| Autor |
Poruka |
|
johovac
|
Naslov: pozdrav iz Zagreba Postano: 18 lip 2016 07:32 |
|
Pridružen: 18 lip 2016 06:02 Postovi: 1
|
|
Evo da se ukratko predstavim, zovem se Goran iz Zagreba, imam 46 godina,parim oko mjesec dana koristim istick 60w . Eto to je to....... Bog..
|
|
 |
|
 |
|
stanko11
|
Naslov: Re: pozdrav iz Zagreba Postano: 18 lip 2016 07:42 |
|
Pridružen: 18 pro 2015 19:13 Postovi: 253 Lokacija: Zagreb-Dubrava
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
Kinta
|
Naslov: Re: pozdrav iz Zagreba Postano: 18 lip 2016 07:53 |
|
 |
| Administrator |
 |
Pridružen: 02 ožu 2011 14:18 Postovi: 11261 Lokacija: Samobor
|
|
_________________ Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi. Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.
|
|
 |
|
 |
|
vojehr
|
Naslov: Re: pozdrav iz Zagreba Postano: 18 lip 2016 08:47 |
|
Pridružen: 03 tra 2016 19:14 Postovi: 662
|
|
 |
|
 |
|
damir1970
|
Naslov: Re: pozdrav iz Zagreba Postano: 18 lip 2016 10:07 |
|
Pridružen: 06 kol 2013 15:52 Postovi: 1343 Lokacija: Gruda, Konavle
|
_________________ Samo za društvo iz ćoška koje polako ali sigurno propada!   Mod: Atomizer:
|
|
 |
|
 |
|
Braja
|
Naslov: Re: pozdrav iz Zagreba Postano: 18 lip 2016 10:59 |
|
Pridružen: 01 sij 2014 16:37 Postovi: 1185 Lokacija: Bjelovar
|
_________________ Joyetech VTC Mini x2 ~ Kayfun Lite Plus ® x2and many other things..................................
|
|
 |
|
 |
|
duc
|
Naslov: Re: pozdrav iz Zagreba Postano: 18 lip 2016 15:15 |
|
Pridružen: 31 sij 2014 06:51 Postovi: 1121 Lokacija: Zagreb - Karlovac
|
 Gorane
_________________ MOD : Sigelei 213 , VapeDroid C1D2 75 DNA , SVA mod BF Penguin DNA 75 , Evade BF , VT Inbox DNA 75 , RTA : Ubertoot UTA2 , Doggystyl 2K16 , CloudOne , RDA : Speed Revolution , Strike , Hadaly ® ,
|
|
 |
|
 |
|
Silver Storm
|
Naslov: Re: pozdrav iz Zagreba Postano: 18 lip 2016 19:34 |
|
Pridružen: 15 pro 2013 23:28 Postovi: 920 Lokacija: Split
|
_________________ *Where ignorance is bliss, 'tis folly to be wise.* 
|
|
 |
|
 |
|
asvezica
|
Naslov: Re: pozdrav iz Zagreba Postano: 20 lip 2016 21:09 |
|
Pridružen: 13 lip 2015 16:22 Postovi: 310 Lokacija: Rijeka
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |