Forum    FAQ

.

Početna » Who U R




 [ 37 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4
Autor Poruka
 Naslov: Re: Evapor doo
 Post Postano: 13 sij 2014 09:00 
Offline

Pridružen: 05 sij 2014 06:48
Postovi: 3
Zahvaljujem da dobrodoslici!! Vjerovali ili ne nikad nisam bio ni na jednom forumu tako da neznam kako ovdje stvari idu!!!
Malo o nama: Mi smo DOO koji se bavi prodajom e cigareta i tekucina. Trenutno jednu poslovnicu imamo i to u Donjem Miholjcu :( za sada. Trazimo suradnike za prodaju Mystic juice tekucina diljem Hrvatske. Mystic juice tekucine su 50/50 VG/PG tekucine koje imaju veliko trziste i proslost u Madzarskoj, godinu dana na trzistu u Engleskoj gdje je trenutno i sjediste. U HU imamo oko 7000 korisnika, od 1. srpnja u HU je zabranjena prodaja nikotinskih tekucina zatim sm se odlucili HU trziste snabdjevat iz susjednih drzava. Mi smo potpuno neovisna firma od evapor.co.uk i evapor.hu. Shop nam nije 100% dovrsen ali radimo na njemu. HR jezik nam fali za puno prizvoda ali preporucujem tko zna HU nek pogleda opis ondje :kihttp://www.vaperclub.org/posting.php?mode=reply&f=26&t=5297#na:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Evapor doo
 Post Postano: 16 sij 2014 00:21 
Offline
Avatar

Pridružen: 09 lis 2013 23:15
Postovi: 159
Lokacija: Zadar
Dobro došao!
Lijep izbor fotki na naslovnici weba... na slici br. 1 je pravi motiv iz Dalmacije - kamen i parilica :)


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Evapor doo
 Post Postano: 16 sij 2014 09:47 
Offline
Avatar

Pridružen: 06 kol 2013 15:52
Postovi: 1343
Lokacija: Gruda, Konavle
:wel:

_________________
Samo za društvo iz ćoška koje polako ali sigurno propada!
slika
slika

Mod:
Atomizer:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Evapor doo
 Post Postano: 20 sij 2014 23:57 
Offline
Avatar

Pridružen: 24 vel 2012 15:20
Postovi: 1929
Lokacija: Maksimir
mislim da je poruka bila slika

:plus:

_________________
Ako te uhvati napadaj radinosti, mirno sjedni u ćošak i čekaj da te napadaji prođu!
slika
Top III :Habana, Grandmaster, Grenada
I² Element18350/18650+kick, Ant-i-Mod +5V, Ergo69-Yenki69,UD Agi,IgoW


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Evapor doo
 Post Postano: 21 sij 2014 00:00 
Offline

Pridružen: 30 stu 2012 23:08
Postovi: 2488
Lokacija: Njemačka
konkurencija je dobro došla :wel:

_________________
Medo


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Evapor doo
 Post Postano: 28 sij 2014 07:54 
Offline

Pridružen: 05 sij 2014 06:48
Postovi: 3
Medo je napisao:
konkurencija je dobro došla :wel:

a ti si komkurencija??


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Evapor doo
 Post Postano: 28 sij 2014 09:16 
Offline
Avatar

Pridružen: 15 vel 2013 19:12
Postovi: 185
Lokacija: Zagreb East
On j :idea: e Medo nije komkurencija.


Povratak na vrh 
  
 
 
 [ 37 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Početna » Who U R


Online

Trenutno korisnika: bot*, Google [Bot] i 12 gostiju.

 
 

 
Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na:  
HR (CRO) by vaper club