| Autor |
Poruka |
|
mravak
|
Naslov: Re: Novi iz Novog Zagreba Postano: 27 pro 2013 22:26 |
|
Pridružen: 24 vel 2012 15:20 Postovi: 1929 Lokacija: Maksimir
|
_________________ Ako te uhvati napadaj radinosti, mirno sjedni u ćošak i čekaj da te napadaji prođu!  Top III :Habana, Grandmaster, Grenada I² Element18350/18650+kick, Ant-i-Mod +5V, Ergo69-Yenki69,UD Agi,IgoW
|
|
 |
|
 |
|
imand
|
Naslov: Re: Novi iz Novog Zagreba Postano: 27 pro 2013 22:46 |
|
Pridružen: 28 srp 2013 12:19 Postovi: 1484 Lokacija: V.Gorica
|
|
 |
|
 |
|
nmat121
|
Naslov: Re: Novi iz Novog Zagreba Postano: 28 pro 2013 13:50 |
|
Pridružen: 27 vel 2013 12:40 Postovi: 835 Lokacija: Solin
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
jvas01
|
Naslov: Re: Novi iz Novog Zagreba Postano: 28 pro 2013 18:15 |
|
Pridružen: 20 lip 2013 23:58 Postovi: 738 Lokacija: Novigrad (Istra)
|
_________________ nemesis sanblasted, nemesis, hammer the russian, Igo L, kayfun 3.1 clone....  
|
|
 |
|
 |
|
veki0
|
Naslov: Re: Novi iz Novog Zagreba Postano: 28 pro 2013 18:32 |
|
Pridružen: 26 pro 2011 17:08 Postovi: 245 Lokacija: Zagreb, Gajnice
|
_________________  DME, Vamo
|
|
 |
|
 |
|
Grbo
|
Naslov: Re: Novi iz Novog Zagreba Postano: 28 pro 2013 18:52 |
|
Pridružen: 18 vel 2013 15:11 Postovi: 205 Lokacija: Heilbronn, Germany
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
damir1970
|
Naslov: Re: Novi iz Novog Zagreba Postano: 29 pro 2013 12:53 |
|
Pridružen: 06 kol 2013 15:52 Postovi: 1343 Lokacija: Gruda, Konavle
|
_________________ Samo za društvo iz ćoška koje polako ali sigurno propada!   Mod: Atomizer:
|
|
 |
|
 |
|
Forrest
|
Naslov: Re: Novi iz Novog Zagreba Postano: 31 pro 2013 14:06 |
|
Pridružen: 29 stu 2012 13:48 Postovi: 692 Lokacija: NA ... 45-29-20,15 ..................... 18-06-01,65
|
Pozdrav, Mačak  i dobro nam došao!!
|
|
 |
|
 |
|
mačak
|
Naslov: Postano: 13 sij 2014 18:14 |
|
Pridružen: 19 pro 2013 23:18 Postovi: 144 Lokacija: Zagreb
|
|
Ljudi... Hvala vam puno svima, nisam uopće skuzio do sada koliko ljudi mi je poželjelo dobrodošlicu.
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
_________________ 'Idem malo prek k Žnidaršiću, štel bi si malo povedati o Abesiniji.'
|
|
 |
|
 |
|
1808roby
|
Naslov: Re: Novi iz Novog Zagreba Postano: 13 sij 2014 18:25 |
|
Pridružen: 17 svi 2013 23:44 Postovi: 29 Lokacija: bjelovar
|
 Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
_________________ chi-you + kayfun lite 
|
|
 |
|
 |