Forum    FAQ

.

Početna » Who U R




 [ 7 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: zdravpo svima :)
 Post Postano: 02 ožu 2017 00:09 
Offline
Avatar

Pridružen: 01 vel 2017 21:49
Postovi: 3
Na pragu 22 godine odlučio sam prestati pušiti,odluka je došla nenadano,samo me puklo.ugasio sam tek zapaljenu cigaretu i reko sebi koji k ja radim?!
Uzeo si joeyetech aio d16 13.1,koristio ju mjesec dana,nimalo zadovoljan s njom.

Prije dva dana uzmem si kanger dripbox (60w) nemogu opisati kolko sam zadovoljan,kolko zapravo okus može biti dobar i koliko pare ovo čudo može proizvesti.NEUSPOREDIVO.

Sad već razmišljam o miksanju svojih tekućina,volim eksperimentirati s okusima (po struci sam inace kuhar),tako da se nadam da ću se odvažiti i na tom polju.

Ugodan ostatak večeri! :jvas:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: zdravpo svima :)
 Post Postano: 02 ožu 2017 00:17 
Offline

Pridružen: 24 lis 2014 12:53
Postovi: 701
Lokacija: Otok. Vinkovci
:wel:

_________________
88
Živio drug Staljin


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: zdravpo svima :)
 Post Postano: 02 ožu 2017 00:38 
Offline
Avatar

Pridružen: 01 sij 2014 16:37
Postovi: 1185
Lokacija: Bjelovar
:wel:

_________________
slika


Joyetech VTC Mini x2 ~ Kayfun Lite Plus ® x2
and many other things..................................


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: zdravpo svima :)
 Post Postano: 02 ožu 2017 01:23 
Offline
Avatar

Pridružen: 06 kol 2013 15:52
Postovi: 1343
Lokacija: Gruda, Konavle
:wel:

_________________
Samo za društvo iz ćoška koje polako ali sigurno propada!
slika
slika

Mod:
Atomizer:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: zdravpo svima :)
 Post Postano: 02 ožu 2017 03:24 
Offline
Avatar

Pridružen: 15 pro 2013 23:28
Postovi: 920
Lokacija: Split
:wel:

_________________
*Where ignorance is bliss, 'tis folly to be wise.*

slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: zdravpo svima :)
 Post Postano: 02 ožu 2017 09:59 
Offline
Avatar

Pridružen: 16 svi 2016 12:15
Postovi: 361
Lokacija: Zagreb
:wel:

_________________
Taifun GT i GS, Heron V2, Le Zephyr, Doggystyle 2K16, UTA2, RSBT, Magoo, Kanger Subtank Mini V2, eXpromiser V1.3., Kayfun lite v2+, Kayfun V3 Mini


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: zdravpo svima :)
 Post Postano: 02 ožu 2017 10:01 
Offline
Avatar

Pridružen: 31 sij 2014 06:51
Postovi: 1121
Lokacija: Zagreb - Karlovac
:wel:

_________________
MOD : Sigelei 213 , VapeDroid C1D2 75 DNA , SVA mod BF Penguin DNA 75 , Evade BF , VT Inbox DNA 75 ,
RTA : Ubertoot UTA2 , Doggystyl 2K16 , CloudOne ,
RDA : Speed Revolution , Strike , Hadaly ® ,


Povratak na vrh 
  
 
 
 [ 7 post(ov)a ] 

Početna » Who U R


Online

Trenutno korisnika: bot* i 15 gostiju.

 
 

 
Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na:  
HR (CRO) by vaper club