Forum    FAQ

.

Početna » Who U R




 [ 26 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
Autor Poruka
 Naslov: Re: Evo da se i ja predstavim
 Post Postano: 27 vel 2014 21:46 
Offline
Avatar

Pridružen: 31 sij 2014 06:51
Postovi: 1121
Lokacija: Zagreb - Karlovac
:wel: :hihi:

_________________
MOD : Sigelei 213 , VapeDroid C1D2 75 DNA , SVA mod BF Penguin DNA 75 , Evade BF , VT Inbox DNA 75 ,
RTA : Ubertoot UTA2 , Doggystyl 2K16 , CloudOne ,
RDA : Speed Revolution , Strike , Hadaly ® ,


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Evo da se i ja predstavim
 Post Postano: 28 vel 2014 13:10 
Offline

Pridružen: 28 vel 2014 09:55
Postovi: 2
Lokacija: petrinja
Evo da se i ja napokon predstavim:-)

Zovem se Ivica,43 godine,iz Petrinje a na parenje sam se slučajno navukao preko prijatelja.
Trenutno koristim itaste SVD i iclear 30 i 30s i za sada sam pre zadovoljan


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Evo da se i ja predstavim
 Post Postano: 28 vel 2014 13:12 
Online
Administrator
Avatar

Pridružen: 02 ožu 2011 14:18
Postovi: 11261
Lokacija: Samobor
:wel: Ivice

_________________
Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi.
Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Evo da se i ja predstavim
 Post Postano: 28 vel 2014 13:30 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen: 08 ožu 2013 10:24
Postovi: 4005
Lokacija: ZG, Prexico City
:wel:

_________________
slikaslika
MOD: SXK Nebula Zero Mini, Koopor Mini 60W, Cloupor Mini Plus
Atty: Taifun Kayfun Cubis HH.357


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Evo da se i ja predstavim
 Post Postano: 28 vel 2014 13:31 
Offline
Veliki Cezar zadarske podružnice
Avatar

Pridružen: 20 ruj 2012 14:00
Postovi: 1012
Lokacija: Zadar
:wel: Ivice

_________________
slika
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Evo da se i ja predstavim
 Post Postano: 28 vel 2014 16:45 
Offline
Avatar

Pridružen: 07 sij 2014 20:09
Postovi: 235
Lokacija: Zagreb,Dubrava
:wel:

_________________
slikaslikaslika
Vamo 5 /Poldiac clon /Nemesis clon/Taifun GT /Igo-L /Protank 2 / Mini protank 2 / T3s


Povratak na vrh 
  
 
 
 [ 26 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Početna » Who U R


Online

Trenutno korisnika: bot*, Google [Bot] i 12 gostiju.

 
 

 
Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na:  
HR (CRO) by vaper club