| Autor |
Poruka |
|
rakun
|
Naslov: Pozdrav svima od Rakuna! Postano: 13 vel 2014 22:29 |
|
Pridružen: 10 vel 2014 15:06 Postovi: 15 Lokacija: Zagreb
|
pozdrav paritelji! dobio sam od zene na poklon elektro pusilicu, pa kad se vec dala u trosak odlucio sam isprobati, i evo ima vec skoro tjedan dana da nisam zapalio cigaretu, jucer sam imao gadnu krizu, al danas sam pun optimizma inace dobio sam evod 650 mah grijac + c4v3 clearomizer i dekang vegas blend 11mg tekucinu, isprobao sam jos i dekang kavu i usa mix. kako sam po prirodi znatizeljan nije trebalo dugo da naletim na ovaj forum, pa tako pun novih informacija u kanger mini protanku i evodu vec dva dana parim KTS tekucine sa 70% glicerina i 12mg nikotina, mislim da ce sljedece biti 18mg  eto toliko od mene, Rakun
|
|
 |
|
 |
|
Corto_1973
|
Naslov: Re: Pozdrav svima od Rakuna! Postano: 13 vel 2014 22:37 |
|
Pridružen: 07 ožu 2011 11:16 Postovi: 2862 Lokacija: Slavonski Brod
|
 Rakun Dobro si primjetio, 12 mg je ipak premalo u fazi odvikavanja. 18 mg je standard a može i 24 za početak... Sent from my U8650-1 using Tapatalk 2
_________________  Devils Marble EVO, Nautilus Oddy klon, Hercules... ipv Mini, Kaya lite v2+ klon
|
|
 |
|
 |
|
spavle
|
Naslov: Re: Pozdrav svima od Rakuna! Postano: 13 vel 2014 22:41 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 08 ožu 2013 10:24 Postovi: 4005 Lokacija: ZG, Prexico City
|
_________________  MOD: SXK Nebula Zero Mini, Koopor Mini 60W, Cloupor Mini Plus Atty: Taifun Kayfun Cubis HH.357
|
|
 |
|
 |
|
Lima
|
Naslov: Re: Pozdrav svima od Rakuna! Postano: 13 vel 2014 22:43 |
|
Pridružen: 09 pro 2013 20:21 Postovi: 464 Lokacija: Krk
|
|
_________________ Mod: hcigar vt40, lost vape epetite dna60 Smpl v1, Atty: UTA2, rose v2-s, doggy 2k16, 2x CloudOne, hussar, RDA: anima, rda mini
|
|
 |
|
 |
|
Max_ZG
|
Naslov: Re: Pozdrav svima od Rakuna! Postano: 13 vel 2014 22:53 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 23 svi 2013 20:01 Postovi: 4308 Lokacija: Zagreb, Šalata
|
_________________ There's a fine line between fishing and just standing on the shore like an idiot. ><((((º>-------------------------------------------   Modovi, akrilni stalci i 3D printanje
|
|
 |
|
 |
|
Medo
|
Naslov: Re: Pozdrav svima od Rakuna! Postano: 13 vel 2014 23:07 |
|
Pridružen: 30 stu 2012 23:08 Postovi: 2488 Lokacija: Njemačka
|
|
 |
|
 |
|
jvas01
|
Naslov: Postano: 13 vel 2014 23:58 |
|
Pridružen: 20 lip 2013 23:58 Postovi: 738 Lokacija: Novigrad (Istra)
|
 Sent from my ST21i using Tapatalk
_________________ nemesis sanblasted, nemesis, hammer the russian, Igo L, kayfun 3.1 clone....  
|
|
 |
|
 |
|
Batara72
|
Naslov: Re: Pozdrav svima od Rakuna! Postano: 14 vel 2014 00:01 |
|
Pridružen: 22 pro 2013 21:45 Postovi: 400 Lokacija: Zadar
|
_________________  Yihi SX Mini M Class- Evic VT 5000mAh - Evic VTwo Mini - Zero SX 50W - iStick Pico -Wismec RX200 RDA: 3-D RBA: The Russian 91%, Kayfun Lite Plus x 4, Aromamizer
|
|
 |
|
 |
|
brnistra
|
Naslov: Re: Pozdrav svima od Rakuna! Postano: 14 vel 2014 00:12 |
|
Pridružen: 03 pro 2013 23:31 Postovi: 855 Lokacija: Split
|
|
 |
|
 |
|
ffroms
|
Naslov: Re: Pozdrav svima od Rakuna! Postano: 14 vel 2014 13:47 |
|
 |
| Veliki Cezar zadarske podružnice |
 |
Pridružen: 20 ruj 2012 14:00 Postovi: 1012 Lokacija: Zadar
|
_________________  
|
|
 |
|
 |