| Autor |
Poruka |
|
Darian
|
Naslov: Re: Odlazni pozdrav Postano: 05 ožu 2014 17:29 |
|
Pridružen: 14 lis 2013 18:46 Postovi: 209 Lokacija: Osijek
|
Pozdrav i sretno! 
_________________ "Life. It's the shit that happens while you're waiting for moments that never come."
|
|
 |
|
 |
|
zeljko81
|
Naslov: Re: Odlazni pozdrav Postano: 05 ožu 2014 17:40 |
|
Pridružen: 26 ruj 2013 08:02 Postovi: 276 Lokacija: Posvuda
|
 Sve najbolje"jak potez" respekt;) Nisi ni o 0% rasmisljao!!?* naravno postoji i ta opcija "izači skroz" ali mislim dok mi ne šteti ..ču"makar na 0% Aromatizirano uživat..i dok je "soft/hard'ware tu  Lp zeljko
_________________  [/url] Prošla vremena sušenja dufka.motanja .nic.pflastera...Sretan Vapper!! Neki Mod ! Neki Atty!! Arome :wish/best F.pipe/Cohiba/Sezam/Coffe cream/CC/O.captain/555 a.s.o
|
|
 |
|
 |
|
imand
|
Naslov: Re: Odlazni pozdrav Postano: 05 ožu 2014 17:44 |
|
Pridružen: 28 srp 2013 12:19 Postovi: 1484 Lokacija: V.Gorica
|
Ayaz Paša, a sad se dobro čuvaj, ako se vratiš pari ili nedaj vraga analognoj smrdulji budemo te kamenovali 
|
|
 |
|
 |
|
alois
|
Naslov: Re: Odlazni pozdrav Postano: 05 ožu 2014 17:51 |
|
Pridružen: 13 vel 2014 11:01 Postovi: 376
|
|
 |
|
 |
|
manilu
|
Naslov: Postano: 05 ožu 2014 17:57 |
|
Pridružen: 19 kol 2013 16:17 Postovi: 242 Lokacija: vodnjan, Istra
|
|
 |
|
 |
|
dulenda
|
Naslov: Re: Odlazni pozdrav Postano: 05 ožu 2014 18:27 |
|
Pridružen: 15 vel 2013 19:12 Postovi: 185 Lokacija: Zagreb East
|
|
Respekt.Svaka cast.Jel ide pribor i tekucine u prodaju?
|
|
 |
|
 |
|
Medo
|
Naslov: Re: Odlazni pozdrav Postano: 05 ožu 2014 19:50 |
|
Pridružen: 30 stu 2012 23:08 Postovi: 2488 Lokacija: Njemačka
|
|
bravo!!!! ti si imao od pocetka vodilju...i...uspio svaka cast....budi uporan i ne vracaj se na zlo!!!
_________________ Medo
|
|
 |
|
 |
|
vulja
|
Naslov: Postano: 05 ožu 2014 20:10 |
|
Pridružen: 25 vel 2013 00:01 Postovi: 4156 Lokacija: Karlovac
|
|
A rasprodaja opreme sada ili...?:D
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
Kinta
|
Naslov: Re: Odlazni pozdrav Postano: 05 ožu 2014 20:31 |
|
 |
| Administrator |
 |
Pridružen: 02 ožu 2011 14:18 Postovi: 11261 Lokacija: Samobor
|
Bilo je casno zivjeti s ... 
_________________ Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi. Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.
|
|
 |
|
 |
|
EmpEroR
|
Naslov: Re: Odlazni pozdrav Postano: 05 ožu 2014 21:04 |
|
Pridružen: 14 pro 2013 14:08 Postovi: 87 Lokacija: negdje oko Pule
|
|
Cestitam!
Ne poznajem te, pa neznam kako funkcioniras niti u kojim se krugovima kreces... Ali pripazi svakako jer se lako navuci opet ako uvijeti tome pogoduju. Nedavno se meni dogodilo da sam nakon 2 mjeseca na 0mg poceo pusiti cigarete opet (ne puno, ali ipak). Sad sam srecom opet samo na pari, ali na 6mg.
Sretno sa daljnjim nekoristenjem pare i svakako javi situaciju kroz par mjeseci!
_________________ 
|
|
 |
|
 |