| Autor |
Poruka |
|
dado st
|
Naslov: Pozdrav iz Splita Postano: 05 lip 2016 11:06 |
|
Pridružen: 05 lip 2016 10:55 Postovi: 7 Lokacija: solin
|
Pozdrav svima, Evo pa da se predstavim. Zovem se Dalibor iz Solina,42 god, radim u turistickoj agenciji,pusac 28 godina i evo od nazad tjedan dana i Vas kolega po e cigari.Kupio sam najjeftiji kit za pocetak pa kako lova i mogucnosti budu dozvoljavale tako cu "napredovat"  Nadam se dobrom druzenju i pokojoj kavici s Vama Srdacan pozdrav
_________________ Zivio hdz i josip broz tito
|
|
 |
|
 |
|
Deckardcain
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Splita Postano: 05 lip 2016 11:10 |
|
Pridružen: 15 tra 2013 13:08 Postovi: 905 Lokacija: St
|
Dale 
_________________ Tilemahos, Expromizer 1 i 2, Kayfun V2+, Kayfun mini v3, Tajfun GT, VTC 2 mini, Eleaf pico, Poldiac, Nanos.
|
|
 |
|
 |
|
sasha19_81
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Splita Postano: 05 lip 2016 11:15 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 03 srp 2013 23:59 Postovi: 2106 Lokacija: Samobor
|
|
 |
|
 |
|
šalen
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Splita Postano: 05 lip 2016 12:19 |
|
Pridružen: 17 stu 2013 23:28 Postovi: 89 Lokacija: Kaštela
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
damir1970
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Splita Postano: 05 lip 2016 14:39 |
|
Pridružen: 06 kol 2013 15:52 Postovi: 1343 Lokacija: Gruda, Konavle
|
_________________ Samo za društvo iz ćoška koje polako ali sigurno propada!   Mod: Atomizer:
|
|
 |
|
 |
|
duc
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Splita Postano: 05 lip 2016 14:44 |
|
Pridružen: 31 sij 2014 06:51 Postovi: 1121 Lokacija: Zagreb - Karlovac
|
 Dalibore
_________________ MOD : Sigelei 213 , VapeDroid C1D2 75 DNA , SVA mod BF Penguin DNA 75 , Evade BF , VT Inbox DNA 75 , RTA : Ubertoot UTA2 , Doggystyl 2K16 , CloudOne , RDA : Speed Revolution , Strike , Hadaly ® ,
|
|
 |
|
 |
|
Max_ZG
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Splita Postano: 05 lip 2016 15:09 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 23 svi 2013 20:01 Postovi: 4308 Lokacija: Zagreb, Šalata
|
_________________ There's a fine line between fishing and just standing on the shore like an idiot. ><((((º>-------------------------------------------   Modovi, akrilni stalci i 3D printanje
|
|
 |
|
 |
|
brnistra
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Splita Postano: 05 lip 2016 15:29 |
|
Pridružen: 03 pro 2013 23:31 Postovi: 855 Lokacija: Split
|
|
 |
|
 |
|
stanko11
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Splita Postano: 05 lip 2016 15:41 |
|
Pridružen: 18 pro 2015 19:13 Postovi: 253 Lokacija: Zagreb-Dubrava
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
Braja
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Splita Postano: 05 lip 2016 18:33 |
|
Pridružen: 01 sij 2014 16:37 Postovi: 1185 Lokacija: Bjelovar
|
_________________ Joyetech VTC Mini x2 ~ Kayfun Lite Plus ® x2and many other things..................................
|
|
 |
|
 |