| Autor |
Poruka |
|
nev411
|
Naslov: Pozdrav svima Postano: 03 srp 2016 16:41 |
|
Pridružen: 02 srp 2016 12:47 Postovi: 13 Lokacija: Nova Gradiska
|
Zovem se Neven, dolazim iz okolice Nove Gradiske. Poceo sam pariti prije 4 mjeseca, kombinirao sam cigarete i parilicu i sada uspjesno vec mjesec dana samo parim, nema sanse da se vratim na staro. Postalo mi je sve to zanimljivo, vec sam dosta toga procitao na forumu, ali i dalje cu trebati vasu pomoc jer tek sam nedavno poceo sam motati grijace, mjesati tekucine... Koristim Joyetech evic vtc mini sa Youde UD Bellus tankom.. Pozz svima 
|
|
 |
|
 |
|
Kinta
|
Naslov: Re: Pozdrav svima Postano: 03 srp 2016 17:09 |
|
 |
| Administrator |
 |
Pridružen: 02 ožu 2011 14:18 Postovi: 11261 Lokacija: Samobor
|
 Nevene
_________________ Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi. Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.
|
|
 |
|
 |
|
brnistra
|
Naslov: Re: Pozdrav svima Postano: 03 srp 2016 17:20 |
|
Pridružen: 03 pro 2013 23:31 Postovi: 855 Lokacija: Split
|
|
 |
|
 |
|
vojehr
|
Naslov: Re: Pozdrav svima Postano: 03 srp 2016 17:50 |
|
Pridružen: 03 tra 2016 19:14 Postovi: 662
|
|
 |
|
 |
|
Braja
|
Naslov: Re: Pozdrav svima Postano: 03 srp 2016 17:50 |
|
Pridružen: 01 sij 2014 16:37 Postovi: 1185 Lokacija: Bjelovar
|
_________________ Joyetech VTC Mini x2 ~ Kayfun Lite Plus ® x2and many other things..................................
|
|
 |
|
 |
|
gpenic
|
Naslov: Re: Pozdrav svima Postano: 03 srp 2016 20:28 |
|
Pridružen: 11 sij 2016 15:40 Postovi: 78 Lokacija: Zagreb
|
_________________  -------------------------------------------- Kayfun 3.1 (klon), Hurricane (klon), UD Bellus, Ubertoot UTA2 (klon), Kayfun V5 (SJMY klon), Heron v2 (klon), Tilemahos V2 Plus (klon) ego One Mega setMOD: Hcigar VT75 Nano, Wismec Presa 75 TC, Istick Pico, GeekVape AEGIS
|
|
 |
|
 |
|
damir1970
|
Naslov: Re: Pozdrav svima Postano: 03 srp 2016 21:13 |
|
Pridružen: 06 kol 2013 15:52 Postovi: 1343 Lokacija: Gruda, Konavle
|
_________________ Samo za društvo iz ćoška koje polako ali sigurno propada!   Mod: Atomizer:
|
|
 |
|
 |
|
duc
|
Naslov: Re: Pozdrav svima Postano: 03 srp 2016 22:56 |
|
Pridružen: 31 sij 2014 06:51 Postovi: 1121 Lokacija: Zagreb - Karlovac
|
 Nevene
_________________ MOD : Sigelei 213 , VapeDroid C1D2 75 DNA , SVA mod BF Penguin DNA 75 , Evade BF , VT Inbox DNA 75 , RTA : Ubertoot UTA2 , Doggystyl 2K16 , CloudOne , RDA : Speed Revolution , Strike , Hadaly ® ,
|
|
 |
|
 |
|
Zekoslav Mrkva
|
Naslov: Re: Pozdrav svima Postano: 04 srp 2016 08:34 |
|
Pridružen: 11 pro 2015 13:38 Postovi: 388 Lokacija: Zagreb
|
|
_________________ Kaj te muči njofra??
|
|
 |
|
 |
|
stanko11
|
Naslov: Re: Pozdrav svima Postano: 04 srp 2016 09:26 |
|
Pridružen: 18 pro 2015 19:13 Postovi: 253 Lokacija: Zagreb-Dubrava
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |