Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 15 lis 2019 19:38. Sada je: 15 lis 2019 19:38.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 20 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: kanger subox mini starter kit
PostPostano: 29 ruj 2015 16:03 

evo ekipa, moj drugi post,i mozda je glup al meni neke stvari nisu jasne.
Gledao sam malo Kanger SUBOX Mini Starter Kit, i cijena se vrti oko 600kn po nasim trgovina. Naletio sam na stranicu http://www.vaporbreak.com/en/435-kanger ... r-kit.html
gdje je cijena duplo niza od bilo koje trgovine u zagrebu.
Moje pitanje je zbog cega je jeftiniji duplo,dal je to kopija itd.........

puno hvala na pomoci :kinta:

Povratak na vrh

Naslov: Re: kanger subox mini starter kit
PostPostano: 29 ruj 2015 16:10 

Zato jer je to clone, ne original, imas original tu recimo http://www.3fvape.com/mod-kit/3930-auth ... gqbaCXtlBc sto ti je opet jeftinije nego uzet kod nas.. E sad, tu moras cekat da ti dode i mozda ces platit i carinu sa svime sto vec ide, a kod nas ga imas odmah i sa nekom marzom od trgovaca.. Ukratko.. :D

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 29 ruj 2015 16:19 

hvala na odgovoru.
Kolika je razlika izmedu orginala i klona?
npr. manje pare,okusa,cesce se kvari... ili je ovo cisto skuplje jer placas brend?

Povratak na vrh

PostPostano: 29 ruj 2015 16:28 

Ne nuzno manje pare i okusa ili tako nesto, to rade kinezi a oni ponekad nisu bas tocni, mozes ocekivat da uopce ne radi ili brzo prestane, pa imas razlike u mjerama, losih navoja, izostavljenih stvari (rupica ili dosjeda) i takve sitnice koje produ bez quality checka.. Ugl. kanger je jeftin i ne isplati se uzimat klona za tih "par kuna" razlike...

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 29 ruj 2015 17:34 

Po cemu znat dali je klon naprimjer ja kad sam ga kupio dobio sam neke kartice neki sjajan broj ali to moze svatko ubacit kako skuzit razliku.Ovdje jedina razlika koju sam uocio je na originalu naziv ispisan crvenim slovima a na ovom jeftinijem bijelim...dali je to relevantno..?

Povratak na vrh

PostPostano: 29 ruj 2015 17:40 

Gle realno gledano, oni bi trebali napisat da je clone kao sto i pise tu na linku u upisu gdje je branko stavio http://www.vaporbreak.com/en/435-kanger ... r-kit.html
Doduse vidio sam tak dobrih clonova da moras imat original kraj njega pa da vidis di je greska, a to je recimo bio primjer font slova na isticku gdje se samo u jednom ili 2 slova vidjelo da je drugacije, cloupor mini original ili clone dosjed poklopca baterije malo drugaciji, subtank i dosjedanje stakla i tak sitnice koje neces vidjet ako nemas oba u ruci...
Neznam dal se njima isplati prodavat a da ne pise clone jer koliko sam cuo kazne i odstete su povelike..

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 29 ruj 2015 18:12 

sterop, kakvi su tvoji utisci o tom klonu, dal se isplati uzeti,dal si primjetio kakve probleme te dal je cijena ista tog što ti imaš i ovog sa stranice.
meni ne igra uloga ako je drugačija boja slova,malo ak se boja ljusti...

Povratak na vrh

PostPostano: 29 ruj 2015 18:15 

Mislim da je u pitanju i razliku u materijalu od kojih je atty napravljen.

"zašto kad pet puta kliknem na fajer tipku, mod više ne radi"

Povratak na vrh

PostPostano: 29 ruj 2015 18:42 

Osobno imam taj komplet, kupljen u ZG, i mogu ti rec da nakon 3 godine parenja na raznim evodima i slicnim stvarima vrijedi svake kune.. S klonovima jos nemam iskustva, sto ne znaci da nebih nikad kupio klona..
E sad, sto se kanger subox-a tiče, ukratko, original grijači su prolazni, ali tek kad krenes sam radit na RBA bazi mozes dobiti prave rezultate, osobno jos nisam jer čekam žice od kineza, i pamuk, ali po recenzijama tek kad upogoniš RBA onda imaš pravu stvar..
Sami mod nema TC što ako planiraš radit s ni200 grijačima nije prednost, jer neces moci koristiti TC..
Ide do 50W sto je sasvim dovoljno, jedino moras dodatno kupiti bateriju..

Mene malo iritira poklopac od baterije, nekako je magnet slab i zna mi se desiti da se otvori poklopac.. Ali to nije problem ako rukuješ s njim pristojno :)

Ja ga ne koristim više kao primary mod jer sam uložio u istick 40W zbog TC-a..
Ali ni istick ne koristim više jer sam dobio od žene TFV4 pa sam onda kupio XcubeII.. I sad već imam doma 3 moda, 4 atomizera itd..
Uglavnom nemoj se navuć :P

Sve u svemu to je odličan sub ohm starter..
Međutim ukoliko imaš plan koristiti ni200, i TC radije uzmi neki istick sa TC ili nesto treće..

Povratak na vrh

PostPostano: 29 ruj 2015 21:08 

branko1305 je napisao:
sterop, kakvi su tvoji utisci o tom klonu, dal se isplati uzeti,dal si primjetio kakve probleme te dal je cijena ista tog što ti imaš i ovog sa stranice.
meni ne igra uloga ako je drugačija boja slova,malo ak se boja ljusti...

Moj nije klon ja sam za sad sa svojim zadovoljan jedino sto mi se dogodilo a to je da mi je puklo staklo dali zbog tekucine (mentol) o cem su tu pricali e sad postoji nakon nekog vremena i druga prica izgleda da ga je cera srusila dolje a bojala se rec ....sve u svemu sto se tice moda ja zadovoljan jedino mi je sad u planu uzet i isprobat neki drugi tank..ja sam svoj kupio kod nas 600 kuna..

Povratak na vrh

[ 20 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: