| Autor |
Poruka |
|
vodokotlic
|
Naslov: U postupku teškog preobraćenja Postano: 13 lip 2016 23:05 |
|
Pridružen: 13 lip 2016 21:40 Postovi: 3
|
Nakon godina stvarnog uživanja u duhanu krenuo sam u parenje očekujući da će biti jednostavnije, jeftinije, čišće, zdravije i finije. Trenutno joyetech cubis pokušava pobiti sva moja očekivanja pa se učlanjujem radi praktične i moralne potpore 
|
|
 |
|
 |
|
vojehr
|
Naslov: Re: U postupku teškog preobraćenja Postano: 13 lip 2016 23:39 |
|
Pridružen: 03 tra 2016 19:14 Postovi: 662
|
|
 |
|
 |
|
cheer_up
|
Naslov: Re: U postupku teškog preobraćenja Postano: 14 lip 2016 00:14 |
|
Pridružen: 09 tra 2013 02:07 Postovi: 56 Lokacija: Sinj
|
vodokotlic je napisao: Nakon godina stvarnog uživanja u duhanu krenuo sam u parenje očekujući da će biti jednostavnije, jeftinije, čišće, zdravije i finije. Trenutno joyetech cubis pokušava pobiti sva moja očekivanja pa se učlanjujem radi praktične i moralne potpore  Za pocetak prekrizi 'jednostavnije' i 'jeftinije' i 
_________________ Cheer up my brothers, cheer up my sisters
|
|
 |
|
 |
|
buje3000
|
Naslov: Re: U postupku teškog preobraćenja Postano: 14 lip 2016 00:24 |
|
Pridružen: 06 srp 2014 19:56 Postovi: 3998 Lokacija: Rijeka
|
 jednostavnije nije, jeftinije dosta, nakon što kupiš sve potrebno, čišće h hm, zdravije i finije definitivno
_________________ Vandyvbape pulse + Zlide top jer - ne da mi se 
|
|
 |
|
 |
|
Braja
|
Naslov: Re: U postupku teškog preobraćenja Postano: 14 lip 2016 02:43 |
|
Pridružen: 01 sij 2014 16:37 Postovi: 1185 Lokacija: Bjelovar
|
_________________ Joyetech VTC Mini x2 ~ Kayfun Lite Plus ® x2and many other things..................................
|
|
 |
|
 |
|
damir1970
|
Naslov: Re: U postupku teškog preobraćenja Postano: 14 lip 2016 08:40 |
|
Pridružen: 06 kol 2013 15:52 Postovi: 1343 Lokacija: Gruda, Konavle
|
 ni
_________________ Samo za društvo iz ćoška koje polako ali sigurno propada!   Mod: Atomizer:
|
|
 |
|
 |
|
duc
|
Naslov: Re: U postupku teškog preobraćenja Postano: 14 lip 2016 08:58 |
|
Pridružen: 31 sij 2014 06:51 Postovi: 1121 Lokacija: Zagreb - Karlovac
|
|
_________________ MOD : Sigelei 213 , VapeDroid C1D2 75 DNA , SVA mod BF Penguin DNA 75 , Evade BF , VT Inbox DNA 75 , RTA : Ubertoot UTA2 , Doggystyl 2K16 , CloudOne , RDA : Speed Revolution , Strike , Hadaly ® ,
|
|
 |
|
 |
|
stanko11
|
Naslov: Re: U postupku teškog preobraćenja Postano: 14 lip 2016 12:39 |
|
Pridružen: 18 pro 2015 19:13 Postovi: 253 Lokacija: Zagreb-Dubrava
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
Overdrip
|
Naslov: Re: U postupku teškog preobraćenja Postano: 14 lip 2016 15:28 |
|
Pridružen: 16 svi 2016 17:38 Postovi: 36 Lokacija: Osijek
|
|
_________________ VW: KBOX 120W, SMOK Quantum 80W Mech: V3tronix Flip V3 RDA: GeekVape Tsunami
|
|
 |
|
 |
|
Silver Storm
|
Naslov: Re: U postupku teškog preobraćenja Postano: 15 lip 2016 03:10 |
|
Pridružen: 15 pro 2013 23:28 Postovi: 920 Lokacija: Split
|
_________________ *Where ignorance is bliss, 'tis folly to be wise.* 
|
|
 |
|
 |