 |
.
Sada je: 23 lip 2026 22:03. | Zadnji put si ovdje bio: 23 lip 2026 22:03. Vremenska zona: UTC + 01:00 [ LJV]
Novi postovi | Tvoji postovi
| Autor |
Poruka |
|
markoveliki
|
Naslov: Re: Pozdrav svima! Postano: 18 sij 2014 16:35 |
|
Pridružen: 04 sij 2014 21:09 Postovi: 559 Lokacija: Split
|
_________________  My Little mule & Fatty V3
|
|
 |
|
 |
|
brnistra
|
Naslov: Re: Pozdrav svima! Postano: 18 sij 2014 18:32 |
|
Pridružen: 03 pro 2013 23:31 Postovi: 855 Lokacija: Split
|
|
 |
|
 |
|
domagoj
|
Naslov: Re: Pozdrav svima! Postano: 18 sij 2014 18:33 |
|
Pridružen: 24 sij 2013 18:51 Postovi: 592 Lokacija: zagreb grad
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
Fosna
|
Naslov: Re: Pozdrav svima! Postano: 18 sij 2014 19:06 |
|
Pridružen: 05 svi 2013 10:13 Postovi: 1899 Lokacija: Zagreb, Gajnice
|
_________________  "People smoke for nicotine but they die from the tar." (Michael Russell)
|
|
 |
|
 |
|
fek0
|
Naslov: Re: Pozdrav svima! Postano: 18 sij 2014 22:15 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 27 pro 2013 19:47 Postovi: 3398 Lokacija: Zagreb, Botinec
|
_________________ http://journey-liquids.commod: VT200,VTC mini, Elitar,Mini volt,Paps v4, SMPL v2, Vapor Giant, Nemesis, Dimitri,IPV5 Atty: Fogger v2, Kayfun lite v2+, Nextiny, YEP v2, Origen little,FEV v2, Taifun GT,GS i GLS, Fogger mini, Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant
|
|
 |
|
 |
|
Lima
|
Naslov: Re: Pozdrav svima! Postano: 18 sij 2014 23:50 |
|
Pridružen: 09 pro 2013 20:21 Postovi: 464 Lokacija: Krk
|
|
_________________ Mod: hcigar vt40, lost vape epetite dna60 Smpl v1, Atty: UTA2, rose v2-s, doggy 2k16, 2x CloudOne, hussar, RDA: anima, rda mini
|
|
 |
|
 |
|
Braja
|
Naslov: Re: Pozdrav svima! Postano: 19 sij 2014 04:57 |
|
Pridružen: 01 sij 2014 16:37 Postovi: 1185 Lokacija: Bjelovar
|
_________________ Joyetech VTC Mini x2 ~ Kayfun Lite Plus ® x2and many other things..................................
|
|
 |
|
 |
|
Max Abarth
|
Naslov: Re: Pozdrav svima! Postano: 19 sij 2014 09:26 |
|
Pridružen: 22 pro 2013 22:22 Postovi: 202 Lokacija: Zadar
|
_________________  Sigelei zmax V5 , Nemesis clone, Chi You clone, rsst, Kraken clone, i clear30, Kayfun lite...
|
|
 |
|
 |
|
veki0
|
Naslov: Re: Pozdrav svima! Postano: 19 sij 2014 17:15 |
|
Pridružen: 26 pro 2011 17:08 Postovi: 245 Lokacija: Zagreb, Gajnice
|
_________________  DME, Vamo
|
|
 |
|
 |
|
Dalmat
|
Naslov: Re: Pozdrav svima! Postano: 19 sij 2014 17:26 |
|
Pridružen: 16 kol 2013 22:43 Postovi: 1083 Lokacija: Zagreb, Maksimir
|
_________________ DalmatDaily drive: Russian 91%, Kayfun Lite Plus V2 klonjara, FT Nemesis x 2,Ostalo: IGO-L x 2, ZMAX v3, Vamo V5, Chi You + AIOS hibrid, ASTRO + AIOS hibrid, Russian 91% klonjara, Taifun GT + ASTRO, Evolve Kick 
|
|
 |
|
 |
Sada je: 23 lip 2026 22:03. | Zadnji put si ovdje bio: 23 lip 2026 22:03. Vremenska zona: UTC + 01:00 [ LJV]
Novi postovi | Tvoji postovi
Trenutno korisnika: bot* i 7 gostiju. |
| |
|
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
 |