| Autor |
Poruka |
|
sopta12345
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Dubrovnika Postano: 28 sij 2014 08:57 |
|
 |
| Veliki Cezar splitske podružnice |
 |
Pridružen: 01 ruj 2012 11:17 Postovi: 1620 Lokacija: Split
|
|
_________________ HANA30_blue, Expromizer v1, Devils Marble 18650, Kayfun Lite+®
|
|
 |
|
 |
|
Dalmat
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Dubrovnika Postano: 28 sij 2014 12:26 |
|
Pridružen: 16 kol 2013 22:43 Postovi: 1083 Lokacija: Zagreb, Maksimir
|
_________________ DalmatDaily drive: Russian 91%, Kayfun Lite Plus V2 klonjara, FT Nemesis x 2,Ostalo: IGO-L x 2, ZMAX v3, Vamo V5, Chi You + AIOS hibrid, ASTRO + AIOS hibrid, Russian 91% klonjara, Taifun GT + ASTRO, Evolve Kick 
|
|
 |
|
 |
|
brnistra
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Dubrovnika Postano: 28 sij 2014 12:52 |
|
Pridružen: 03 pro 2013 23:31 Postovi: 855 Lokacija: Split
|
|
 |
|
 |
|
maurizzio
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Dubrovnika Postano: 28 sij 2014 14:05 |
|
Pridružen: 23 sij 2014 00:54 Postovi: 97 Lokacija: split
|
|
 |
|
 |
|
Ante256
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Dubrovnika Postano: 28 sij 2014 14:08 |
|
Pridružen: 26 ruj 2013 21:21 Postovi: 117 Lokacija: Split
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
imand
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Dubrovnika Postano: 28 sij 2014 19:20 |
|
Pridružen: 28 srp 2013 12:19 Postovi: 1484 Lokacija: V.Gorica
|
|
 |
|
 |
|
Fosna
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Dubrovnika Postano: 28 sij 2014 20:24 |
|
Pridružen: 05 svi 2013 10:13 Postovi: 1899 Lokacija: Zagreb, Gajnice
|
_________________  "People smoke for nicotine but they die from the tar." (Michael Russell)
|
|
 |
|
 |
|
spomenko67
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Dubrovnika Postano: 28 sij 2014 20:48 |
|
Pridružen: 26 tra 2011 21:18 Postovi: 17 Lokacija: Moslavčani travu kose medju gorama,djevojke im vodu nose medju nogama...khm,khm :-)....
|
_________________ Tegljač = ego-t Šlepa = EVOD,vivi nova,c4 Gorivo = čista loža,domaća kuhinja :-)
|
|
 |
|
 |
|
nmat121
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Dubrovnika Postano: 29 sij 2014 02:00 |
|
Pridružen: 27 vel 2013 12:40 Postovi: 835 Lokacija: Solin
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
ronc
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Dubrovnika Postano: 29 sij 2014 22:48 |
|
Pridružen: 28 pro 2013 21:02 Postovi: 413 Lokacija: križevci
|
|
 |
|
 |