Pozdrav svima! Evo već drugi dan švrljam po forumu, skupljam info o digitaliji. Potpuno sam zaglavio u modovima kroz 15 stranica, pregledao miljon review videa na YT (tamo svi sve hvale, pa baš nije pomoglo), uglavnom čitajući svaki put nađem nešto novo, no problem je što je i cijena narasla usporedno sa željama...
No eto nekako sam se resetirao i odlučio za ziheraški/jeftin početak, pa ako mi se para svidi razišljat ću o većem ulaganju, a ovaj set uvalit ženi da trenira za početak
Kanger EVOD VV 1000MAH, 3.2-4.8V (159.60kn) nešto kasnije bi uzeo dodatnu/e (možda Spinner 1300

)
Kanger EVOD Bottom Coil Changeable Clearomizer 510/eGo (40.00kn) cijena/kvaliteta mi se čini OK, ako mislite da je nešto drugo bolje za početnika vičite
Grijač za EVOD clearomizer x5 (20.00kn)
Usb Punjač 450 mAh (25.00kn) -> Da li uzet više od 450 mAh, ako da li osjetno brže puni?
Ako nešto nije kompatibilno ili imate znatno bolje iskustvo sa drugim kombinacijama u sličnom cijenovnom rangu please savjetujte
