Na pragu 22 godine odlučio sam prestati pušiti,odluka je došla nenadano,samo me puklo.ugasio sam tek zapaljenu cigaretu i reko sebi koji k ja radim?!
Uzeo si joeyetech aio d16 13.1,koristio ju mjesec dana,nimalo zadovoljan s njom.
Prije dva dana uzmem si kanger dripbox (60w) nemogu opisati kolko sam zadovoljan,kolko zapravo okus može biti dobar i koliko pare ovo čudo može proizvesti.NEUSPOREDIVO.
Sad već razmišljam o miksanju svojih tekućina,volim eksperimentirati s okusima (po struci sam inace kuhar),tako da se nadam da ću se odvažiti i na tom polju.
Ugodan ostatak večeri!
