| Autor |
Poruka |
|
Fosna
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Zadra... Postano: 23 pro 2013 01:34 |
|
Pridružen: 05 svi 2013 10:13 Postovi: 1899 Lokacija: Zagreb, Gajnice
|
_________________  "People smoke for nicotine but they die from the tar." (Michael Russell)
|
|
 |
|
 |
|
ffroms
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Zadra... Postano: 23 pro 2013 09:45 |
|
 |
| Veliki Cezar zadarske podružnice |
 |
Pridružen: 20 ruj 2012 14:00 Postovi: 1012 Lokacija: Zadar
|
|
 |
|
 |
|
Deckardcain
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Zadra... Postano: 23 pro 2013 10:06 |
|
Pridružen: 15 tra 2013 13:08 Postovi: 905 Lokacija: St
|
|
_________________ Tilemahos, Expromizer 1 i 2, Kayfun V2+, Kayfun mini v3, Tajfun GT, VTC 2 mini, Eleaf pico, Poldiac, Nanos.
|
|
 |
|
 |
|
damir1970
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Zadra... Postano: 23 pro 2013 10:12 |
|
Pridružen: 06 kol 2013 15:52 Postovi: 1343 Lokacija: Gruda, Konavle
|
_________________ Samo za društvo iz ćoška koje polako ali sigurno propada!   Mod: Atomizer:
|
|
 |
|
 |
|
maska
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Zadra... Postano: 23 pro 2013 12:11 |
|
Pridružen: 02 kol 2013 00:08 Postovi: 381 Lokacija: Zg...šuma na zapadu
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
sopta12345
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Zadra... Postano: 23 pro 2013 12:41 |
|
 |
| Veliki Cezar splitske podružnice |
 |
Pridružen: 01 ruj 2012 11:17 Postovi: 1620 Lokacija: Split
|
|
_________________ HANA30_blue, Expromizer v1, Devils Marble 18650, Kayfun Lite+®
|
|
 |
|
 |
|
darth_vader
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Zadra... Postano: 23 pro 2013 14:20 |
|
Pridružen: 25 stu 2013 17:28 Postovi: 34 Lokacija: Zadar
|
 društvu iz trgovinskog.
_________________ Joyetech Evic, Caravela clone, itaste SVD, Ego 1100mah, igo vv, iclear 30. Protank II, Evod x 2, T3s
|
|
 |
|
 |
|
friki
|
Naslov: Re: Pozdrav iz Zadra... Postano: 23 pro 2013 15:37 |
|
Pridružen: 13 stu 2013 14:02 Postovi: 405 Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |