| Autor |
Poruka |
|
ChainVaper
|
Naslov: Pozdrav Postano: 11 sij 2013 10:11 |
|
Pridružen: 05 sij 2013 22:55 Postovi: 7
|
|
Evo i ja se uključujem u klub vapera. Iz Zagreba sam i pušio sam do 2 kutije plavog Ronhila dnevno, a sad sam mjesec dana na pari. O tome kako se osjećam uopće ne želim govoriti jer vi stariji parioci to i tekako znate. Koristim ego redux iz jednog našeg dućana i za sada sam zadovoljan. Uz pomoć foruma smučkao sam već i prve tekućine i opčenito moram pohvaliti ovaj forum, jer ima pregršt korisnih informacija. U budućnosti ću imati sigurno gomilu pitanja, jer je po malo došlo vrijeme za upgrade opreme. Toliko za sada.
|
|
 |
|
 |
|
Bakica
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 11 sij 2013 10:20 |
|
Pridružen: 09 vel 2012 21:45 Postovi: 372 Lokacija: Zagreb, Gračani
|
_________________ i have a photographic memory, but sometimes i run out of film... 
|
|
 |
|
 |
|
vapeman
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 11 sij 2013 10:57 |
|
Pridružen: 22 pro 2012 14:08 Postovi: 233 Lokacija: ST
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
D@DO
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 11 sij 2013 12:47 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 03 ožu 2011 19:03 Postovi: 683 Lokacija: Ispod Sljemena!
|
Dobro došel! 
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
radioamater
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 11 sij 2013 13:31 |
|
Pridružen: 05 ruj 2012 11:06 Postovi: 37
|
|
 |
|
 |
|
Kinta
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 11 sij 2013 19:21 |
|
 |
| Administrator |
 |
Pridružen: 02 ožu 2011 14:18 Postovi: 11261 Lokacija: Samobor
|
Dobro nam dosao 
_________________ Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi. Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.
|
|
 |
|
 |
|
sopta12345
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 20 sij 2014 00:07 |
|
 |
| Veliki Cezar splitske podružnice |
 |
Pridružen: 01 ruj 2012 11:17 Postovi: 1620 Lokacija: Split
|
|
_________________ HANA30_blue, Expromizer v1, Devils Marble 18650, Kayfun Lite+®
|
|
 |
|
 |
|
Max_ZG
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 20 sij 2014 00:09 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 23 svi 2013 20:01 Postovi: 4308 Lokacija: Zagreb, Šalata
|
_________________ There's a fine line between fishing and just standing on the shore like an idiot. ><((((º>-------------------------------------------   Modovi, akrilni stalci i 3D printanje
|
|
 |
|
 |
|
imand
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 20 sij 2014 00:10 |
|
Pridružen: 28 srp 2013 12:19 Postovi: 1484 Lokacija: V.Gorica
|
|
 |
|
 |
|
nmat121
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 20 sij 2014 00:15 |
|
Pridružen: 27 vel 2013 12:40 Postovi: 835 Lokacija: Solin
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |