| Autor |
Poruka |
|
Smmdt
|
Naslov: Pozdrav Postano: 05 srp 2016 23:02 |
|
Pridružen: 05 srp 2016 22:20 Postovi: 3
|
|
Zovem se Dino dolazim iz Zagreba vapeam već 2 godine trenutno koristim istick 40 i target i u procesu sam kupovanja xcube minia i Griffin ili Gemini tanka još se nisam odlučio. Ako je itko zainteresiran može me pratiti i na Instagramu @shemademedothis
|
|
 |
|
 |
|
duc
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 06 srp 2016 11:23 |
|
Pridružen: 31 sij 2014 06:51 Postovi: 1121 Lokacija: Zagreb - Karlovac
|
 Dino
_________________ MOD : Sigelei 213 , VapeDroid C1D2 75 DNA , SVA mod BF Penguin DNA 75 , Evade BF , VT Inbox DNA 75 , RTA : Ubertoot UTA2 , Doggystyl 2K16 , CloudOne , RDA : Speed Revolution , Strike , Hadaly ® ,
|
|
 |
|
 |
|
vojehr
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 06 srp 2016 11:31 |
|
Pridružen: 03 tra 2016 19:14 Postovi: 662
|
|
 |
|
 |
|
stanko11
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 06 srp 2016 13:08 |
|
Pridružen: 18 pro 2015 19:13 Postovi: 253 Lokacija: Zagreb-Dubrava
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
damir1970
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 06 srp 2016 13:34 |
|
Pridružen: 06 kol 2013 15:52 Postovi: 1343 Lokacija: Gruda, Konavle
|
_________________ Samo za društvo iz ćoška koje polako ali sigurno propada!   Mod: Atomizer:
|
|
 |
|
 |
|
Silver Storm
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 06 srp 2016 14:18 |
|
Pridružen: 15 pro 2013 23:28 Postovi: 920 Lokacija: Split
|
_________________ *Where ignorance is bliss, 'tis folly to be wise.* 
|
|
 |
|
 |
|
Braja
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 06 srp 2016 15:39 |
|
Pridružen: 01 sij 2014 16:37 Postovi: 1185 Lokacija: Bjelovar
|
_________________ Joyetech VTC Mini x2 ~ Kayfun Lite Plus ® x2and many other things..................................
|
|
 |
|
 |
|
Zekoslav Mrkva
|
Naslov: Re: Pozdrav Postano: 08 srp 2016 18:00 |
|
Pridružen: 11 pro 2015 13:38 Postovi: 388 Lokacija: Zagreb
|
|
_________________ Kaj te muči njofra??
|
|
 |
|
 |