| Autor |
Poruka |
|
chulaf
|
Naslov: Pozdrav i da se predstavim ! Postano: 19 sij 2014 09:51 |
|
Pridružen: 18 sij 2014 00:51 Postovi: 22 Lokacija: Vinkovci
|
|
Pozdarav! Kod mene jos nema pare i dugogodisnji sam pusac lule , ali vise ne ide posao i druge stvari (ne daju smeta im ) i razmisljam da pocnem da parim zaboravih zivim u Vinkovcima i zovem se Drazen i imam puno pitanja a razmisljam o mehanickom modu s kikom .Citam forum i samo citam i pokusavam povezati stvari eto ........
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
domagoj
|
Naslov: Re: Pozdrav i da se predstavim ! Postano: 19 sij 2014 09:54 |
|
Pridružen: 24 sij 2013 18:51 Postovi: 592 Lokacija: zagreb grad
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
Max_ZG
|
Naslov: Re: Pozdrav i da se predstavim ! Postano: 19 sij 2014 10:05 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 23 svi 2013 20:01 Postovi: 4308 Lokacija: Zagreb, Šalata
|
_________________ There's a fine line between fishing and just standing on the shore like an idiot. ><((((º>-------------------------------------------   Modovi, akrilni stalci i 3D printanje
|
|
 |
|
 |
|
Grbo
|
Naslov: Re: Pozdrav i da se predstavim ! Postano: 19 sij 2014 10:06 |
|
Pridružen: 18 vel 2013 15:11 Postovi: 205 Lokacija: Heilbronn, Germany
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
Kinta
|
Naslov: Re: Pozdrav i da se predstavim ! Postano: 19 sij 2014 10:09 |
|
 |
| Administrator |
 |
Pridružen: 02 ožu 2011 14:18 Postovi: 11261 Lokacija: Samobor
|
 Drazene
_________________ Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi. Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.
|
|
 |
|
 |
|
Fosna
|
Naslov: Re: Pozdrav i da se predstavim ! Postano: 19 sij 2014 10:25 |
|
Pridružen: 05 svi 2013 10:13 Postovi: 1899 Lokacija: Zagreb, Gajnice
|
_________________  "People smoke for nicotine but they die from the tar." (Michael Russell)
|
|
 |
|
 |
|
Max Abarth
|
Naslov: Re: Pozdrav i da se predstavim ! Postano: 19 sij 2014 10:27 |
|
Pridružen: 22 pro 2013 22:22 Postovi: 202 Lokacija: Zadar
|
_________________  Sigelei zmax V5 , Nemesis clone, Chi You clone, rsst, Kraken clone, i clear30, Kayfun lite...
|
|
 |
|
 |
|
Ante256
|
Naslov: Re: Pozdrav i da se predstavim ! Postano: 19 sij 2014 11:06 |
|
Pridružen: 26 ruj 2013 21:21 Postovi: 117 Lokacija: Split
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
sopta12345
|
Naslov: Re: Pozdrav i da se predstavim ! Postano: 19 sij 2014 11:25 |
|
 |
| Veliki Cezar splitske podružnice |
 |
Pridružen: 01 ruj 2012 11:17 Postovi: 1620 Lokacija: Split
|
|
_________________ HANA30_blue, Expromizer v1, Devils Marble 18650, Kayfun Lite+®
|
|
 |
|
 |
|
nmat121
|
Naslov: Re: Pozdrav i da se predstavim ! Postano: 19 sij 2014 12:13 |
|
Pridružen: 27 vel 2013 12:40 Postovi: 835 Lokacija: Solin
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |