| Autor |
Poruka |
|
senna
|
Naslov: podrav svima :) Postano: 11 sij 2014 14:51 |
|
Pridružen: 27 kol 2013 20:19 Postovi: 3 Lokacija: zagreb
|
Iz Zagreba sam, zovem se Borna, pusio sam smrduse 4godine i pre par meseci presao na parilicu i bome ne vracam se vise.  )
_________________ Burn tires, not your soul...
|
|
 |
|
 |
|
brnistra
|
Naslov: Re: podrav svima :) Postano: 11 sij 2014 14:55 |
|
Pridružen: 03 pro 2013 23:31 Postovi: 855 Lokacija: Split
|
 Borna
|
|
 |
|
 |
|
Forrest
|
Naslov: Re: podrav svima :) Postano: 11 sij 2014 14:59 |
|
Pridružen: 29 stu 2012 13:48 Postovi: 692 Lokacija: NA ... 45-29-20,15 ..................... 18-06-01,65
|
Pozdrav Senna  i 
|
|
 |
|
 |
|
Jozo
|
Naslov: Re: podrav svima :) Postano: 11 sij 2014 15:07 |
|
Pridružen: 15 srp 2013 18:26 Postovi: 29 Lokacija: Zagreb
|
 i svaka cast drzi se parenja:) 
_________________   Mod:Itaste SVD, JM22(fasttech), Pldiac clon(fasttech), Hybrid Elite Mod by Rainbow Heaven Atty:AGA-T2 (fasttech), Igo-T (nije s fasttecha) Parim za sad YAELIQ izraelske:)70%vg 30%pg 15mg nic
|
|
 |
|
 |
|
Braja
|
Naslov: Re: podrav svima :) Postano: 11 sij 2014 15:11 |
|
Pridružen: 01 sij 2014 16:37 Postovi: 1185 Lokacija: Bjelovar
|
_________________ Joyetech VTC Mini x2 ~ Kayfun Lite Plus ® x2and many other things..................................
|
|
 |
|
 |
|
Max Abarth
|
Naslov: Re: podrav svima :) Postano: 11 sij 2014 15:19 |
|
Pridružen: 22 pro 2013 22:22 Postovi: 202 Lokacija: Zadar
|
_________________  Sigelei zmax V5 , Nemesis clone, Chi You clone, rsst, Kraken clone, i clear30, Kayfun lite...
|
|
 |
|
 |
|
damir1970
|
Naslov: Re: podrav svima :) Postano: 11 sij 2014 15:20 |
|
Pridružen: 06 kol 2013 15:52 Postovi: 1343 Lokacija: Gruda, Konavle
|
_________________ Samo za društvo iz ćoška koje polako ali sigurno propada!   Mod: Atomizer:
|
|
 |
|
 |
|
Lima
|
Naslov: Re: podrav svima :) Postano: 11 sij 2014 15:28 |
|
Pridružen: 09 pro 2013 20:21 Postovi: 464 Lokacija: Krk
|
|
_________________ Mod: hcigar vt40, lost vape epetite dna60 Smpl v1, Atty: UTA2, rose v2-s, doggy 2k16, 2x CloudOne, hussar, RDA: anima, rda mini
|
|
 |
|
 |
|
Max_ZG
|
Naslov: Re: podrav svima :) Postano: 11 sij 2014 15:29 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 23 svi 2013 20:01 Postovi: 4308 Lokacija: Zagreb, Šalata
|
_________________ There's a fine line between fishing and just standing on the shore like an idiot. ><((((º>-------------------------------------------   Modovi, akrilni stalci i 3D printanje
|
|
 |
|
 |
|
senna
|
Naslov: Re: podrav svima :) Postano: 11 sij 2014 16:16 |
|
Pridružen: 27 kol 2013 20:19 Postovi: 3 Lokacija: zagreb
|
hvala svima 
_________________ Burn tires, not your soul...
|
|
 |
|
 |