| Autor |
Poruka |
|
Braja
|
Naslov: Re: Još jedna u nizu!!!! Postano: 11 ožu 2014 14:28 |
|
Pridružen: 01 sij 2014 16:37 Postovi: 1185 Lokacija: Bjelovar
|
_________________ Joyetech VTC Mini x2 ~ Kayfun Lite Plus ® x2and many other things..................................
|
|
 |
|
 |
|
Deckardcain
|
Naslov: Re: Još jedna u nizu!!!! Postano: 11 ožu 2014 14:29 |
|
Pridružen: 15 tra 2013 13:08 Postovi: 905 Lokacija: St
|
|
_________________ Tilemahos, Expromizer 1 i 2, Kayfun V2+, Kayfun mini v3, Tajfun GT, VTC 2 mini, Eleaf pico, Poldiac, Nanos.
|
|
 |
|
 |
|
Gorički
|
Naslov: Re: Još jedna u nizu!!!! Postano: 11 ožu 2014 14:38 |
|
Pridružen: 07 ožu 2014 18:14 Postovi: 379 Lokacija: Velika Gorica / Pag
|
goricani rulaju 
|
|
 |
|
 |
|
jvas01
|
Naslov: Re: Još jedna u nizu!!!! Postano: 11 ožu 2014 14:57 |
|
Pridružen: 20 lip 2013 23:58 Postovi: 738 Lokacija: Novigrad (Istra)
|
_________________ nemesis sanblasted, nemesis, hammer the russian, Igo L, kayfun 3.1 clone....  
|
|
 |
|
 |
|
Dalmat
|
Naslov: Re: Još jedna u nizu!!!! Postano: 11 ožu 2014 14:59 |
|
Pridružen: 16 kol 2013 22:43 Postovi: 1083 Lokacija: Zagreb, Maksimir
|
_________________ DalmatDaily drive: Russian 91%, Kayfun Lite Plus V2 klonjara, FT Nemesis x 2,Ostalo: IGO-L x 2, ZMAX v3, Vamo V5, Chi You + AIOS hibrid, ASTRO + AIOS hibrid, Russian 91% klonjara, Taifun GT + ASTRO, Evolve Kick 
|
|
 |
|
 |
|
weks111
|
Naslov: Re: Još jedna u nizu!!!! Postano: 11 ožu 2014 15:33 |
|
Pridružen: 25 stu 2013 15:53 Postovi: 602 Lokacija: Šibenik
|
_________________  
|
|
 |
|
 |
|
zwonko
|
Naslov: Re: Još jedna u nizu!!!! Postano: 11 ožu 2014 16:01 |
|
Pridružen: 15 sij 2013 22:56 Postovi: 104 Lokacija: Wookomeretz
|
_________________ Ja sam ovakav rođen, a koji je tvoj izgovor? 
|
|
 |
|
 |
|
damir1970
|
Naslov: Re: Još jedna u nizu!!!! Postano: 11 ožu 2014 16:50 |
|
Pridružen: 06 kol 2013 15:52 Postovi: 1343 Lokacija: Gruda, Konavle
|
_________________ Samo za društvo iz ćoška koje polako ali sigurno propada!   Mod: Atomizer:
|
|
 |
|
 |
|
dadovip007
|
Naslov: Re: Još jedna u nizu!!!! Postano: 11 ožu 2014 17:27 |
|
Pridružen: 07 sij 2014 20:09 Postovi: 235 Lokacija: Zagreb,Dubrava
|
_________________    Vamo 5 /Poldiac clon /Nemesis clon/Taifun GT /Igo-L /Protank 2 / Mini protank 2 / T3s
|
|
 |
|
 |
|
ana
|
Naslov: Re: Još jedna u nizu!!!! Postano: 11 ožu 2014 17:39 |
|
Pridružen: 02 sij 2014 10:10 Postovi: 55 Lokacija: Zagreb
|
_________________ Ana aka Jennie nosi kecke  
|
|
 |
|
 |