Forum    FAQ

.

Početna » Who U R




 [ 27 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
Autor Poruka
 Naslov: Re: Pozdrav!
 Post Postano: 14 stu 2013 05:14 
Offline
Avatar

Pridružen: 02 lip 2013 04:45
Postovi: 83
Lokacija: Zadar
:wel:

_________________
Evic,Nemesis clone,Stingray clone,CHI YOU clone,Spinner 1300mAh,Protank 2,Mini Protank 2,Evod,AGA T2,RSST,IGO-L,Trident,Russian 91%,Fogger v4,3D Dripper,Origen,Origen v2,Magma,Stillare,Quasar,Brass monkey


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Odg: Pozdrav!
 Post Postano: 14 stu 2013 08:27 
Offline
Avatar

Pridružen: 28 srp 2013 12:19
Postovi: 1484
Lokacija: V.Gorica
I nema povratka na analogne cigarete.
Inače budute kamenovali ovdje na forumu :idea:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav!
 Post Postano: 14 stu 2013 09:58 
Offline
Avatar

Pridružen: 16 kol 2013 22:43
Postovi: 1083
Lokacija: Zagreb, Maksimir
:wel:

_________________
Dalmat

Daily drive: Russian 91%, Kayfun Lite Plus V2 klonjara, FT Nemesis x 2,
Ostalo: IGO-L x 2, ZMAX v3, Vamo V5, Chi You + AIOS hibrid, ASTRO + AIOS hibrid, Russian 91% klonjara, Taifun GT + ASTRO, Evolve Kick

slika slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav!
 Post Postano: 14 stu 2013 12:05 
Offline
Avatar

Pridružen: 09 lis 2013 23:15
Postovi: 159
Lokacija: Zadar
Dobro došla!


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav!
 Post Postano: 14 stu 2013 13:17 
Offline
Avatar

Pridružen: 26 ruj 2013 08:02
Postovi: 276
Lokacija: Posvuda
:wel:

_________________
slika[/url]

Prošla vremena sušenja dufka.motanja .nic.pflastera...Sretan Vapper!!

Neki Mod ! Neki Atty!!
Arome :wish/best F.pipe/Cohiba/Sezam/Coffe cream/CC/O.captain/555 a.s.o


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Odg: Pozdrav!
 Post Postano: 14 stu 2013 13:24 
Offline
Avatar

Pridružen: 13 stu 2013 14:02
Postovi: 405
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
imand je napisao:
I nema povratka na analogne cigarete.
Inače budute kamenovali ovdje na forumu :idea:


Ništa ne obećavam :) Ali, evo, jučer nakon one jedne "smrdulje" uz kavu još nisam zapalila. Ne fali mi - za sad, što je dobro, jer sam dimila kronerski prije nego je elektronika stigla. Nadam se samo da neće nešto riknut na ovoj mojoj skromnoj opremi pa da se ne nađem bez druge opcije (već gledam što bih još mogla nabaviti...pun cart na HC-u, uh!).

Ne mogu vjerovati, ali nakon samo jednog dana bez dima u stanu razlika je ogromna - mislim, još se malo "čuje" dim, ali znatno manje.

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav!
 Post Postano: 14 stu 2013 23:02 
Offline
Avatar

Pridružen: 27 vel 2013 12:40
Postovi: 835
Lokacija: Solin
:wel:

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 
 [ 27 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Početna » Who U R


Online

Trenutno korisnika: bot* i 9 gostiju.

 
 

 
Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na:  
HR (CRO) by vaper club