Forum    FAQ

.

Početna » Who U R




 [ 10 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Pozdrav
 Post Postano: 06 srp 2016 09:00 
Offline
Avatar

Pridružen: 06 srp 2016 08:51
Postovi: 1
Pozdrav vaperi, novi sam na forumu. Zovem se Marko, dolazim iz Virovitice. Trenutno zivim u Zagrebu. Koristim e cig cca. 3mj. Odusevljen sam svime, i hvala na postojanju ovoga foruma. Puno mi je pomogao oko slaganja grijaca, TC-a i ostalog.
Ugodan ostatak dana


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav
 Post Postano: 06 srp 2016 09:06 
Offline
Avatar

Pridružen: 19 sij 2016 21:44
Postovi: 296
Lokacija: Zagreb
:wel:

_________________
***Nema đabe ni u stare babe!***


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav
 Post Postano: 06 srp 2016 09:34 
Offline
Avatar

Pridružen: 31 sij 2014 06:51
Postovi: 1121
Lokacija: Zagreb - Karlovac
:wel: Marko

_________________
MOD : Sigelei 213 , VapeDroid C1D2 75 DNA , SVA mod BF Penguin DNA 75 , Evade BF , VT Inbox DNA 75 ,
RTA : Ubertoot UTA2 , Doggystyl 2K16 , CloudOne ,
RDA : Speed Revolution , Strike , Hadaly ® ,


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav
 Post Postano: 06 srp 2016 10:24 
Offline
Avatar

Pridružen: 03 pro 2013 23:31
Postovi: 855
Lokacija: Split
:wel:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav
 Post Postano: 06 srp 2016 11:30 
Offline
Avatar

Pridružen: 03 tra 2016 19:14
Postovi: 662
:wel:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav
 Post Postano: 06 srp 2016 13:07 
Offline
Avatar

Pridružen: 18 pro 2015 19:13
Postovi: 253
Lokacija: Zagreb-Dubrava
:sanja: :zvoncica: :sanja:

:wel:

_________________
slika slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav
 Post Postano: 06 srp 2016 13:33 
Offline
Avatar

Pridružen: 06 kol 2013 15:52
Postovi: 1343
Lokacija: Gruda, Konavle
:wel:

_________________
Samo za društvo iz ćoška koje polako ali sigurno propada!
slika
slika

Mod:
Atomizer:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav
 Post Postano: 06 srp 2016 14:18 
Offline
Avatar

Pridružen: 15 pro 2013 23:28
Postovi: 920
Lokacija: Split
:wel:

_________________
*Where ignorance is bliss, 'tis folly to be wise.*

slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav
 Post Postano: 06 srp 2016 15:39 
Offline
Avatar

Pridružen: 01 sij 2014 16:37
Postovi: 1185
Lokacija: Bjelovar
:wel:

_________________
slika


Joyetech VTC Mini x2 ~ Kayfun Lite Plus ® x2
and many other things..................................


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav
 Post Postano: 08 srp 2016 17:59 
Offline
Avatar

Pridružen: 11 pro 2015 13:38
Postovi: 388
Lokacija: Zagreb
:wel:

_________________
Kaj te muči njofra??


Povratak na vrh 
  
 
 
 [ 10 post(ov)a ] 

Početna » Who U R


Online

Trenutno korisnika: bot* i 9 gostiju.

 
 

 
Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na:  
HR (CRO) by vaper club