Forum    FAQ

.

Početna » Who U R




 [ 35 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Odlazni pozdrav
 Post Postano: 05 ožu 2014 17:29 
Offline
Avatar

Pridružen: 14 lis 2013 18:46
Postovi: 209
Lokacija: Osijek
Pozdrav i sretno! :)

_________________
"Life. It's the shit that happens while you're waiting for moments that never come."


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Odlazni pozdrav
 Post Postano: 05 ožu 2014 17:40 
Offline
Avatar

Pridružen: 26 ruj 2013 08:02
Postovi: 276
Lokacija: Posvuda
:plus: Sve najbolje"jak potez" respekt;) Nisi ni o 0% rasmisljao!!?*
naravno postoji i ta opcija "izači skroz" ali mislim dok mi ne šteti ..ču"makar na 0% Aromatizirano uživat..i dok je "soft/hard'ware tu ;) Lp zeljko

_________________
slika[/url]

Prošla vremena sušenja dufka.motanja .nic.pflastera...Sretan Vapper!!

Neki Mod ! Neki Atty!!
Arome :wish/best F.pipe/Cohiba/Sezam/Coffe cream/CC/O.captain/555 a.s.o


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Odlazni pozdrav
 Post Postano: 05 ožu 2014 17:44 
Offline
Avatar

Pridružen: 28 srp 2013 12:19
Postovi: 1484
Lokacija: V.Gorica
Ayaz Paša,

a sad se dobro čuvaj,

ako se vratiš pari ili nedaj vraga analognoj smrdulji budemo te kamenovali :shake:

:plus: :brav:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Odlazni pozdrav
 Post Postano: 05 ožu 2014 17:51 
Offline

Pridružen: 13 vel 2014 11:01
Postovi: 376
:brav:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov:
 Post Postano: 05 ožu 2014 17:57 
Offline
Avatar

Pridružen: 19 kol 2013 16:17
Postovi: 242
Lokacija: vodnjan, Istra
Pozz i sretno


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Odlazni pozdrav
 Post Postano: 05 ožu 2014 18:27 
Offline
Avatar

Pridružen: 15 vel 2013 19:12
Postovi: 185
Lokacija: Zagreb East
Respekt.Svaka cast.Jel ide pribor i tekucine u prodaju?


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Odlazni pozdrav
 Post Postano: 05 ožu 2014 19:50 
Offline

Pridružen: 30 stu 2012 23:08
Postovi: 2488
Lokacija: Njemačka
bravo!!!! ti si imao od pocetka vodilju...i...uspio svaka cast....budi uporan i ne vracaj se na zlo!!!

_________________
Medo


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov:
 Post Postano: 05 ožu 2014 20:10 
Offline
Avatar

Pridružen: 25 vel 2013 00:01
Postovi: 4156
Lokacija: Karlovac
A rasprodaja opreme sada ili...?:D

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Odlazni pozdrav
 Post Postano: 05 ožu 2014 20:31 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen: 02 ožu 2011 14:18
Postovi: 11261
Lokacija: Samobor
Bilo je casno zivjeti s ... :cry:





:D

_________________
Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi.
Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Odlazni pozdrav
 Post Postano: 05 ožu 2014 21:04 
Offline
Avatar

Pridružen: 14 pro 2013 14:08
Postovi: 87
Lokacija: negdje oko Pule
Cestitam!

Ne poznajem te, pa neznam kako funkcioniras niti u kojim se krugovima kreces... Ali pripazi svakako jer se lako navuci opet ako uvijeti tome pogoduju. Nedavno se meni dogodilo da sam nakon 2 mjeseca na 0mg poceo pusiti cigarete opet (ne puno, ali ipak). Sad sam srecom opet samo na pari, ali na 6mg.

Sretno sa daljnjim nekoristenjem pare i svakako javi situaciju kroz par mjeseci!

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 
 [ 35 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Početna » Who U R


Online

Trenutno korisnika: bot* i 17 gostiju.

 
 

 
Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na:  
HR (CRO) by vaper club