Forum    FAQ

.

Početna » Who U R




 [ 28 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
Autor Poruka
 Naslov: Re: Pozdrav i da se predstavim !
 Post Postano: 19 sij 2014 21:13 
Offline
Avatar

Pridružen: 03 pro 2013 23:31
Postovi: 855
Lokacija: Split
:wel:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav i da se predstavim !
 Post Postano: 19 sij 2014 21:20 
Offline
Avatar

Pridružen: 07 sij 2014 20:09
Postovi: 235
Lokacija: Zagreb,Dubrava
:wel:

_________________
slikaslikaslika
Vamo 5 /Poldiac clon /Nemesis clon/Taifun GT /Igo-L /Protank 2 / Mini protank 2 / T3s


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav i da se predstavim !
 Post Postano: 19 sij 2014 22:17 
Offline
Avatar

Pridružen: 28 srp 2013 12:19
Postovi: 1484
Lokacija: V.Gorica
:wel:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav i da se predstavim !
 Post Postano: 19 sij 2014 22:33 
Offline
Avatar

Pridružen: 06 kol 2013 15:52
Postovi: 1343
Lokacija: Gruda, Konavle
:wel:

_________________
Samo za društvo iz ćoška koje polako ali sigurno propada!
slika
slika

Mod:
Atomizer:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav i da se predstavim !
 Post Postano: 19 sij 2014 22:37 
Offline
Avatar

Pridružen: 09 pro 2013 20:21
Postovi: 464
Lokacija: Krk
:brav: :wel:

_________________
Mod: hcigar vt40, lost vape epetite dna60
Smpl v1,
Atty: UTA2, rose v2-s, doggy 2k16, 2x CloudOne, hussar,
RDA: anima, rda mini


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav i da se predstavim !
 Post Postano: 22 sij 2014 23:54 
Offline
Avatar

Pridružen: 16 sij 2014 04:28
Postovi: 5
Lokacija: Hreljin-Rijeka
Prijeđi na paru bez straha neces pozalit , cak sto vise bit ces odusevljen.
Ja sam bio okorjeli pušač i sad od kad sam na pari osim sto sam zadovoljio potrebu za nikotinom
dobio sam i novi hoby i zabavu ,... :wel:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav i da se predstavim !
 Post Postano: 23 sij 2014 05:23 
Offline
Avatar

Pridružen: 26 ruj 2013 08:02
Postovi: 276
Lokacija: Posvuda
:wel:

_________________
slika[/url]

Prošla vremena sušenja dufka.motanja .nic.pflastera...Sretan Vapper!!

Neki Mod ! Neki Atty!!
Arome :wish/best F.pipe/Cohiba/Sezam/Coffe cream/CC/O.captain/555 a.s.o


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav i da se predstavim !
 Post Postano: 23 sij 2014 11:03 
Offline
Avatar

Pridružen: 01 sij 2014 16:37
Postovi: 1185
Lokacija: Bjelovar
:wel:

_________________
slika


Joyetech VTC Mini x2 ~ Kayfun Lite Plus ® x2
and many other things..................................


Povratak na vrh 
  
 
 
 [ 28 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Početna » Who U R


Online

Trenutno korisnika: bot* i 12 gostiju.

 
 

 
Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na:  
HR (CRO) by vaper club