Forum    FAQ

.

Početna » Who U R




 [ 37 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Evapor doo
 Post Postano: 05 sij 2014 14:53 
Offline
Avatar

Pridružen: 07 ožu 2011 11:16
Postovi: 2862
Lokacija: Slavonski Brod
:wel:

Sent from my U8650-1 using Tapatalk 2

_________________
slika
Devils Marble EVO, Nautilus Oddy klon, Hercules...
ipv Mini, Kaya lite v2+ klon


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Evapor doo
 Post Postano: 05 sij 2014 15:02 
Offline
Avatar

Pridružen: 22 pro 2013 21:45
Postovi: 400
Lokacija: Zadar
:wel:

_________________
slika slika
Yihi SX Mini M Class- Evic VT 5000mAh - Evic VTwo Mini - Zero SX 50W - iStick Pico -Wismec RX200

RDA: 3-D
RBA: The Russian 91%, Kayfun Lite Plus x 4, Aromamizer


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Evapor doo
 Post Postano: 05 sij 2014 15:53 
Offline
Avatar

Pridružen: 20 lip 2013 23:58
Postovi: 738
Lokacija: Novigrad (Istra)
:wel:

_________________
nemesis sanblasted, nemesis, hammer
the russian, Igo L, kayfun 3.1 clone....
slikaslika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Evapor doo
 Post Postano: 05 sij 2014 16:26 
Offline
Avatar

Pridružen: 16 kol 2013 22:43
Postovi: 1083
Lokacija: Zagreb, Maksimir
:wel:

_________________
Dalmat

Daily drive: Russian 91%, Kayfun Lite Plus V2 klonjara, FT Nemesis x 2,
Ostalo: IGO-L x 2, ZMAX v3, Vamo V5, Chi You + AIOS hibrid, ASTRO + AIOS hibrid, Russian 91% klonjara, Taifun GT + ASTRO, Evolve Kick

slika slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Evapor doo
 Post Postano: 05 sij 2014 17:20 
Offline

Pridružen: 30 stu 2012 23:08
Postovi: 2488
Lokacija: Njemačka
gospodo kod prezentiranja proizvoda kao što su baterije punjaci liqidi.....ako želite steci imalo profesionalizma onda uz proizvod kad kliknemo na njega treba stajati osnovne karakteristike...jer!

pregledavam stranicu, nešto me zanima, kliknem i vidim samo cijenu i sliku....halo!! ja sam kupac!...tražim podatak o tom proizvodu!!!
Ne želim googlat... želim na jednoj stranici dobit osnovne informacije...!!!! :minus:

_________________
Medo


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Evapor doo
 Post Postano: 05 sij 2014 19:40 
Offline
Avatar

Pridružen: 15 tra 2013 13:08
Postovi: 905
Lokacija: St
Uz to vamo četvorka skoro 500 kuna, posebne ponude otvoriš nema ništa, novi proizvodi nema ništa, a 10 ml likvida 35 kunića, za mene je to fala i zbogom.... :oops:

_________________
Tilemahos, Expromizer 1 i 2, Kayfun V2+, Kayfun mini v3, Tajfun GT, VTC 2 mini, Eleaf pico, Poldiac, Nanos.


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Evapor doo
 Post Postano: 05 sij 2014 20:57 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen: 02 ožu 2011 14:18
Postovi: 11261
Lokacija: Samobor
Mir decki, jos su novi. Dajte im priliku da se razviju. Ne treba odmah na lomacu. :D
Ja se veselim bilo kojem novom ducanu bez obzira na ponudu i cijene.

_________________
Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi.
Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Evapor doo
 Post Postano: 05 sij 2014 20:58 
Offline
Avatar

Pridružen: 15 tra 2013 13:08
Postovi: 905
Lokacija: St
Svaka čast šefe, danas je južina vamo doli, neznan ni ja... :mrgreen: nego eto, nek se primi kao drugarska kritika :plus:

_________________
Tilemahos, Expromizer 1 i 2, Kayfun V2+, Kayfun mini v3, Tajfun GT, VTC 2 mini, Eleaf pico, Poldiac, Nanos.


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Evapor doo
 Post Postano: 05 sij 2014 21:08 
Offline
Avatar

Pridružen: 15 vel 2013 19:12
Postovi: 185
Lokacija: Zagreb East
Dajmo im šansu.Dečki odmah na posebnu ponudu stavit nekoliko proizvoda sa 20-30% popusta


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Evapor doo
 Post Postano: 05 sij 2014 21:22 
Offline

Pridružen: 30 stu 2012 23:08
Postovi: 2488
Lokacija: Njemačka
pa i ja bi imal web shop i krenul u svoj biznis......svaka pohvala i dobrodošlica....i neka bude što veca konkurencija ali ako si daš truda za web shop, pa onda proizvod koji imaš u ponudi prezentiraj, nebitno dali je velika ponuda ili ne, tako da ja, ti, ili bilo ko drugi znamo što bi kupili.....ovako neznam kao laik ništa o tim proizvodima.
Gornji moj post je bio dobronamjeran a nikako napad.
što se cijena tice ovo je skupo, a ovo nije, to je individualni aspekt.
Igor je u jednoj temi lijepo napisal:
Skuplje je sa ove i ove stranice, ali imam potpunu podršku prodajnog tima....a ne kao sa FT da se natežemo sa ticketima do iznemoglosti.
Skrenuo sam sa teme.....
U svakom slucaju poradit na marketingu i dostupnosti informacija. Neka bude što više konkurencije.....

_________________
Medo


Povratak na vrh 
  
 
 
 [ 37 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Početna » Who U R


Online

Trenutno korisnika: bot* i 7 gostiju.

 
 

 
Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na:  
HR (CRO) by vaper club