| Autor |
Poruka |
|
pia
|
Naslov: Re: Eto i mene k vama Postano: 09 lis 2013 00:43 |
|
Pridružen: 08 lis 2013 17:22 Postovi: 37 Lokacija: zg
|
|
Jeeej...ove zime nema smrzavanja..hvala i na.linku i na savjetu ua tekucine :-)
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
matija
|
Naslov: Re: Eto i mene k vama Postano: 09 lis 2013 00:45 |
|
Pridružen: 10 svi 2013 15:54 Postovi: 357 Lokacija: Istrijan u Zagrebu
|
pia je napisao: Jeeej...ove zime nema smrzavanja..hvala i na.linku i na savjetu ua tekucine :-) Tu smo da si pomažemo 
_________________ 
Novi članovi, molimo vas da se prvo predstavite. Uvod u e-cigarete, mali priručnik za friške parioce.
|
|
 |
|
 |
|
WeCo13
|
Naslov: Re: Eto i mene k vama Postano: 09 lis 2013 09:58 |
|
Pridružen: 27 kol 2012 16:30 Postovi: 162 Lokacija: Pula
|
|
 |
|
 |
|
Majka
|
Naslov: Re: Eto i mene k vama Postano: 09 lis 2013 10:00 |
|
Pridružen: 21 ruj 2011 15:00 Postovi: 2310
|
_________________ Ako ikad budemo išli u zatvor zbog ilegalnog skidanja muzike, volio bih da nas razvrstaju po žanrovima...
|
|
 |
|
 |
|
Foleeeer
|
Naslov: Re: Eto i mene k vama Postano: 09 lis 2013 10:25 |
|
Pridružen: 08 lis 2013 09:42 Postovi: 27 Lokacija: Zagreb, Dubrava
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
pia
|
Naslov: Re: Eto i mene k vama Postano: 09 lis 2013 17:12 |
|
Pridružen: 08 lis 2013 17:22 Postovi: 37 Lokacija: zg
|
Hi...bas mi je neki kritičan dan...malo mi je falilo da zapalim...ali nisam Ali...glava mi pucaaaa...i kašljem ko slon...kaže mi muž da se čistim..da je i njemu bilo tako kad je prestao pušiti...ok...ak je to...to, izdržat ću..valjda...bar se tješim da imam iste simptome ko i oni koji su skroz bacili cigarete...pričam sama sebi da sam NEPUŠAČ Sorry na izljevima...to mi je umjesto čika 
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
Fosna
|
Naslov: Re: Eto i mene k vama Postano: 09 lis 2013 17:23 |
|
Pridružen: 05 svi 2013 10:13 Postovi: 1899 Lokacija: Zagreb, Gajnice
|
Ja sam valjda srečković. Nikakvih simtoma odvikavanja kad sam prešao na tekućine 
_________________  "People smoke for nicotine but they die from the tar." (Michael Russell)
|
|
 |
|
 |
|
ffroms
|
Naslov: Re: Eto i mene k vama Postano: 09 lis 2013 17:45 |
|
 |
| Veliki Cezar zadarske podružnice |
 |
Pridružen: 20 ruj 2012 14:00 Postovi: 1012 Lokacija: Zadar
|
|
Uff, i ja sam kašljao kao konj pa sam si uzeo Bisolex za lakše iskašljavanje. Prvih mjesec dana mi je bilo najteže i to ne zato što mi fali smrduša nego se tijelo počelo čistiti od svega i svačega nakupljenog u 22 godina pušačkog staža. To ti je sve posve normalno i ništa ne brini, samo izdrži.
_________________  
|
|
 |
|
 |
|
nmat121
|
Naslov: Re: Eto i mene k vama Postano: 09 lis 2013 20:00 |
|
Pridružen: 27 vel 2013 12:40 Postovi: 835 Lokacija: Solin
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
Emilio
|
Naslov: Re: Eto i mene k vama Postano: 09 lis 2013 21:58 |
|
Pridružen: 01 ožu 2013 11:14 Postovi: 56 Lokacija: Đurđevac
|
_________________  Kayfun 3.1(k), fogger v.2(k), taifunGT, ithaka(k) Vamo, kts, s69, nemesis
|
|
 |
|
 |