Prvo
i ja imam cca 20 godina pušačkog staža
počeo sam pariti negdje u 8 mjesecu 2013 i isto zapalio ujutro uz kavu i nakon jela
2-3 na dan nekad jednu nekad 4, a onda svakim danom sve više i više
isprobavao sam da li mi elektrika može do kraja nadomjestiti cigarete
meni ne može nadomjestiti taj gušt
sad će netko reći kriva oprema ili nevalja ti tekućina
ali sve je to od osobe do osobe
i zato sam odlučio da nema ni te jedne poslije jela
jer onda te vuče dalje pa se opet nađeš na pola kutije pa ispočetka
ako misliš stvarno prestati pobacaj sve iz kuće tako sam bar ja
i kad me uhvati kriza natežem elektriku pa prođe
nemože 100% nadomjestiti
ali će ti uvelike pomoći
sretno
PS
ispričavam se na podužem postu
ali kao da sebe vidim