| Autor |
Poruka |
|
dadovip007
|
Naslov: Re: Pozdravna poruka :) Postano: 13 vel 2014 18:49 |
|
Pridružen: 07 sij 2014 20:09 Postovi: 235 Lokacija: Zagreb,Dubrava
|
_________________    Vamo 5 /Poldiac clon /Nemesis clon/Taifun GT /Igo-L /Protank 2 / Mini protank 2 / T3s
|
|
 |
|
 |
|
imand
|
Naslov: Odg: Pozdravna poruka :) Postano: 13 vel 2014 19:19 |
|
Pridružen: 28 srp 2013 12:19 Postovi: 1484 Lokacija: V.Gorica
|
|
Pozdrav
Poslano sa mog A880 koristeći Tapatalk 4
|
|
 |
|
 |
|
Batara72
|
Naslov: Re: Pozdravna poruka :) Postano: 13 vel 2014 19:46 |
|
Pridružen: 22 pro 2013 21:45 Postovi: 400 Lokacija: Zadar
|
Princess krafna je napisao: :zvoncica:
Dimim godinu dana i nemam namjeru prestati. Malo sam zbunjen....  Jes mislila reci da paris? Al svejedno... 
_________________  Yihi SX Mini M Class- Evic VT 5000mAh - Evic VTwo Mini - Zero SX 50W - iStick Pico -Wismec RX200 RDA: 3-D RBA: The Russian 91%, Kayfun Lite Plus x 4, Aromamizer
|
|
 |
|
 |
|
veki0
|
Naslov: Re: Pozdravna poruka :) Postano: 13 vel 2014 20:14 |
|
Pridružen: 26 pro 2011 17:08 Postovi: 245 Lokacija: Zagreb, Gajnice
|
_________________  DME, Vamo
|
|
 |
|
 |
|
dobar duh
|
Naslov: Re: Pozdravna poruka :) Postano: 13 vel 2014 20:45 |
|
Pridružen: 07 tra 2013 12:28 Postovi: 119 Lokacija: Čakovec
|
_________________  VAMO V5, BAGUA14500, Joyetech EGO, Pisces Mechanical Mod, Pulse-G Style, Oddy V2, AGA S, EVOD, Protank, Protank 2, CE5, iClear 16, VIVI NOVA MINI
|
|
 |
|
 |
|
nmat121
|
Naslov: Re: Pozdravna poruka :) Postano: 13 vel 2014 21:29 |
|
Pridružen: 27 vel 2013 12:40 Postovi: 835 Lokacija: Solin
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
Corto_1973
|
Naslov: Re: Pozdravna poruka :) Postano: 13 vel 2014 22:31 |
|
Pridružen: 07 ožu 2011 11:16 Postovi: 2862 Lokacija: Slavonski Brod
|
 Krafna... Sent from my U8650-1 using Tapatalk 2
_________________  Devils Marble EVO, Nautilus Oddy klon, Hercules... ipv Mini, Kaya lite v2+ klon
|
|
 |
|
 |
|
foster12345
|
Naslov: Re: Pozdravna poruka :) Postano: 14 vel 2014 01:05 |
|
Pridružen: 12 vel 2014 00:42 Postovi: 24 Lokacija: Varaždin
|
|
book! i dobrodošla"!
_________________ Kad se već toliko parimo sa e-cigaretom, jednog dana će nam uspjet križanje i potomci će e-tekućinu ulijevati u poseban zub spremnik...
|
|
 |
|
 |
|
ffroms
|
Naslov: Re: Pozdravna poruka :) Postano: 14 vel 2014 13:44 |
|
 |
| Veliki Cezar zadarske podružnice |
 |
Pridružen: 20 ruj 2012 14:00 Postovi: 1012 Lokacija: Zadar
|
_________________  
|
|
 |
|
 |
|
Dalmat
|
Naslov: Postano: 14 vel 2014 17:49 |
|
Pridružen: 16 kol 2013 22:43 Postovi: 1083 Lokacija: Zagreb, Maksimir
|
 Sent from some tablet
_________________ DalmatDaily drive: Russian 91%, Kayfun Lite Plus V2 klonjara, FT Nemesis x 2,Ostalo: IGO-L x 2, ZMAX v3, Vamo V5, Chi You + AIOS hibrid, ASTRO + AIOS hibrid, Russian 91% klonjara, Taifun GT + ASTRO, Evolve Kick 
|
|
 |
|
 |