 |
.
Sada je: 23 lip 2026 22:03. | Zadnji put si ovdje bio: 23 lip 2026 22:03. Vremenska zona: UTC + 01:00 [ LJV]
Novi postovi | Tvoji postovi
| Autor |
Poruka |
|
duc
|
Naslov: Re: Pusim-parim, sada samo drugo. Postano: 08 vel 2014 23:06 |
|
Pridružen: 31 sij 2014 06:51 Postovi: 1121 Lokacija: Zagreb - Karlovac
|
|
_________________ MOD : Sigelei 213 , VapeDroid C1D2 75 DNA , SVA mod BF Penguin DNA 75 , Evade BF , VT Inbox DNA 75 , RTA : Ubertoot UTA2 , Doggystyl 2K16 , CloudOne , RDA : Speed Revolution , Strike , Hadaly ® ,
|
|
 |
|
 |
|
Batara72
|
Naslov: Re: Pusim-parim, sada samo drugo. Postano: 08 vel 2014 23:11 |
|
Pridružen: 22 pro 2013 21:45 Postovi: 400 Lokacija: Zadar
|
_________________  Yihi SX Mini M Class- Evic VT 5000mAh - Evic VTwo Mini - Zero SX 50W - iStick Pico -Wismec RX200 RDA: 3-D RBA: The Russian 91%, Kayfun Lite Plus x 4, Aromamizer
|
|
 |
|
 |
|
domagoj
|
Naslov: Re: Pusim-parim, sada samo drugo. Postano: 08 vel 2014 23:33 |
|
Pridružen: 24 sij 2013 18:51 Postovi: 592 Lokacija: zagreb grad
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
Corto_1973
|
Naslov: Re: Pusim-parim, sada samo drugo. Postano: 09 vel 2014 00:05 |
|
Pridružen: 07 ožu 2011 11:16 Postovi: 2862 Lokacija: Slavonski Brod
|
 Mate
_________________  Devils Marble EVO, Nautilus Oddy klon, Hercules... ipv Mini, Kaya lite v2+ klon
|
|
 |
|
 |
|
imand
|
Naslov: Re: Pusim-parim, sada samo drugo. Postano: 09 vel 2014 00:47 |
|
Pridružen: 28 srp 2013 12:19 Postovi: 1484 Lokacija: V.Gorica
|
ajde Mate, svi smo zate
|
|
 |
|
 |
|
ffroms
|
Naslov: Re: Pusim-parim, sada samo drugo. Postano: 09 vel 2014 11:16 |
|
 |
| Veliki Cezar zadarske podružnice |
 |
Pridružen: 20 ruj 2012 14:00 Postovi: 1012 Lokacija: Zadar
|
_________________  
|
|
 |
|
 |
|
zeljko81
|
Naslov: Re: Pusim-parim, sada samo drugo. Postano: 09 vel 2014 11:27 |
|
Pridružen: 26 ruj 2013 08:02 Postovi: 276 Lokacija: Posvuda
|
_________________  [/url] Prošla vremena sušenja dufka.motanja .nic.pflastera...Sretan Vapper!! Neki Mod ! Neki Atty!! Arome :wish/best F.pipe/Cohiba/Sezam/Coffe cream/CC/O.captain/555 a.s.o
|
|
 |
|
 |
|
weks111
|
Naslov: Re: Pusim-parim, sada samo drugo. Postano: 09 vel 2014 12:41 |
|
Pridružen: 25 stu 2013 15:53 Postovi: 602 Lokacija: Šibenik
|
_________________  
|
|
 |
|
 |
|
Dalmat
|
Naslov: Re: Pusim-parim, sada samo drugo. Postano: 09 vel 2014 16:14 |
|
Pridružen: 16 kol 2013 22:43 Postovi: 1083 Lokacija: Zagreb, Maksimir
|
_________________ DalmatDaily drive: Russian 91%, Kayfun Lite Plus V2 klonjara, FT Nemesis x 2,Ostalo: IGO-L x 2, ZMAX v3, Vamo V5, Chi You + AIOS hibrid, ASTRO + AIOS hibrid, Russian 91% klonjara, Taifun GT + ASTRO, Evolve Kick 
|
|
 |
|
 |
|
I ja sam prestao
|
Naslov: Re: Pusim-parim, sada samo drugo. Postano: 09 vel 2014 16:28 |
|
Pridružen: 08 vel 2014 18:00 Postovi: 45 Lokacija: Zagreb,Trešnjevka
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |
Sada je: 23 lip 2026 22:03. | Zadnji put si ovdje bio: 23 lip 2026 22:03. Vremenska zona: UTC + 01:00 [ LJV]
Novi postovi | Tvoji postovi
Trenutno korisnika: bot* i 7 gostiju. |
| |
|
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
 |