Forum    FAQ

.

Početna » Who U R




 [ 9 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: pozdrav iz Zagreba
 Post Postano: 18 lip 2016 07:32 
Offline
Avatar

Pridružen: 18 lip 2016 06:02
Postovi: 1
Evo da se ukratko predstavim, zovem se Goran iz Zagreba, imam 46 godina,parim oko mjesec dana koristim istick 60w .
Eto to je to.......
Bog..


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: pozdrav iz Zagreba
 Post Postano: 18 lip 2016 07:42 
Offline
Avatar

Pridružen: 18 pro 2015 19:13
Postovi: 253
Lokacija: Zagreb-Dubrava
:sanja: :zvoncica: :sanja:

:wel:

_________________
slika slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: pozdrav iz Zagreba
 Post Postano: 18 lip 2016 07:53 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen: 02 ožu 2011 14:18
Postovi: 11261
Lokacija: Samobor

_________________
Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi.
Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: pozdrav iz Zagreba
 Post Postano: 18 lip 2016 08:47 
Offline
Avatar

Pridružen: 03 tra 2016 19:14
Postovi: 662
:wel:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: pozdrav iz Zagreba
 Post Postano: 18 lip 2016 10:07 
Offline
Avatar

Pridružen: 06 kol 2013 15:52
Postovi: 1343
Lokacija: Gruda, Konavle
:wel:

_________________
Samo za društvo iz ćoška koje polako ali sigurno propada!
slika
slika

Mod:
Atomizer:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: pozdrav iz Zagreba
 Post Postano: 18 lip 2016 10:59 
Offline
Avatar

Pridružen: 01 sij 2014 16:37
Postovi: 1185
Lokacija: Bjelovar
:wel:

_________________
slika


Joyetech VTC Mini x2 ~ Kayfun Lite Plus ® x2
and many other things..................................


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: pozdrav iz Zagreba
 Post Postano: 18 lip 2016 15:15 
Offline
Avatar

Pridružen: 31 sij 2014 06:51
Postovi: 1121
Lokacija: Zagreb - Karlovac
:wel: Gorane

_________________
MOD : Sigelei 213 , VapeDroid C1D2 75 DNA , SVA mod BF Penguin DNA 75 , Evade BF , VT Inbox DNA 75 ,
RTA : Ubertoot UTA2 , Doggystyl 2K16 , CloudOne ,
RDA : Speed Revolution , Strike , Hadaly ® ,


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: pozdrav iz Zagreba
 Post Postano: 18 lip 2016 19:34 
Offline
Avatar

Pridružen: 15 pro 2013 23:28
Postovi: 920
Lokacija: Split
:wel:

_________________
*Where ignorance is bliss, 'tis folly to be wise.*

slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: pozdrav iz Zagreba
 Post Postano: 20 lip 2016 21:09 
Offline
Avatar

Pridružen: 13 lip 2015 16:22
Postovi: 310
Lokacija: Rijeka
:wel:

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 
 [ 9 post(ov)a ] 

Početna » Who U R


Online

Trenutno korisnika: bot* i 8 gostiju.

 
 

 
Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na:  
HR (CRO) by vaper club