Forum    FAQ

.

Početna » Who U R




 [ 28 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Bok!
 Post Postano: 20 sij 2014 10:46 
Offline
Avatar

Pridružen: 20 sij 2014 10:43
Postovi: 54
Lokacija: Zagreb
Dejan iz Zagreba, parim od petka :51: , ugl. nabavio ego-t sa CE4, isprobavam tekućine i tako to kako vi već iskusniji zate da ide, regao sam se na forum da bih podjelio iskustva ali prvenstveno da bi saznao više, cigarete nisam još skroz odbacio (ubi me vrijeme dok se puni baterija) ali sve ide ka tome....

_________________
slika

evic, caravela clone, ego-C Twist, ego-T, frenky v2
Protank II, Vivi nova, ce4, evod, raketna kaja, igo-l, helio, kayfun light


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Bok!
 Post Postano: 20 sij 2014 10:49 
Offline
Veliki Cezar splitske podružnice
Avatar

Pridružen: 01 ruj 2012 11:17
Postovi: 1620
Lokacija: Split
pozdrav dejane i :wel:

_________________
HANA30_blue, Expromizer v1, Devils Marble 18650, Kayfun Lite+®


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Bok!
 Post Postano: 20 sij 2014 10:53 
Offline
Avatar

Pridružen: 07 ožu 2011 11:16
Postovi: 2862
Lokacija: Slavonski Brod
:wel: Dejane

Sent from my U8650-1 using Tapatalk 2

_________________
slika
Devils Marble EVO, Nautilus Oddy klon, Hercules...
ipv Mini, Kaya lite v2+ klon


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Bok!
 Post Postano: 20 sij 2014 10:54 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen: 23 svi 2013 20:01
Postovi: 4308
Lokacija: Zagreb, Šalata
:wel:

_________________
There's a fine line between fishing and just standing on the shore like an idiot. ><((((º>-------------------------------------------

slika
slika
slika Modovi, akrilni stalci i 3D printanje


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Bok!
 Post Postano: 20 sij 2014 10:56 
Offline
Avatar

Pridružen: 28 srp 2013 12:19
Postovi: 1484
Lokacija: V.Gorica
:wel:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Bok!
 Post Postano: 20 sij 2014 10:57 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen: 08 ožu 2013 10:24
Postovi: 4005
Lokacija: ZG, Prexico City
:wel:

_________________
slikaslika
MOD: SXK Nebula Zero Mini, Koopor Mini 60W, Cloupor Mini Plus
Atty: Taifun Kayfun Cubis HH.357


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Bok!
 Post Postano: 20 sij 2014 11:00 
Offline
Avatar

Pridružen: 03 pro 2013 23:31
Postovi: 855
Lokacija: Split
:wel:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Bok!
 Post Postano: 20 sij 2014 11:05 
Offline
Avatar

Pridružen: 21 lis 2013 11:59
Postovi: 224
Lokacija: Umag/Novigrad
:wel:

Sent from my Motorola using Tapatalk2


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov:
 Post Postano: 20 sij 2014 12:34 
Offline
Avatar

Pridružen: 20 lip 2013 23:58
Postovi: 738
Lokacija: Novigrad (Istra)
:wel:

Sent from my ST21i using Tapatalk

_________________
nemesis sanblasted, nemesis, hammer
the russian, Igo L, kayfun 3.1 clone....
slikaslika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Bok!
 Post Postano: 20 sij 2014 12:36 
Offline
Avatar

Pridružen: 04 vel 2013 16:14
Postovi: 558
Lokacija: Solin
:wel: Dejane, :brav: i :plus: !! Obavezno još jedna baterija (npr. eGo Twist ili Spinner od min. 1000 mAh) i EVOD (kod CE4 se ne mogu minjat grijači, kad crkne - crk'o je do kraja).

_________________
slika
iStick Pico + Merlin RTA, iStick 40W TC + Kayfun Lite Pawns


Povratak na vrh 
  
 
 
 [ 28 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Početna » Who U R


Online

Trenutno korisnika: bot* i 10 gostiju.

 
 

 
Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na:  
HR (CRO) by vaper club