| Autor |
Poruka |
|
milehasisar
|
Naslov: +1 Postano: 11 sij 2014 16:25 |
|
Pridružen: 11 sij 2014 16:07 Postovi: 2 Lokacija: kutina
|
eto,najprije da vas sve lijepo pozdravim i zahvalim na informacijama koje sam ovdje pokupio. iz kutine sam.imam 37 god i skoro 20g pušačkog staža.na vrijeme sam krenuo  ). zadnjih godina sam kadio 2-3 kutije smrduša...bijelog marlbora,ronhila,lakija... nisam mogao zamislit da prestanem.i eto,puhnolo mi u glavu,aj da probam te na struju  . parim nekih 10ak dana i uopće mi ne fali cigareta,za ne povjerovat.dobro,osim one jedne nakon jela  . eto...
|
|
 |
|
 |
|
Batara72
|
Naslov: Re: +1 Postano: 11 sij 2014 16:26 |
|
Pridružen: 22 pro 2013 21:45 Postovi: 400 Lokacija: Zadar
|
Pozdrav Hasisaru...... 
_________________  Yihi SX Mini M Class- Evic VT 5000mAh - Evic VTwo Mini - Zero SX 50W - iStick Pico -Wismec RX200 RDA: 3-D RBA: The Russian 91%, Kayfun Lite Plus x 4, Aromamizer
|
|
 |
|
 |
|
brnistra
|
Naslov: Re: +1 Postano: 11 sij 2014 16:28 |
|
Pridružen: 03 pro 2013 23:31 Postovi: 855 Lokacija: Split
|
 i ako je samo jedna - ne treba ti ni ona
|
|
 |
|
 |
|
Kinta
|
Naslov: Re: +1 Postano: 11 sij 2014 16:29 |
|
 |
| Administrator |
 |
Pridružen: 02 ožu 2011 14:18 Postovi: 11261 Lokacija: Samobor
|
 Mile
_________________ Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi. Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.
|
|
 |
|
 |
|
Corto_1973
|
Naslov: Re: +1 Postano: 11 sij 2014 16:38 |
|
Pridružen: 07 ožu 2011 11:16 Postovi: 2862 Lokacija: Slavonski Brod
|
Roll Mile roll... Mile rooooll... All night long!  Sent from my U8650-1 using Tapatalk 2
_________________  Devils Marble EVO, Nautilus Oddy klon, Hercules... ipv Mini, Kaya lite v2+ klon
|
|
 |
|
 |
|
damir1970
|
Naslov: Re: +1 Postano: 11 sij 2014 16:42 |
|
Pridružen: 06 kol 2013 15:52 Postovi: 1343 Lokacija: Gruda, Konavle
|
_________________ Samo za društvo iz ćoška koje polako ali sigurno propada!   Mod: Atomizer:
|
|
 |
|
 |
|
milehasisar
|
Naslov: Re: +1 Postano: 11 sij 2014 16:50 |
|
Pridružen: 11 sij 2014 16:07 Postovi: 2 Lokacija: kutina
|
 fala na dobrodošlici. nego,da ne otvaram novu temu...ko i svaki pošten seljo,prvu opremu kupio s njuškala. t3s(mislim da nije original,ne piše kanger na njemu)i neku bateriju s promjenjivim naponom kojom sam poprilično zadovoljan(vapegear 1300).sve to radi ok,jedino mi nekak fali arome pa bi molio iskusne da preporuče neki atomizer koji bi pario kao t3s i davao malo više šmeka  .po mogućnosti da ima isti grijač ko t3s al nije uvjet.planiram još uzet spinner 1300 i mislim da je to za početak više nego dovoljno.
|
|
 |
|
 |
|
Max_ZG
|
Naslov: Re: +1 Postano: 11 sij 2014 16:51 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 23 svi 2013 20:01 Postovi: 4308 Lokacija: Zagreb, Šalata
|
_________________ There's a fine line between fishing and just standing on the shore like an idiot. ><((((º>-------------------------------------------   Modovi, akrilni stalci i 3D printanje
|
|
 |
|
 |
|
Max Abarth
|
Naslov: Re: +1 Postano: 11 sij 2014 16:55 |
|
Pridružen: 22 pro 2013 22:22 Postovi: 202 Lokacija: Zadar
|
_________________  Sigelei zmax V5 , Nemesis clone, Chi You clone, rsst, Kraken clone, i clear30, Kayfun lite...
|
|
 |
|
 |
|
flux
|
Naslov: Re: +1 Postano: 11 sij 2014 16:59 |
|
Pridružen: 17 vel 2013 19:56 Postovi: 1373 Lokacija: na brdu iznad zagreba
|
po ovom kaj trazis preporucio bi ti EVOD. 
_________________   We Are The Borg #VAMO V3, VAMO V5, eGo-C twist # Ithaka, kayfun lite, oddy, T3s
|
|
 |
|
 |