| Autor |
Poruka |
|
auslander
|
Naslov: hallo Postano: 25 kol 2016 22:33 |
|
Pridružen: 25 kol 2016 21:57 Postovi: 25
|
|
Pozdrav ekipa,ja sam Antonio (34 godine). Novi/stari vaper iz Slavonije (mjesto Đurđenovac). Privremeno u Hrvatskoj.Čim riješim školovanje vraćam se u Deutschland. Inače pratim vas od 2011 godine.
|
|
 |
|
 |
|
duc
|
Naslov: Re: hallo Postano: 25 kol 2016 23:02 |
|
Pridružen: 31 sij 2014 06:51 Postovi: 1121 Lokacija: Zagreb - Karlovac
|
 Antonio i beži nazad dok još možeš 
_________________ MOD : Sigelei 213 , VapeDroid C1D2 75 DNA , SVA mod BF Penguin DNA 75 , Evade BF , VT Inbox DNA 75 , RTA : Ubertoot UTA2 , Doggystyl 2K16 , CloudOne , RDA : Speed Revolution , Strike , Hadaly ® ,
|
|
 |
|
 |
|
Babica
|
Naslov: Re: hallo Postano: 25 kol 2016 23:45 |
|
Pridružen: 24 kol 2016 12:45 Postovi: 15 Lokacija: Zagreb
|
|
_________________ Ništa više ja ne moram. Ja sam se namorala.
|
|
 |
|
 |
|
Braja
|
Naslov: Re: hallo Postano: 26 kol 2016 14:47 |
|
Pridružen: 01 sij 2014 16:37 Postovi: 1185 Lokacija: Bjelovar
|
_________________ Joyetech VTC Mini x2 ~ Kayfun Lite Plus ® x2and many other things..................................
|
|
 |
|
 |
|
Silver Storm
|
Naslov: Re: hallo Postano: 26 kol 2016 15:20 |
|
Pridružen: 15 pro 2013 23:28 Postovi: 920 Lokacija: Split
|
_________________ *Where ignorance is bliss, 'tis folly to be wise.* 
|
|
 |
|
 |
|
damir1970
|
Naslov: Re: hallo Postano: 26 kol 2016 17:20 |
|
Pridružen: 06 kol 2013 15:52 Postovi: 1343 Lokacija: Gruda, Konavle
|
_________________ Samo za društvo iz ćoška koje polako ali sigurno propada!   Mod: Atomizer:
|
|
 |
|
 |
|
Darksilent79
|
Naslov: Postano: 26 kol 2016 18:28 |
|
Pridružen: 24 kol 2016 06:56 Postovi: 10
|
Pozdrav Antonio! Sretno sa skolovanjem  i brz povratak u dojcland!  I am a woman what's your superpower?
|
|
 |
|
 |
|
asvezica
|
Naslov: Re: hallo Postano: 29 kol 2016 08:52 |
|
Pridružen: 13 lip 2015 16:22 Postovi: 310 Lokacija: Rijeka
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |