| Autor |
Poruka |
|
Mio
|
Naslov: Pozdrav iz Zagreba Postano: 16 sij 2014 22:12 |
|
Pridružen: 16 sij 2014 21:55 Postovi: 8
|
Pozdrav ja sam Matija,Parim vec 5 dana i odlicno je  trenutacno sam na cinnamon coockies.eto to je to za sad 
|
|
 |
|
 |
|
Fosna
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Zagreba Postano: 16 sij 2014 22:13 |
|
Pridružen: 05 svi 2013 10:13 Postovi: 1899 Lokacija: Zagreb, Gajnice
|
Vać vidim da buš se Valteru sviđal 
_________________  "People smoke for nicotine but they die from the tar." (Michael Russell)
|
|
 |
|
 |
|
Ante256
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Zagreba Postano: 16 sij 2014 22:14 |
|
Pridružen: 26 ruj 2013 21:21 Postovi: 117 Lokacija: Split
|
 odmah jednu od najboljih, nekima su trebali mjeseci da dođu do cinamona...
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
Ayaz Paša
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Zagreba Postano: 16 sij 2014 22:15 |
|
Pridružen: 21 lis 2013 11:59 Postovi: 224 Lokacija: Umag/Novigrad
|
 Sent from my Motorola using Tapatalk2
|
|
 |
|
 |
|
Mio
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Zagreba Postano: 16 sij 2014 22:23 |
|
Pridružen: 16 sij 2014 21:55 Postovi: 8
|
Ante256 je napisao: :wel: odmah jednu od najboljih, nekima su trebali mjeseci da dođu do cinamona... A treba odmah sa najboljim poceti  inace imam jos virginiu ako pocne duhan falit ali zasad je ok i ovako 
|
|
 |
|
 |
|
brnistra
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Zagreba Postano: 16 sij 2014 22:24 |
|
Pridružen: 03 pro 2013 23:31 Postovi: 855 Lokacija: Split
|
|
 |
|
 |
|
Deckardcain
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Zagreba Postano: 16 sij 2014 22:24 |
|
Pridružen: 15 tra 2013 13:08 Postovi: 905 Lokacija: St
|
|
_________________ Tilemahos, Expromizer 1 i 2, Kayfun V2+, Kayfun mini v3, Tajfun GT, VTC 2 mini, Eleaf pico, Poldiac, Nanos.
|
|
 |
|
 |
|
Max_ZG
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Zagreba Postano: 16 sij 2014 22:48 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 23 svi 2013 20:01 Postovi: 4308 Lokacija: Zagreb, Šalata
|
_________________ There's a fine line between fishing and just standing on the shore like an idiot. ><((((º>-------------------------------------------   Modovi, akrilni stalci i 3D printanje
|
|
 |
|
 |
|
jvas01
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Zagreba Postano: 16 sij 2014 22:54 |
|
Pridružen: 20 lip 2013 23:58 Postovi: 738 Lokacija: Novigrad (Istra)
|
_________________ nemesis sanblasted, nemesis, hammer the russian, Igo L, kayfun 3.1 clone....  
|
|
 |
|
 |
|
imand
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Zagreba Postano: 16 sij 2014 23:09 |
|
Pridružen: 28 srp 2013 12:19 Postovi: 1484 Lokacija: V.Gorica
|
|
 |
|
 |