 |
.
Sada je: 23 lip 2026 19:13. | Zadnji put si ovdje bio: 23 lip 2026 19:13. Vremenska zona: UTC + 01:00 [ LJV]
Novi postovi | Tvoji postovi
| Autor |
Poruka |
|
ZipperBlack
|
Naslov: Re: Pozdrav! Postano: 14 stu 2013 05:14 |
|
Pridružen: 02 lip 2013 04:45 Postovi: 83 Lokacija: Zadar
|
|
_________________ Evic,Nemesis clone,Stingray clone,CHI YOU clone,Spinner 1300mAh,Protank 2,Mini Protank 2,Evod,AGA T2,RSST,IGO-L,Trident,Russian 91%,Fogger v4,3D Dripper,Origen,Origen v2,Magma,Stillare,Quasar,Brass monkey
|
|
 |
|
 |
|
imand
|
Naslov: Odg: Pozdrav! Postano: 14 stu 2013 08:27 |
|
Pridružen: 28 srp 2013 12:19 Postovi: 1484 Lokacija: V.Gorica
|
I nema povratka na analogne cigarete. Inače budute kamenovali ovdje na forumu 
|
|
 |
|
 |
|
Dalmat
|
Naslov: Re: Pozdrav! Postano: 14 stu 2013 09:58 |
|
Pridružen: 16 kol 2013 22:43 Postovi: 1083 Lokacija: Zagreb, Maksimir
|
_________________ DalmatDaily drive: Russian 91%, Kayfun Lite Plus V2 klonjara, FT Nemesis x 2,Ostalo: IGO-L x 2, ZMAX v3, Vamo V5, Chi You + AIOS hibrid, ASTRO + AIOS hibrid, Russian 91% klonjara, Taifun GT + ASTRO, Evolve Kick 
|
|
 |
|
 |
|
DylanDog
|
Naslov: Re: Pozdrav! Postano: 14 stu 2013 12:05 |
|
Pridružen: 09 lis 2013 23:15 Postovi: 159 Lokacija: Zadar
|
|
 |
|
 |
|
zeljko81
|
Naslov: Re: Pozdrav! Postano: 14 stu 2013 13:17 |
|
Pridružen: 26 ruj 2013 08:02 Postovi: 276 Lokacija: Posvuda
|
_________________  [/url] Prošla vremena sušenja dufka.motanja .nic.pflastera...Sretan Vapper!! Neki Mod ! Neki Atty!! Arome :wish/best F.pipe/Cohiba/Sezam/Coffe cream/CC/O.captain/555 a.s.o
|
|
 |
|
 |
|
friki
|
Naslov: Re: Odg: Pozdrav! Postano: 14 stu 2013 13:24 |
|
Pridružen: 13 stu 2013 14:02 Postovi: 405 Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
|
imand je napisao: I nema povratka na analogne cigarete. Inače budute kamenovali ovdje na forumu  Ništa ne obećavam  Ali, evo, jučer nakon one jedne "smrdulje" uz kavu još nisam zapalila. Ne fali mi - za sad, što je dobro, jer sam dimila kronerski prije nego je elektronika stigla. Nadam se samo da neće nešto riknut na ovoj mojoj skromnoj opremi pa da se ne nađem bez druge opcije (već gledam što bih još mogla nabaviti...pun cart na HC-u, uh!). Ne mogu vjerovati, ali nakon samo jednog dana bez dima u stanu razlika je ogromna - mislim, još se malo "čuje" dim, ali znatno manje.
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
nmat121
|
Naslov: Re: Pozdrav! Postano: 14 stu 2013 23:02 |
|
Pridružen: 27 vel 2013 12:40 Postovi: 835 Lokacija: Solin
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |
Sada je: 23 lip 2026 19:13. | Zadnji put si ovdje bio: 23 lip 2026 19:13. Vremenska zona: UTC + 01:00 [ LJV]
Novi postovi | Tvoji postovi
Trenutno korisnika: bot* i 9 gostiju. |
| |
|
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
 |