| Autor |
Poruka |
|
Max_ZG
|
Naslov: Re: helou :) Postano: 06 ožu 2014 21:42 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 23 svi 2013 20:01 Postovi: 4308 Lokacija: Zagreb, Šalata
|
|
 |
|
 |
|
cickova
|
Naslov: Re: helou :) Postano: 06 ožu 2014 21:45 |
|
Pridružen: 06 ožu 2014 20:59 Postovi: 14 Lokacija: Velika Gorica
|
" i da priznas svima..." a lol  , e al ja cu fkt poludit, naruciol sam s ego2, pa kak tak dugo treba, ocekivo sam to jos jucer kod sebe...
|
|
 |
|
 |
|
Braja
|
Naslov: Re: helou :) Postano: 06 ožu 2014 21:51 |
|
Pridružen: 01 sij 2014 16:37 Postovi: 1185 Lokacija: Bjelovar
|
 Gorane
_________________ Joyetech VTC Mini x2 ~ Kayfun Lite Plus ® x2and many other things..................................
|
|
 |
|
 |
|
jvas01
|
Naslov: Re: helou :) Postano: 06 ožu 2014 22:06 |
|
Pridružen: 20 lip 2013 23:58 Postovi: 738 Lokacija: Novigrad (Istra)
|
_________________ nemesis sanblasted, nemesis, hammer the russian, Igo L, kayfun 3.1 clone....  
|
|
 |
|
 |
|
Dalmat
|
Naslov: Re: helou :) Postano: 06 ožu 2014 23:08 |
|
Pridružen: 16 kol 2013 22:43 Postovi: 1083 Lokacija: Zagreb, Maksimir
|
Dear John... 
_________________ DalmatDaily drive: Russian 91%, Kayfun Lite Plus V2 klonjara, FT Nemesis x 2,Ostalo: IGO-L x 2, ZMAX v3, Vamo V5, Chi You + AIOS hibrid, ASTRO + AIOS hibrid, Russian 91% klonjara, Taifun GT + ASTRO, Evolve Kick 
|
|
 |
|
 |
|
dadovip007
|
Naslov: Re: helou :) Postano: 07 ožu 2014 00:19 |
|
Pridružen: 07 sij 2014 20:09 Postovi: 235 Lokacija: Zagreb,Dubrava
|
_________________    Vamo 5 /Poldiac clon /Nemesis clon/Taifun GT /Igo-L /Protank 2 / Mini protank 2 / T3s
|
|
 |
|
 |
|
mravak
|
Naslov: Re: helou :) Postano: 07 ožu 2014 00:26 |
|
Pridružen: 24 vel 2012 15:20 Postovi: 1929 Lokacija: Maksimir
|
 Gorane
_________________ Ako te uhvati napadaj radinosti, mirno sjedni u ćošak i čekaj da te napadaji prođu!  Top III :Habana, Grandmaster, Grenada I² Element18350/18650+kick, Ant-i-Mod +5V, Ergo69-Yenki69,UD Agi,IgoW
|
|
 |
|
 |
|
ffroms
|
Naslov: Re: helou :) Postano: 07 ožu 2014 13:53 |
|
 |
| Veliki Cezar zadarske podružnice |
 |
Pridružen: 20 ruj 2012 14:00 Postovi: 1012 Lokacija: Zadar
|
_________________  
|
|
 |
|
 |
|
damir1970
|
Naslov: Re: helou :) Postano: 07 ožu 2014 14:28 |
|
Pridružen: 06 kol 2013 15:52 Postovi: 1343 Lokacija: Gruda, Konavle
|
_________________ Samo za društvo iz ćoška koje polako ali sigurno propada!   Mod: Atomizer:
|
|
 |
|
 |
|
sopta12345
|
Naslov: Re: helou :) Postano: 07 ožu 2014 23:18 |
|
 |
| Veliki Cezar splitske podružnice |
 |
Pridružen: 01 ruj 2012 11:17 Postovi: 1620 Lokacija: Split
|
|
_________________ HANA30_blue, Expromizer v1, Devils Marble 18650, Kayfun Lite+®
|
|
 |
|
 |