| Autor |
Poruka |
|
Grbo
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Zagreba Postano: 09 sij 2014 22:21 |
|
Pridružen: 18 vel 2013 15:11 Postovi: 205 Lokacija: Heilbronn, Germany
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
jvas01
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Zagreba Postano: 09 sij 2014 22:24 |
|
Pridružen: 20 lip 2013 23:58 Postovi: 738 Lokacija: Novigrad (Istra)
|
_________________ nemesis sanblasted, nemesis, hammer the russian, Igo L, kayfun 3.1 clone....  
|
|
 |
|
 |
|
mravak
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Zagreba Postano: 09 sij 2014 22:32 |
|
Pridružen: 24 vel 2012 15:20 Postovi: 1929 Lokacija: Maksimir
|
 Zvonimire
_________________ Ako te uhvati napadaj radinosti, mirno sjedni u ćošak i čekaj da te napadaji prođu!  Top III :Habana, Grandmaster, Grenada I² Element18350/18650+kick, Ant-i-Mod +5V, Ergo69-Yenki69,UD Agi,IgoW
|
|
 |
|
 |
|
Zvonimir
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Zagreba Postano: 09 sij 2014 22:43 |
|
Pridružen: 09 sij 2014 13:53 Postovi: 5 Lokacija: Zagreb
|
Hvala svima na dobrodošlici. 
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
flux
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Zagreba Postano: 09 sij 2014 22:56 |
|
Pridružen: 17 vel 2013 19:56 Postovi: 1373 Lokacija: na brdu iznad zagreba
|
bok 
_________________   We Are The Borg #VAMO V3, VAMO V5, eGo-C twist # Ithaka, kayfun lite, oddy, T3s
|
|
 |
|
 |
|
maska
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Zagreba Postano: 09 sij 2014 23:30 |
|
Pridružen: 02 kol 2013 00:08 Postovi: 381 Lokacija: Zg...šuma na zapadu
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
Forrest
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Zagreba Postano: 10 sij 2014 00:51 |
|
Pridružen: 29 stu 2012 13:48 Postovi: 692 Lokacija: NA ... 45-29-20,15 ..................... 18-06-01,65
|
Pozdrav Zvone, i dobro nam došao!! 
|
|
 |
|
 |
|
Medo
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Zagreba Postano: 10 sij 2014 01:04 |
|
Pridružen: 30 stu 2012 23:08 Postovi: 2488 Lokacija: Njemačka
|
 zvonkec....a iduci korak u tvojoj parilackoj karijeri je 
_________________ Medo
|
|
 |
|
 |
|
imand
|
Naslov: Odg: Pozdrav iz Zagreba Postano: 10 sij 2014 08:59 |
|
Pridružen: 28 srp 2013 12:19 Postovi: 1484 Lokacija: V.Gorica
|
|
 |
|
 |
|
damir1970
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Zagreba Postano: 10 sij 2014 09:03 |
|
Pridružen: 06 kol 2013 15:52 Postovi: 1343 Lokacija: Gruda, Konavle
|
_________________ Samo za društvo iz ćoška koje polako ali sigurno propada!   Mod: Atomizer:
|
|
 |
|
 |