| Autor |
Poruka |
|
riviper
|
Naslov: Pozdrav s Kvarnera Postano: 16 sij 2014 04:58 |
|
Pridružen: 16 sij 2014 04:28 Postovi: 5 Lokacija: Hreljin-Rijeka
|
|
Pozdrav svim ljubiteljima pare ,...
Evo i Rijeka pomalo hvata korak s nikotinskom parom.Ja sam osobno oduševljen parenjem iako tek 5 dana parim i naravno u startu sam imao i jos imam početničke probleme ali Bogu hvala na ovom forumu sam se educirao i sad mi je puno toga jasnije ,....
Pozdrav svim Eviperima
|
|
 |
|
 |
|
Batara72
|
Naslov: Re: Pozdrav s Kvarnera Postano: 16 sij 2014 08:45 |
|
Pridružen: 22 pro 2013 21:45 Postovi: 400 Lokacija: Zadar
|
_________________  Yihi SX Mini M Class- Evic VT 5000mAh - Evic VTwo Mini - Zero SX 50W - iStick Pico -Wismec RX200 RDA: 3-D RBA: The Russian 91%, Kayfun Lite Plus x 4, Aromamizer
|
|
 |
|
 |
|
Deckardcain
|
Naslov: Re: Pozdrav s Kvarnera Postano: 16 sij 2014 08:54 |
|
Pridružen: 15 tra 2013 13:08 Postovi: 905 Lokacija: St
|
|
_________________ Tilemahos, Expromizer 1 i 2, Kayfun V2+, Kayfun mini v3, Tajfun GT, VTC 2 mini, Eleaf pico, Poldiac, Nanos.
|
|
 |
|
 |
|
Medo
|
Naslov: Re: Pozdrav s Kvarnera Postano: 16 sij 2014 09:17 |
|
Pridružen: 30 stu 2012 23:08 Postovi: 2488 Lokacija: Njemačka
|
|
 |
|
 |
|
Max_ZG
|
Naslov: Re: Pozdrav s Kvarnera Postano: 16 sij 2014 09:28 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 23 svi 2013 20:01 Postovi: 4308 Lokacija: Zagreb, Šalata
|
_________________ There's a fine line between fishing and just standing on the shore like an idiot. ><((((º>-------------------------------------------   Modovi, akrilni stalci i 3D printanje
|
|
 |
|
 |
|
damir1970
|
Naslov: Re: Pozdrav s Kvarnera Postano: 16 sij 2014 09:44 |
|
Pridružen: 06 kol 2013 15:52 Postovi: 1343 Lokacija: Gruda, Konavle
|
_________________ Samo za društvo iz ćoška koje polako ali sigurno propada!   Mod: Atomizer:
|
|
 |
|
 |
|
sopta12345
|
Naslov: Re: Pozdrav s Kvarnera Postano: 16 sij 2014 10:27 |
|
 |
| Veliki Cezar splitske podružnice |
 |
Pridružen: 01 ruj 2012 11:17 Postovi: 1620 Lokacija: Split
|
|
_________________ HANA30_blue, Expromizer v1, Devils Marble 18650, Kayfun Lite+®
|
|
 |
|
 |
|
Grbo
|
Naslov: Re: Pozdrav s Kvarnera Postano: 16 sij 2014 11:07 |
|
Pridružen: 18 vel 2013 15:11 Postovi: 205 Lokacija: Heilbronn, Germany
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
Fosna
|
Naslov: Re: Pozdrav s Kvarnera Postano: 16 sij 2014 11:08 |
|
Pridružen: 05 svi 2013 10:13 Postovi: 1899 Lokacija: Zagreb, Gajnice
|
_________________  "People smoke for nicotine but they die from the tar." (Michael Russell)
|
|
 |
|
 |
|
weks111
|
Naslov: Re: Pozdrav s Kvarnera Postano: 16 sij 2014 11:39 |
|
Pridružen: 25 stu 2013 15:53 Postovi: 602 Lokacija: Šibenik
|
_________________  
|
|
 |
|
 |