Forum    FAQ

.

Početna » Who U R




 [ 28 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Pozdravna poruka :)
 Post Postano: 13 vel 2014 18:00 
Offline

Pridružen: 13 vel 2014 17:44
Postovi: 2
Lokacija: Zagreb
:zvoncica:

Želim se predstaviti i pozdraviti... al ne vidim konačni rezultat , no biti ću uporna... bok svima.. Dimim godinu dana i nemam namjeru prestati. Zahvaljujem Zwonku što me je doveo ovdje, a vas molim da što jednostavnije razgovaramao kako ovo ne bi bila naučna fantastika, nego dostupno svima koji odluče prestato smrditi na cigarete :)


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdravna poruka :)
 Post Postano: 13 vel 2014 18:02 
Offline
Avatar

Pridružen: 07 ruj 2013 19:16
Postovi: 217
Lokacija: ZAGREB/GRAČANI
:wel:

_________________
slika


Mod: Htc DNA40,Yihi SX 350 mini,Zero miniDNA75,Amber Starplat,Pylon,Dicodes
Atty:SM Kayfun,SM Kayfun V3mini,SM Kayfun V5,Spheroid V4,Heron V2,Gus,Vapor giant V3mini,Rose V3 tpd,skyline


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdravna poruka :)
 Post Postano: 13 vel 2014 18:03 
Offline
Avatar

Pridružen: 15 sij 2013 22:56
Postovi: 104
Lokacija: Wookomeretz
:wel:

_________________
Ja sam ovakav rođen, a koji je tvoj izgovor?
slika
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdravna poruka :)
 Post Postano: 13 vel 2014 18:04 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen: 23 svi 2013 20:01
Postovi: 4308
Lokacija: Zagreb, Šalata
:wel:

_________________
There's a fine line between fishing and just standing on the shore like an idiot. ><((((º>-------------------------------------------

slika
slika
slika Modovi, akrilni stalci i 3D printanje


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdravna poruka :)
 Post Postano: 13 vel 2014 18:05 
Offline
Avatar

Pridružen: 09 pro 2013 20:21
Postovi: 464
Lokacija: Krk
:wel:

_________________
Mod: hcigar vt40, lost vape epetite dna60
Smpl v1,
Atty: UTA2, rose v2-s, doggy 2k16, 2x CloudOne, hussar,
RDA: anima, rda mini


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdravna poruka :)
 Post Postano: 13 vel 2014 18:09 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen: 08 ožu 2013 10:24
Postovi: 4005
Lokacija: ZG, Prexico City
:wel:

Početnici obično imaju tri faze:

1. Kupe nenakav "komplet" i dekang krđu i stime se ta 10 dana skinu sa smrduša i vrati im se osjet okusa i mirisa
2. Tada vide da im treba nešto bolje i onda budu mjesec dva tri na egicama evodima i protankima uz nekave bolje tekućine od dekanga tada se već jako izlječe i oporave
3. ( opcionalno ) vide da tu stvarni ima nešto vrati im se potpuno osjet okusa i mirisa i počnu guštati u parenju pa nabave pošteni mod, dobar RBA i počnu birati kvalitetne tekučine prema osobnom ukusu

_________________
slikaslika
MOD: SXK Nebula Zero Mini, Koopor Mini 60W, Cloupor Mini Plus
Atty: Taifun Kayfun Cubis HH.357


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdravna poruka :)
 Post Postano: 13 vel 2014 18:11 
Offline
Avatar

Pridružen: 05 svi 2013 10:13
Postovi: 1899
Lokacija: Zagreb, Gajnice
:wel:

_________________
slika
"People smoke for nicotine but they die from the tar." (Michael Russell)


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdravna poruka :)
 Post Postano: 13 vel 2014 18:12 
Offline
Avatar

Pridružen: 16 ožu 2013 19:16
Postovi: 138
Lokacija: Zagreb- Črnomerec/Fuka
:wel:

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdravna poruka :)
 Post Postano: 13 vel 2014 18:14 
Offline
Avatar

Pridružen: 03 pro 2013 23:31
Postovi: 855
Lokacija: Split
:wel:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdravna poruka :)
 Post Postano: 13 vel 2014 18:29 
Offline
Avatar

Pridružen: 25 stu 2013 15:53
Postovi: 602
Lokacija: Šibenik
:wel:

_________________
slika

slika


Povratak na vrh 
  
 
 
 [ 28 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Početna » Who U R


Online

Trenutno korisnika: bot* i 17 gostiju.

 
 

 
Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na:  
HR (CRO) by vaper club