Forum    FAQ

.

Početna » Who U R




 [ 25 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: +1
 Post Postano: 11 sij 2014 17:25 
Offline
Avatar

Pridružen: 17 stu 2013 23:28
Postovi: 89
Lokacija: Kaštela
:wel: i preporuka za evod

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: +1
 Post Postano: 11 sij 2014 18:20 
Offline
Avatar

Pridružen: 20 lip 2013 23:58
Postovi: 738
Lokacija: Novigrad (Istra)
:wel:

_________________
nemesis sanblasted, nemesis, hammer
the russian, Igo L, kayfun 3.1 clone....
slikaslika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: +1
 Post Postano: 11 sij 2014 18:29 
Offline
Avatar

Pridružen: 05 svi 2013 10:13
Postovi: 1899
Lokacija: Zagreb, Gajnice
:wel:
nekim lektrika služi da im zamijeni koju cigaretu, neki su ih ostavili potpuno.
Neki zapale poslije jela ili uz kavu :alexis:
Ne zamaraj se time :) . Uživaj i sve će doći na svoje mjesto. Prije ili kasnije :D

_________________
slika
"People smoke for nicotine but they die from the tar." (Michael Russell)


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: +1
 Post Postano: 11 sij 2014 19:34 
Offline
Avatar

Pridružen: 09 pro 2013 20:21
Postovi: 464
Lokacija: Krk
:wel:

_________________
Mod: hcigar vt40, lost vape epetite dna60
Smpl v1,
Atty: UTA2, rose v2-s, doggy 2k16, 2x CloudOne, hussar,
RDA: anima, rda mini


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: +1
 Post Postano: 11 sij 2014 20:16 
Offline
Avatar

Pridružen: 27 vel 2013 12:40
Postovi: 835
Lokacija: Solin
:wel:

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: +1
 Post Postano: 11 sij 2014 20:48 
Offline
Avatar

Pridružen: 02 kol 2013 00:08
Postovi: 381
Lokacija: Zg...šuma na zapadu
:wel:

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: +1
 Post Postano: 11 sij 2014 20:49 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen: 08 ožu 2013 10:24
Postovi: 4005
Lokacija: ZG, Prexico City
:wel: i :brav:

Što se tiče "nedostatka arome" slijedi ti ono što je većina nas ovdje prošla: Motanje grijača !
Svako od nas je individua za sebe sa vlastitim okusom i ukusom, a stock ( kupljeni ) grijač nikada ne može bit dobar kao grijač kojeg iskusni parioc napravi za sebe i po svom ukusu .... :51:

_________________
slikaslika
MOD: SXK Nebula Zero Mini, Koopor Mini 60W, Cloupor Mini Plus
Atty: Taifun Kayfun Cubis HH.357


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: +1
 Post Postano: 11 sij 2014 21:46 
Offline
Avatar

Pridružen: 16 kol 2013 22:43
Postovi: 1083
Lokacija: Zagreb, Maksimir
:wel:

_________________
Dalmat

Daily drive: Russian 91%, Kayfun Lite Plus V2 klonjara, FT Nemesis x 2,
Ostalo: IGO-L x 2, ZMAX v3, Vamo V5, Chi You + AIOS hibrid, ASTRO + AIOS hibrid, Russian 91% klonjara, Taifun GT + ASTRO, Evolve Kick

slika slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: +1
 Post Postano: 12 sij 2014 01:02 
Offline
Avatar

Pridružen: 01 sij 2014 16:37
Postovi: 1185
Lokacija: Bjelovar
Prvo :wel:
i ja imam cca 20 godina pušačkog staža
počeo sam pariti negdje u 8 mjesecu 2013 i isto zapalio ujutro uz kavu i nakon jela
2-3 na dan nekad jednu nekad 4, a onda svakim danom sve više i više
isprobavao sam da li mi elektrika može do kraja nadomjestiti cigarete
meni ne može nadomjestiti taj gušt
sad će netko reći kriva oprema ili nevalja ti tekućina
ali sve je to od osobe do osobe
i zato sam odlučio da nema ni te jedne poslije jela
jer onda te vuče dalje pa se opet nađeš na pola kutije pa ispočetka
ako misliš stvarno prestati pobacaj sve iz kuće tako sam bar ja
i kad me uhvati kriza natežem elektriku pa prođe
nemože 100% nadomjestiti
ali će ti uvelike pomoći
sretno

PS
ispričavam se na podužem postu
ali kao da sebe vidim

_________________
slika


Joyetech VTC Mini x2 ~ Kayfun Lite Plus ® x2
and many other things..................................


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: +1
 Post Postano: 12 sij 2014 01:12 
Offline
Avatar

Pridružen: 24 vel 2012 15:20
Postovi: 1929
Lokacija: Maksimir
Je ...te iza jela se i ja rado sjetim...ali kako vrijeme prolazi ...nkako blijedi iz sjecanja..
:wel:

_________________
Ako te uhvati napadaj radinosti, mirno sjedni u ćošak i čekaj da te napadaji prođu!
slika
Top III :Habana, Grandmaster, Grenada
I² Element18350/18650+kick, Ant-i-Mod +5V, Ergo69-Yenki69,UD Agi,IgoW


Povratak na vrh 
  
 
 
 [ 25 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Početna » Who U R


Online

Trenutno korisnika: Bing [Bot], bot* i 9 gostiju.

 
 

 
Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na:  
HR (CRO) by vaper club