 |
.
Sada je: 23 lip 2026 22:03. | Zadnji put si ovdje bio: 23 lip 2026 22:03. Vremenska zona: UTC + 01:00 [ LJV]
Novi postovi | Tvoji postovi
| Autor |
Poruka |
|
Corto_1973
|
Naslov: Re: Evapor doo Postano: 05 sij 2014 14:53 |
|
Pridružen: 07 ožu 2011 11:16 Postovi: 2862 Lokacija: Slavonski Brod
|
 Sent from my U8650-1 using Tapatalk 2
_________________  Devils Marble EVO, Nautilus Oddy klon, Hercules... ipv Mini, Kaya lite v2+ klon
|
|
 |
|
 |
|
Batara72
|
Naslov: Re: Evapor doo Postano: 05 sij 2014 15:02 |
|
Pridružen: 22 pro 2013 21:45 Postovi: 400 Lokacija: Zadar
|
_________________  Yihi SX Mini M Class- Evic VT 5000mAh - Evic VTwo Mini - Zero SX 50W - iStick Pico -Wismec RX200 RDA: 3-D RBA: The Russian 91%, Kayfun Lite Plus x 4, Aromamizer
|
|
 |
|
 |
|
jvas01
|
Naslov: Re: Evapor doo Postano: 05 sij 2014 15:53 |
|
Pridružen: 20 lip 2013 23:58 Postovi: 738 Lokacija: Novigrad (Istra)
|
_________________ nemesis sanblasted, nemesis, hammer the russian, Igo L, kayfun 3.1 clone....  
|
|
 |
|
 |
|
Dalmat
|
Naslov: Re: Evapor doo Postano: 05 sij 2014 16:26 |
|
Pridružen: 16 kol 2013 22:43 Postovi: 1083 Lokacija: Zagreb, Maksimir
|
_________________ DalmatDaily drive: Russian 91%, Kayfun Lite Plus V2 klonjara, FT Nemesis x 2,Ostalo: IGO-L x 2, ZMAX v3, Vamo V5, Chi You + AIOS hibrid, ASTRO + AIOS hibrid, Russian 91% klonjara, Taifun GT + ASTRO, Evolve Kick 
|
|
 |
|
 |
|
Medo
|
Naslov: Re: Evapor doo Postano: 05 sij 2014 17:20 |
|
Pridružen: 30 stu 2012 23:08 Postovi: 2488 Lokacija: Njemačka
|
gospodo kod prezentiranja proizvoda kao što su baterije punjaci liqidi.....ako želite steci imalo profesionalizma onda uz proizvod kad kliknemo na njega treba stajati osnovne karakteristike...jer! pregledavam stranicu, nešto me zanima, kliknem i vidim samo cijenu i sliku....halo!! ja sam kupac!...tražim podatak o tom proizvodu!!! Ne želim googlat... želim na jednoj stranici dobit osnovne informacije...!!!! 
_________________ Medo
|
|
 |
|
 |
|
Deckardcain
|
Naslov: Re: Evapor doo Postano: 05 sij 2014 19:40 |
|
Pridružen: 15 tra 2013 13:08 Postovi: 905 Lokacija: St
|
Uz to vamo četvorka skoro 500 kuna, posebne ponude otvoriš nema ništa, novi proizvodi nema ništa, a 10 ml likvida 35 kunića, za mene je to fala i zbogom.... 
_________________ Tilemahos, Expromizer 1 i 2, Kayfun V2+, Kayfun mini v3, Tajfun GT, VTC 2 mini, Eleaf pico, Poldiac, Nanos.
|
|
 |
|
 |
|
Kinta
|
Naslov: Re: Evapor doo Postano: 05 sij 2014 20:57 |
|
 |
| Administrator |
 |
Pridružen: 02 ožu 2011 14:18 Postovi: 11261 Lokacija: Samobor
|
Mir decki, jos su novi. Dajte im priliku da se razviju. Ne treba odmah na lomacu.  Ja se veselim bilo kojem novom ducanu bez obzira na ponudu i cijene.
_________________ Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi. Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.
|
|
 |
|
 |
|
Deckardcain
|
Naslov: Re: Evapor doo Postano: 05 sij 2014 20:58 |
|
Pridružen: 15 tra 2013 13:08 Postovi: 905 Lokacija: St
|
Svaka čast šefe, danas je južina vamo doli, neznan ni ja...  nego eto, nek se primi kao drugarska kritika 
_________________ Tilemahos, Expromizer 1 i 2, Kayfun V2+, Kayfun mini v3, Tajfun GT, VTC 2 mini, Eleaf pico, Poldiac, Nanos.
|
|
 |
|
 |
|
dulenda
|
Naslov: Re: Evapor doo Postano: 05 sij 2014 21:08 |
|
Pridružen: 15 vel 2013 19:12 Postovi: 185 Lokacija: Zagreb East
|
|
Dajmo im šansu.Dečki odmah na posebnu ponudu stavit nekoliko proizvoda sa 20-30% popusta
|
|
 |
|
 |
|
Medo
|
Naslov: Re: Evapor doo Postano: 05 sij 2014 21:22 |
|
Pridružen: 30 stu 2012 23:08 Postovi: 2488 Lokacija: Njemačka
|
|
pa i ja bi imal web shop i krenul u svoj biznis......svaka pohvala i dobrodošlica....i neka bude što veca konkurencija ali ako si daš truda za web shop, pa onda proizvod koji imaš u ponudi prezentiraj, nebitno dali je velika ponuda ili ne, tako da ja, ti, ili bilo ko drugi znamo što bi kupili.....ovako neznam kao laik ništa o tim proizvodima. Gornji moj post je bio dobronamjeran a nikako napad. što se cijena tice ovo je skupo, a ovo nije, to je individualni aspekt. Igor je u jednoj temi lijepo napisal: Skuplje je sa ove i ove stranice, ali imam potpunu podršku prodajnog tima....a ne kao sa FT da se natežemo sa ticketima do iznemoglosti. Skrenuo sam sa teme..... U svakom slucaju poradit na marketingu i dostupnosti informacija. Neka bude što više konkurencije.....
_________________ Medo
|
|
 |
|
 |
Sada je: 23 lip 2026 22:03. | Zadnji put si ovdje bio: 23 lip 2026 22:03. Vremenska zona: UTC + 01:00 [ LJV]
Novi postovi | Tvoji postovi
Trenutno korisnika: bot* i 7 gostiju. |
| |
|
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
 |