| Autor |
Poruka |
|
skrpan
|
Naslov: Pozdrav Postano: 11 vel 2014 00:40 |
|
Pridružen: 26 pro 2013 14:49 Postovi: 2 Lokacija: Zagreb
|
Pozdrav svima, eto da se predstavim. Kupio početnički set i počeo pariti. Uživam i odvikavam se od analognih. Ovaj forum mi puno pomaže u odabiru opreme, tekućina i sl. Želim svima ugodno parenje  hehe 
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
brnistra
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 11 vel 2014 00:51 |
|
Pridružen: 03 pro 2013 23:31 Postovi: 855 Lokacija: Split
|
|
 |
|
 |
|
Max_ZG
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 11 vel 2014 01:24 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 23 svi 2013 20:01 Postovi: 4308 Lokacija: Zagreb, Šalata
|
_________________ There's a fine line between fishing and just standing on the shore like an idiot. ><((((º>-------------------------------------------   Modovi, akrilni stalci i 3D printanje
|
|
 |
|
 |
|
mravak
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 11 vel 2014 02:15 |
|
Pridružen: 24 vel 2012 15:20 Postovi: 1929 Lokacija: Maksimir
|
_________________ Ako te uhvati napadaj radinosti, mirno sjedni u ćošak i čekaj da te napadaji prođu!  Top III :Habana, Grandmaster, Grenada I² Element18350/18650+kick, Ant-i-Mod +5V, Ergo69-Yenki69,UD Agi,IgoW
|
|
 |
|
 |
|
jvas01
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 11 vel 2014 08:00 |
|
Pridružen: 20 lip 2013 23:58 Postovi: 738 Lokacija: Novigrad (Istra)
|
_________________ nemesis sanblasted, nemesis, hammer the russian, Igo L, kayfun 3.1 clone....  
|
|
 |
|
 |
|
ffroms
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 11 vel 2014 09:52 |
|
 |
| Veliki Cezar zadarske podružnice |
 |
Pridružen: 20 ruj 2012 14:00 Postovi: 1012 Lokacija: Zadar
|
Samo još napiši dakle si pa da se nađeš sa lokalnom ekipom i vidiš i probaš nešto novo.
_________________  
|
|
 |
|
 |
|
Lima
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 11 vel 2014 10:03 |
|
Pridružen: 09 pro 2013 20:21 Postovi: 464 Lokacija: Krk
|
|
_________________ Mod: hcigar vt40, lost vape epetite dna60 Smpl v1, Atty: UTA2, rose v2-s, doggy 2k16, 2x CloudOne, hussar, RDA: anima, rda mini
|
|
 |
|
 |
|
weks111
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 11 vel 2014 12:08 |
|
Pridružen: 25 stu 2013 15:53 Postovi: 602 Lokacija: Šibenik
|
_________________  
|
|
 |
|
 |
|
markoveliki
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 11 vel 2014 12:23 |
|
Pridružen: 04 sij 2014 21:09 Postovi: 559 Lokacija: Split
|
_________________  My Little mule & Fatty V3
|
|
 |
|
 |
|
sopta12345
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 11 vel 2014 12:26 |
|
 |
| Veliki Cezar splitske podružnice |
 |
Pridružen: 01 ruj 2012 11:17 Postovi: 1620 Lokacija: Split
|
|
_________________ HANA30_blue, Expromizer v1, Devils Marble 18650, Kayfun Lite+®
|
|
 |
|
 |