Forum    FAQ

.

Početna » Who U R




 [ 11 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: U postupku teškog preobraćenja
 Post Postano: 13 lip 2016 23:05 
Offline
Avatar

Pridružen: 13 lip 2016 21:40
Postovi: 3
Nakon godina stvarnog uživanja u duhanu krenuo sam u parenje očekujući da će biti jednostavnije, jeftinije, čišće, zdravije i finije. Trenutno joyetech cubis pokušava pobiti sva moja očekivanja pa se učlanjujem radi praktične i moralne potpore :angry_shake:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: U postupku teškog preobraćenja
 Post Postano: 13 lip 2016 23:39 
Offline
Avatar

Pridružen: 03 tra 2016 19:14
Postovi: 662
:wel:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: U postupku teškog preobraćenja
 Post Postano: 14 lip 2016 00:14 
Offline
Avatar

Pridružen: 09 tra 2013 02:07
Postovi: 56
Lokacija: Sinj
vodokotlic je napisao:
Nakon godina stvarnog uživanja u duhanu krenuo sam u parenje očekujući da će biti jednostavnije, jeftinije, čišće, zdravije i finije. Trenutno joyetech cubis pokušava pobiti sva moja očekivanja pa se učlanjujem radi praktične i moralne potpore :angry_shake:

Za pocetak prekrizi 'jednostavnije' i 'jeftinije' i :wel:

_________________
Cheer up my brothers, cheer up my sisters


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: U postupku teškog preobraćenja
 Post Postano: 14 lip 2016 00:24 
Offline
Avatar

Pridružen: 06 srp 2014 19:56
Postovi: 3998
Lokacija: Rijeka
:wel:
jednostavnije nije, jeftinije dosta, nakon što kupiš sve potrebno, čišće h hm, zdravije i finije definitivno

_________________
Vandyvbape pulse + Zlide top jer - ne da mi se :zu:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: U postupku teškog preobraćenja
 Post Postano: 14 lip 2016 02:43 
Offline
Avatar

Pridružen: 01 sij 2014 16:37
Postovi: 1185
Lokacija: Bjelovar
:wel:

_________________
slika


Joyetech VTC Mini x2 ~ Kayfun Lite Plus ® x2
and many other things..................................


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: U postupku teškog preobraćenja
 Post Postano: 14 lip 2016 08:40 
Offline
Avatar

Pridružen: 06 kol 2013 15:52
Postovi: 1343
Lokacija: Gruda, Konavle
:wel: ni

_________________
Samo za društvo iz ćoška koje polako ali sigurno propada!
slika
slika

Mod:
Atomizer:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: U postupku teškog preobraćenja
 Post Postano: 14 lip 2016 08:58 
Offline
Avatar

Pridružen: 31 sij 2014 06:51
Postovi: 1121
Lokacija: Zagreb - Karlovac
:wel: :plus:

_________________
MOD : Sigelei 213 , VapeDroid C1D2 75 DNA , SVA mod BF Penguin DNA 75 , Evade BF , VT Inbox DNA 75 ,
RTA : Ubertoot UTA2 , Doggystyl 2K16 , CloudOne ,
RDA : Speed Revolution , Strike , Hadaly ® ,


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: U postupku teškog preobraćenja
 Post Postano: 14 lip 2016 12:39 
Offline
Avatar

Pridružen: 18 pro 2015 19:13
Postovi: 253
Lokacija: Zagreb-Dubrava
:sanja: :zvoncica: :sanja:

:wel:

_________________
slika slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: U postupku teškog preobraćenja
 Post Postano: 14 lip 2016 15:28 
Offline

Pridružen: 16 svi 2016 17:38
Postovi: 36
Lokacija: Osijek
:wel:

_________________
VW: KBOX 120W, SMOK Quantum 80W
Mech: V3tronix Flip V3
RDA: GeekVape Tsunami


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: U postupku teškog preobraćenja
 Post Postano: 15 lip 2016 03:10 
Offline
Avatar

Pridružen: 15 pro 2013 23:28
Postovi: 920
Lokacija: Split
:wel:

_________________
*Where ignorance is bliss, 'tis folly to be wise.*

slika


Povratak na vrh 
  
 
 
 [ 11 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Početna » Who U R


Online

Trenutno korisnika: bot* i 9 gostiju.

 
 

 
Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na:  
HR (CRO) by vaper club