Forum    FAQ

.

Početna » Who U R




 [ 19 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Pozdrav svima od Rakuna!
 Post Postano: 13 vel 2014 22:29 
Offline

Pridružen: 10 vel 2014 15:06
Postovi: 15
Lokacija: Zagreb
pozdrav paritelji!
dobio sam od zene na poklon elektro pusilicu, pa kad se vec dala u trosak odlucio sam isprobati, i evo ima vec skoro tjedan dana da nisam zapalio cigaretu, jucer sam imao gadnu krizu, al danas sam pun optimizma :)
inace dobio sam evod 650 mah grijac + c4v3 clearomizer i dekang vegas blend 11mg tekucinu, isprobao sam jos i dekang kavu i usa mix.
kako sam po prirodi znatizeljan nije trebalo dugo da naletim na ovaj forum, pa tako pun novih informacija u kanger mini protanku i evodu vec dva dana parim KTS tekucine sa 70% glicerina i 12mg nikotina, mislim da ce sljedece biti 18mg :)

eto toliko od mene,

Rakun


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima od Rakuna!
 Post Postano: 13 vel 2014 22:37 
Offline
Avatar

Pridružen: 07 ožu 2011 11:16
Postovi: 2862
Lokacija: Slavonski Brod
:wel: Rakun
Dobro si primjetio, 12 mg je ipak premalo u fazi odvikavanja. 18 mg je standard a može i 24 za početak...

Sent from my U8650-1 using Tapatalk 2

_________________
slika
Devils Marble EVO, Nautilus Oddy klon, Hercules...
ipv Mini, Kaya lite v2+ klon


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima od Rakuna!
 Post Postano: 13 vel 2014 22:41 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen: 08 ožu 2013 10:24
Postovi: 4005
Lokacija: ZG, Prexico City
:wel: slika

_________________
slikaslika
MOD: SXK Nebula Zero Mini, Koopor Mini 60W, Cloupor Mini Plus
Atty: Taifun Kayfun Cubis HH.357


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima od Rakuna!
 Post Postano: 13 vel 2014 22:43 
Offline
Avatar

Pridružen: 09 pro 2013 20:21
Postovi: 464
Lokacija: Krk
:wel: :brav:

_________________
Mod: hcigar vt40, lost vape epetite dna60
Smpl v1,
Atty: UTA2, rose v2-s, doggy 2k16, 2x CloudOne, hussar,
RDA: anima, rda mini


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima od Rakuna!
 Post Postano: 13 vel 2014 22:53 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen: 23 svi 2013 20:01
Postovi: 4308
Lokacija: Zagreb, Šalata
:wel:

_________________
There's a fine line between fishing and just standing on the shore like an idiot. ><((((º>-------------------------------------------

slika
slika
slika Modovi, akrilni stalci i 3D printanje


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima od Rakuna!
 Post Postano: 13 vel 2014 23:07 
Offline

Pridružen: 30 stu 2012 23:08
Postovi: 2488
Lokacija: Njemačka
:wel:

_________________
Medo


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov:
 Post Postano: 13 vel 2014 23:58 
Offline
Avatar

Pridružen: 20 lip 2013 23:58
Postovi: 738
Lokacija: Novigrad (Istra)
:wel:

Sent from my ST21i using Tapatalk

_________________
nemesis sanblasted, nemesis, hammer
the russian, Igo L, kayfun 3.1 clone....
slikaslika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima od Rakuna!
 Post Postano: 14 vel 2014 00:01 
Offline
Avatar

Pridružen: 22 pro 2013 21:45
Postovi: 400
Lokacija: Zadar
:wel:

_________________
slika slika
Yihi SX Mini M Class- Evic VT 5000mAh - Evic VTwo Mini - Zero SX 50W - iStick Pico -Wismec RX200

RDA: 3-D
RBA: The Russian 91%, Kayfun Lite Plus x 4, Aromamizer


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima od Rakuna!
 Post Postano: 14 vel 2014 00:12 
Offline
Avatar

Pridružen: 03 pro 2013 23:31
Postovi: 855
Lokacija: Split
:wel:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima od Rakuna!
 Post Postano: 14 vel 2014 13:47 
Offline
Veliki Cezar zadarske podružnice
Avatar

Pridružen: 20 ruj 2012 14:00
Postovi: 1012
Lokacija: Zadar
:wel:

_________________
slika
slika


Povratak na vrh 
  
 
 
 [ 19 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Početna » Who U R


Online

Trenutno korisnika: bot* i 7 gostiju.

 
 

 
Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na:  
HR (CRO) by vaper club