Forum    FAQ

.

Početna » Who U R




 [ 41 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Eto i mene k vama
 Post Postano: 09 lis 2013 00:43 
Offline

Pridružen: 08 lis 2013 17:22
Postovi: 37
Lokacija: zg
Jeeej...ove zime nema smrzavanja..hvala i na.linku i na savjetu ua tekucine :-)

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Eto i mene k vama
 Post Postano: 09 lis 2013 00:45 
Offline
Avatar

Pridružen: 10 svi 2013 15:54
Postovi: 357
Lokacija: Istrijan u Zagrebu
pia je napisao:
Jeeej...ove zime nema smrzavanja..hvala i na.linku i na savjetu ua tekucine :-)

Tu smo da si pomažemo :hug:

_________________
slika

Novi članovi, molimo vas da se prvo predstavite.
Uvod u e-cigarete, mali priručnik za friške parioce.



Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Eto i mene k vama
 Post Postano: 09 lis 2013 09:58 
Offline
Avatar

Pridružen: 27 kol 2012 16:30
Postovi: 162
Lokacija: Pula
:wel: :weco:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Eto i mene k vama
 Post Postano: 09 lis 2013 10:00 
Offline
Avatar

Pridružen: 21 ruj 2011 15:00
Postovi: 2310
:wel:

_________________
Ako ikad budemo išli u zatvor zbog ilegalnog skidanja muzike,
volio bih da nas razvrstaju po žanrovima...


slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Eto i mene k vama
 Post Postano: 09 lis 2013 10:25 
Offline
Avatar

Pridružen: 08 lis 2013 09:42
Postovi: 27
Lokacija: Zagreb, Dubrava
:wel:

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Eto i mene k vama
 Post Postano: 09 lis 2013 17:12 
Offline

Pridružen: 08 lis 2013 17:22
Postovi: 37
Lokacija: zg
Hi...bas mi je neki kritičan dan...malo mi je falilo da zapalim...ali nisam :D
Ali...glava mi pucaaaa...i kašljem ko slon...kaže mi muž da se čistim..da je i njemu bilo tako kad je prestao pušiti...ok...ak je to...to, izdržat ću..valjda...bar se tješim da imam iste simptome ko i oni koji su skroz bacili cigarete...pričam sama sebi da sam NEPUŠAČ
Sorry na izljevima...to mi je umjesto čika ;)

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Eto i mene k vama
 Post Postano: 09 lis 2013 17:23 
Offline
Avatar

Pridružen: 05 svi 2013 10:13
Postovi: 1899
Lokacija: Zagreb, Gajnice
Ja sam valjda srečković. Nikakvih simtoma odvikavanja kad sam prešao na tekućine :conf:

_________________
slika
"People smoke for nicotine but they die from the tar." (Michael Russell)


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Eto i mene k vama
 Post Postano: 09 lis 2013 17:45 
Offline
Veliki Cezar zadarske podružnice
Avatar

Pridružen: 20 ruj 2012 14:00
Postovi: 1012
Lokacija: Zadar
Uff, i ja sam kašljao kao konj pa sam si uzeo Bisolex za lakše iskašljavanje.
Prvih mjesec dana mi je bilo najteže i to ne zato što mi fali smrduša nego se tijelo počelo čistiti od svega i svačega nakupljenog u 22 godina pušačkog staža.
To ti je sve posve normalno i ništa ne brini, samo izdrži.

_________________
slika
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Eto i mene k vama
 Post Postano: 09 lis 2013 20:00 
Offline
Avatar

Pridružen: 27 vel 2013 12:40
Postovi: 835
Lokacija: Solin
:wel:

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Eto i mene k vama
 Post Postano: 09 lis 2013 21:58 
Offline
Avatar

Pridružen: 01 ožu 2013 11:14
Postovi: 56
Lokacija: Đurđevac
:wel: :plus: :brav:

_________________
slika
Kayfun 3.1(k), fogger v.2(k), taifunGT, ithaka(k)
Vamo, kts, s69, nemesis


Povratak na vrh 
  
 
 
 [ 41 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Početna » Who U R


Online

Trenutno korisnika: bot* i 8 gostiju.

 
 

 
Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na:  
HR (CRO) by vaper club