 |
.
Sada je: 23 lip 2026 21:59. | Zadnji put si ovdje bio: 23 lip 2026 21:59. Vremenska zona: UTC + 01:00 [ LJV]
Novi postovi | Tvoji postovi
| Autor |
Poruka |
|
tealc
|
Naslov: Još jedan pušač manje Postano: 11 vel 2014 07:43 |
|
Pridružen: 11 vel 2014 07:22 Postovi: 74 Lokacija: Nedelišće
|
Pozdrav! Siniša iz Nedelišća, 33 godine, otac dvoje male djece, menadžer, biker, informatičar i donedavno okorjeli pušač  Ide 8. dan kako sam čist, i počela mi smrdit cigareta. Kad su mi u par navrata pričali o pari smijao sam se i tvrdio da ću pušiti cigarete dokle mogu. Jednoga dana me nešto puklo i naručio spinner, t3s i brdo duhanskih aroma od 18mg sve sa ego2.pl, sada sam u fazi probavanja tekućina. Skužio sam da mi duhanske uopće ne odgovaraju što mi je doslovno šok. Da mi je netko rekao da ću pariti FA Vanilla burbon ili Dekang Power Drink cijeli dan stjero bi ga u rodno mjesto i reko da nisam tetkica  Već čekam pošiljku od ego2.pl za buraza, šogoricu i svekrvu  Nedavno našao ovaj forum sa idejom da otvorim web shop. No sad vidim da ima toga kod nas samo nisam ni tražio. Pouka: okorjeli pušači odlučite se sami i probajte!!!
_________________   Batt.: iStick TC40W | eVic VTC mini | 2 x iPow | Tank: 3 x PT2 mini | PT2 | Eleaf GS | Uwell Crown | Ego One
|
|
 |
|
 |
|
jvas01
|
Naslov: Re: Još jedan pušač manje Postano: 11 vel 2014 08:00 |
|
Pridružen: 20 lip 2013 23:58 Postovi: 738 Lokacija: Novigrad (Istra)
|
_________________ nemesis sanblasted, nemesis, hammer the russian, Igo L, kayfun 3.1 clone....  
|
|
 |
|
 |
|
hary042
|
Naslov: Re: Još jedan pušač manje Postano: 11 vel 2014 09:02 |
|
Pridružen: 13 pro 2013 10:19 Postovi: 52 Lokacija: Gornji Kuršanec
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
Lima
|
Naslov: Re: Još jedan pušač manje Postano: 11 vel 2014 09:09 |
|
Pridružen: 09 pro 2013 20:21 Postovi: 464 Lokacija: Krk
|
|
_________________ Mod: hcigar vt40, lost vape epetite dna60 Smpl v1, Atty: UTA2, rose v2-s, doggy 2k16, 2x CloudOne, hussar, RDA: anima, rda mini
|
|
 |
|
 |
|
Max_ZG
|
Naslov: Re: Još jedan pušač manje Postano: 11 vel 2014 09:31 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 23 svi 2013 20:01 Postovi: 4308 Lokacija: Zagreb, Šalata
|
_________________ There's a fine line between fishing and just standing on the shore like an idiot. ><((((º>-------------------------------------------   Modovi, akrilni stalci i 3D printanje
|
|
 |
|
 |
|
ffroms
|
Naslov: Re: Još jedan pušač manje Postano: 11 vel 2014 09:48 |
|
 |
| Veliki Cezar zadarske podružnice |
 |
Pridružen: 20 ruj 2012 14:00 Postovi: 1012 Lokacija: Zadar
|
_________________  
|
|
 |
|
 |
|
dobar duh
|
Naslov: Re: Još jedan pušač manje Postano: 11 vel 2014 10:35 |
|
Pridružen: 07 tra 2013 12:28 Postovi: 119 Lokacija: Čakovec
|
 Siniša! 
_________________  VAMO V5, BAGUA14500, Joyetech EGO, Pisces Mechanical Mod, Pulse-G Style, Oddy V2, AGA S, EVOD, Protank, Protank 2, CE5, iClear 16, VIVI NOVA MINI
|
|
 |
|
 |
|
Fosna
|
Naslov: Re: Još jedan pušač manje Postano: 11 vel 2014 11:20 |
|
Pridružen: 05 svi 2013 10:13 Postovi: 1899 Lokacija: Zagreb, Gajnice
|
_________________  "People smoke for nicotine but they die from the tar." (Michael Russell)
|
|
 |
|
 |
|
weks111
|
Naslov: Re: Još jedan pušač manje Postano: 11 vel 2014 12:04 |
|
Pridružen: 25 stu 2013 15:53 Postovi: 602 Lokacija: Šibenik
|
_________________  
|
|
 |
|
 |
|
Dalmat
|
Naslov: Re: Još jedan pušač manje Postano: 11 vel 2014 12:48 |
|
Pridružen: 16 kol 2013 22:43 Postovi: 1083 Lokacija: Zagreb, Maksimir
|
_________________ DalmatDaily drive: Russian 91%, Kayfun Lite Plus V2 klonjara, FT Nemesis x 2,Ostalo: IGO-L x 2, ZMAX v3, Vamo V5, Chi You + AIOS hibrid, ASTRO + AIOS hibrid, Russian 91% klonjara, Taifun GT + ASTRO, Evolve Kick 
|
|
 |
|
 |
Sada je: 23 lip 2026 21:59. | Zadnji put si ovdje bio: 23 lip 2026 21:59. Vremenska zona: UTC + 01:00 [ LJV]
Novi postovi | Tvoji postovi
Trenutno korisnika: bot* i 7 gostiju. |
| |
|
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
 |