| Autor |
Poruka |
|
jedro
|
Naslov: Pozdrav svima Postano: 12 vel 2014 11:14 |
|
Pridružen: 09 sij 2014 12:11 Postovi: 9 Lokacija: Split
|
|
Pozdrav svima iz Splita, parim već neko vrijeme na T2CC ,sad prešao na nešto malo bolje Vamo V5, AGA-T2 i polako se igram sa setup-ima tražeći najbolji u pripremi ( stigli s fasttecha) je još Kraken i Pulse-G , sve u nadi da pravu cigaretu netaknem više
_________________  Vamo V5 ,Innokin SVD, Sentinel M16 Brass, Nemesis MIX, Nemesis SS, Kraken , AGA-T2 , Pulse G
|
|
 |
|
 |
|
Max_ZG
|
Naslov: Re: Pozdrav svima Postano: 12 vel 2014 11:16 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 23 svi 2013 20:01 Postovi: 4308 Lokacija: Zagreb, Šalata
|
_________________ There's a fine line between fishing and just standing on the shore like an idiot. ><((((º>-------------------------------------------   Modovi, akrilni stalci i 3D printanje
|
|
 |
|
 |
|
dadovip007
|
Naslov: Re: Pozdrav svima Postano: 12 vel 2014 11:28 |
|
Pridružen: 07 sij 2014 20:09 Postovi: 235 Lokacija: Zagreb,Dubrava
|
_________________    Vamo 5 /Poldiac clon /Nemesis clon/Taifun GT /Igo-L /Protank 2 / Mini protank 2 / T3s
|
|
 |
|
 |
|
foster12345
|
Naslov: Re: Pozdrav svima Postano: 12 vel 2014 11:29 |
|
Pridružen: 12 vel 2014 00:42 Postovi: 24 Lokacija: Varaždin
|
|
dobro došo, ja imam kraken s fastecha, dobar je, ali mi smeta da se ne dobije usisnik ili ga drip tip s njime, pa posebno treba uzet i malo su šarafi unutra previše zaobljeni pa ne stisnu kanthal, pa moram namještat i namještat ali kad namjestim radi... :-)
_________________ Kad se već toliko parimo sa e-cigaretom, jednog dana će nam uspjet križanje i potomci će e-tekućinu ulijevati u poseban zub spremnik...
|
|
 |
|
 |
|
Fosna
|
Naslov: Re: Pozdrav svima Postano: 12 vel 2014 11:33 |
|
Pridružen: 05 svi 2013 10:13 Postovi: 1899 Lokacija: Zagreb, Gajnice
|
_________________  "People smoke for nicotine but they die from the tar." (Michael Russell)
|
|
 |
|
 |
|
sopta12345
|
Naslov: Re: Pozdrav svima Postano: 12 vel 2014 11:46 |
|
 |
| Veliki Cezar splitske podružnice |
 |
Pridružen: 01 ruj 2012 11:17 Postovi: 1620 Lokacija: Split
|
|
_________________ HANA30_blue, Expromizer v1, Devils Marble 18650, Kayfun Lite+®
|
|
 |
|
 |
|
maurizzio
|
Naslov: Re: Pozdrav svima Postano: 12 vel 2014 11:51 |
|
Pridružen: 23 sij 2014 00:54 Postovi: 97 Lokacija: split
|
|
 |
|
 |
|
Kinta
|
Naslov: Re: Pozdrav svima Postano: 12 vel 2014 12:30 |
|
 |
| Administrator |
 |
Pridružen: 02 ožu 2011 14:18 Postovi: 11261 Lokacija: Samobor
|
|
_________________ Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi. Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.
|
|
 |
|
 |
|
Batara72
|
Naslov: Re: Pozdrav svima Postano: 12 vel 2014 12:40 |
|
Pridružen: 22 pro 2013 21:45 Postovi: 400 Lokacija: Zadar
|
_________________  Yihi SX Mini M Class- Evic VT 5000mAh - Evic VTwo Mini - Zero SX 50W - iStick Pico -Wismec RX200 RDA: 3-D RBA: The Russian 91%, Kayfun Lite Plus x 4, Aromamizer
|
|
 |
|
 |
|
spavle
|
Naslov: Re: Pozdrav svima Postano: 12 vel 2014 13:08 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 08 ožu 2013 10:24 Postovi: 4005 Lokacija: ZG, Prexico City
|
_________________  MOD: SXK Nebula Zero Mini, Koopor Mini 60W, Cloupor Mini Plus Atty: Taifun Kayfun Cubis HH.357
|
|
 |
|
 |