Forum    FAQ

.

Početna » Who U R




 [ 15 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Pozdrav iz Splita
 Post Postano: 05 lip 2016 11:06 
Offline
Avatar

Pridružen: 05 lip 2016 10:55
Postovi: 7
Lokacija: solin
Pozdrav svima,
Evo pa da se predstavim. Zovem se Dalibor iz Solina,42 god, radim u turistickoj agenciji,pusac 28 godina i evo od nazad tjedan dana i Vas kolega po e cigari.Kupio sam najjeftiji kit za pocetak pa kako lova i mogucnosti budu dozvoljavale tako cu "napredovat" ;)
Nadam se dobrom druzenju i pokojoj kavici s Vama
Srdacan pozdrav

_________________
Zivio hdz i josip broz tito


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav iz Splita
 Post Postano: 05 lip 2016 11:10 
Offline
Avatar

Pridružen: 15 tra 2013 13:08
Postovi: 905
Lokacija: St
Dale :wel:

_________________
Tilemahos, Expromizer 1 i 2, Kayfun V2+, Kayfun mini v3, Tajfun GT, VTC 2 mini, Eleaf pico, Poldiac, Nanos.


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav iz Splita
 Post Postano: 05 lip 2016 11:15 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen: 03 srp 2013 23:59
Postovi: 2106
Lokacija: Samobor
:mor: :wel: :naje:

_________________
Mods : Givo, SX mini, Vaporesso Target, SMPL, Dovpo gx200
Atty : Lancia, NarDa, Yep RDA, Kayfun lite v2+, Soul,

Youtube: https://www.youtube.com/user/MrUndwar
instagram : https://www.instagram.com/sasha19_81/
facebook : https://www.facebook.com/sashasedmak
web: http://baby-viking.com

slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav iz Splita
 Post Postano: 05 lip 2016 12:19 
Offline
Avatar

Pridružen: 17 stu 2013 23:28
Postovi: 89
Lokacija: Kaštela
:wel:

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav iz Splita
 Post Postano: 05 lip 2016 14:39 
Offline
Avatar

Pridružen: 06 kol 2013 15:52
Postovi: 1343
Lokacija: Gruda, Konavle
:wel:

_________________
Samo za društvo iz ćoška koje polako ali sigurno propada!
slika
slika

Mod:
Atomizer:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav iz Splita
 Post Postano: 05 lip 2016 14:44 
Offline
Avatar

Pridružen: 31 sij 2014 06:51
Postovi: 1121
Lokacija: Zagreb - Karlovac
:wel: Dalibore

_________________
MOD : Sigelei 213 , VapeDroid C1D2 75 DNA , SVA mod BF Penguin DNA 75 , Evade BF , VT Inbox DNA 75 ,
RTA : Ubertoot UTA2 , Doggystyl 2K16 , CloudOne ,
RDA : Speed Revolution , Strike , Hadaly ® ,


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav iz Splita
 Post Postano: 05 lip 2016 15:09 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen: 23 svi 2013 20:01
Postovi: 4308
Lokacija: Zagreb, Šalata
:wel:

_________________
There's a fine line between fishing and just standing on the shore like an idiot. ><((((º>-------------------------------------------

slika
slika
slika Modovi, akrilni stalci i 3D printanje


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav iz Splita
 Post Postano: 05 lip 2016 15:29 
Offline
Avatar

Pridružen: 03 pro 2013 23:31
Postovi: 855
Lokacija: Split
:wel:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav iz Splita
 Post Postano: 05 lip 2016 15:41 
Offline
Avatar

Pridružen: 18 pro 2015 19:13
Postovi: 253
Lokacija: Zagreb-Dubrava
:sanja: :zvoncica: :sanja:

:wel:

_________________
slika slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav iz Splita
 Post Postano: 05 lip 2016 18:33 
Offline
Avatar

Pridružen: 01 sij 2014 16:37
Postovi: 1185
Lokacija: Bjelovar
:wel:

_________________
slika


Joyetech VTC Mini x2 ~ Kayfun Lite Plus ® x2
and many other things..................................


Povratak na vrh 
  
 
 
 [ 15 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Početna » Who U R


Online

Trenutno korisnika: bot* i 10 gostiju.

 
 

 
Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na:  
HR (CRO) by vaper club