| Autor |
Poruka |
|
tazmanian
|
Naslov: Pozdrav Postano: 04 ožu 2017 12:04 |
|
Pridružen: 04 ožu 2017 11:54 Postovi: 1
|
|
Veliki pozdrav svima. Od jučer sam u posjedu parilice (protank4 istick power i ceramic coil). Evo prvo jutro bez cigare i trenutno sam u procesu skupljanja info o održavanju opreme, postavkama watt-aže... Trenutno sam jako zadovoljan sa opremom i nadam se skupit šta više info za izvuć max iz ovog setupa i pravilno ga održavat. LP
|
|
 |
|
 |
|
damir1970
|
Naslov: Pozdrav Postano: 04 ožu 2017 12:34 |
|
Pridružen: 06 kol 2013 15:52 Postovi: 1343 Lokacija: Gruda, Konavle
|
|
Dobrodošao
Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
_________________ Samo za društvo iz ćoška koje polako ali sigurno propada!   Mod: Atomizer:
|
|
 |
|
 |
|
Braja
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 04 ožu 2017 13:10 |
|
Pridružen: 01 sij 2014 16:37 Postovi: 1185 Lokacija: Bjelovar
|
_________________ Joyetech VTC Mini x2 ~ Kayfun Lite Plus ® x2and many other things..................................
|
|
 |
|
 |
|
Silver Storm
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 04 ožu 2017 18:13 |
|
Pridružen: 15 pro 2013 23:28 Postovi: 920 Lokacija: Split
|
_________________ *Where ignorance is bliss, 'tis folly to be wise.* 
|
|
 |
|
 |
|
dampflok
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 04 ožu 2017 20:07 |
|
Pridružen: 16 svi 2016 12:15 Postovi: 361 Lokacija: Zagreb
|
|
_________________ Taifun GT i GS, Heron V2, Le Zephyr, Doggystyle 2K16, UTA2, RSBT, Magoo, Kanger Subtank Mini V2, eXpromiser V1.3., Kayfun lite v2+, Kayfun V3 Mini
|
|
 |
|
 |
|
duc
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 04 ožu 2017 23:25 |
|
Pridružen: 31 sij 2014 06:51 Postovi: 1121 Lokacija: Zagreb - Karlovac
|
|
_________________ MOD : Sigelei 213 , VapeDroid C1D2 75 DNA , SVA mod BF Penguin DNA 75 , Evade BF , VT Inbox DNA 75 , RTA : Ubertoot UTA2 , Doggystyl 2K16 , CloudOne , RDA : Speed Revolution , Strike , Hadaly ® ,
|
|
 |
|
 |
|
asvezica
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 05 ožu 2017 14:28 |
|
Pridružen: 13 lip 2015 16:22 Postovi: 310 Lokacija: Rijeka
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |