorkapic.os je napisao:
D2L su tankovi s kojima pariš tak da uvlačiš paru direkt u pluća
M2L su tankovi s kojima pariš tak da prvo uvlačiš u usta, a onda u pluća. Kao cigaretu što bi pušio. Obzirom da tražiš uži drip tip, vjerovatno tražiš ovo.

Kanthal ili ss316 u power modeu 0,5-1,5 ohma. Kak ti paše, to samo ti možeš znati. A koliko će ti trajat batka, ovisi i o tome koliko pariš. Ispod 0.5ohma ne bi išao s modom od 30w.
Bilo koji 510 drip tip bi ti trebao odgovarati, a za RBA bazu ne znam. Sudni od nekog :) Koliko vidim po internetima, iskoristive su od subtanka.

uf, nisam uključio mozak, da meni trema mouth-to-loung, direct mi ne odgovara. dakle kanthal oko 28-30 awg bi bio ok? jel bi se dao DTL sa driptipom i rba bazom modificirat u MTL da radi korektno? tank je novi, pa mi ga žao ne iskoristit.

hvala i pozz

Povratak na vrh

PostPostano: 13 srp 2016 12:28 

Nisam vlasnik tanka pa ne znam. :)

Ok ti žica. A što se drip tipa tiče, imaš za 10-20kn one najobičnije plastične drip tipove u svim duginim bojama pa si probaj.

slika

Zatvori skoro skroz zrak na attyu.

Cubis Pro
Kayfun Mini V3 Styled

Povratak na vrh

PostPostano: 13 srp 2016 16:52 

možeš ti modificirat koliko oćeš. D2L tank je D2l tank. Nabavi mtl tank i prodaj to. ili drži za rezervu

vtc mini, sfera v4, heron v2

Povratak na vrh

PostPostano: 20 srp 2016 23:43 

@buje
uta2 mi se cini jako zanimljiv, volio bi ga isprobati ali cijena od 30 dolara, neda mi se carinu platit, to je jos pola attya, dal ima kupiti u djelovima, da se carina izbjegne!?

Povratak na vrh

[ 28 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: