Forum    FAQ

.

Početna » Who U R




 [ 28 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
Autor Poruka
 Naslov: Re: Pozdravna poruka :)
 Post Postano: 15 vel 2014 00:43 
Offline
Avatar

Pridružen: 14 vel 2014 23:53
Postovi: 9
Lokacija: Zagreb, Srednjaci
:wel:

_________________
slika
Joyetech eVic VTwo Mini, KangerTech TopTank Mini


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdravna poruka :)
 Post Postano: 15 vel 2014 02:22 
Offline
Avatar

Pridružen: 20 lip 2013 23:58
Postovi: 738
Lokacija: Novigrad (Istra)
:wel:

_________________
nemesis sanblasted, nemesis, hammer
the russian, Igo L, kayfun 3.1 clone....
slikaslika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdravna poruka :)
 Post Postano: 15 vel 2014 11:47 
Offline
Avatar

Pridružen: 23 sij 2014 00:54
Postovi: 97
Lokacija: split
:ali:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdravna poruka :)
 Post Postano: 15 vel 2014 14:47 
Offline

Pridružen: 15 vel 2014 14:37
Postovi: 2
:plus: Pozdrav svim članovima ,te posebno Tihomiru . :brav:


Ja sam iz grada Heroja,Vukovara.Sa parilice naručujem svoje omiljene tekućine već odavno i kojje su naravno najbolje,dakle KTS tekućine.


toliko o meni....za ovaj dio.


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov:
 Post Postano: 15 vel 2014 16:31 
Offline
Avatar

Pridružen: 19 pro 2013 23:18
Postovi: 144
Lokacija: Zagreb
Khm... Sa parionice Bojane ;-)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

_________________
'Idem malo prek k Žnidaršiću, štel bi si malo povedati o Abesiniji.'


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdravna poruka :)
 Post Postano: 15 vel 2014 20:32 
Offline
Avatar

Pridružen: 29 stu 2012 13:48
Postovi: 692
Lokacija: NA ... 45-29-20,15 ..................... 18-06-01,65
Pozdrav Princezo i dobro nam došla ...a i tebi Bojane (kad si se ovako "nevidljivo" prošverco kraj plemenitekrofne ... :wel:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdravna poruka :)
 Post Postano: 16 vel 2014 10:30 
Offline
Avatar

Pridružen: 06 pro 2013 22:27
Postovi: 30
Lokacija: Sarajevo
:wel: oboje!

_________________
Vamo V5, Biansi, Ego-T, Kanger E-vod
Protank mini II, Protank II, Evod
Lokacija: Sarajevo


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdravna poruka :)
 Post Postano: 23 vel 2014 13:22 
Offline
Avatar

Pridružen: 01 sij 2014 16:37
Postovi: 1185
Lokacija: Bjelovar
:wel:

_________________
slika


Joyetech VTC Mini x2 ~ Kayfun Lite Plus ® x2
and many other things..................................


Povratak na vrh 
  
 
 
 [ 28 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Početna » Who U R


Online

Trenutno korisnika: bot* i 12 gostiju.

 
 

 
Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na:  
HR (CRO) by vaper club