Forum    FAQ

.

Početna » Who U R




 [ 18 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor Poruka
 Naslov: Re: Pozdrav iz Zadra...
 Post Postano: 23 pro 2013 01:34 
Offline
Avatar

Pridružen: 05 svi 2013 10:13
Postovi: 1899
Lokacija: Zagreb, Gajnice
:wel:

_________________
slika
"People smoke for nicotine but they die from the tar." (Michael Russell)


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav iz Zadra...
 Post Postano: 23 pro 2013 09:45 
Offline
Veliki Cezar zadarske podružnice
Avatar

Pridružen: 20 ruj 2012 14:00
Postovi: 1012
Lokacija: Zadar
:wel: :brav:

Definitivno ćemo ponoviti meet ali ćemo imati malo više radionice dok je ova bila uglavnom isprobavanje opreme.

_________________
slika
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav iz Zadra...
 Post Postano: 23 pro 2013 10:06 
Offline
Avatar

Pridružen: 15 tra 2013 13:08
Postovi: 905
Lokacija: St
:wel: :plus:

_________________
Tilemahos, Expromizer 1 i 2, Kayfun V2+, Kayfun mini v3, Tajfun GT, VTC 2 mini, Eleaf pico, Poldiac, Nanos.


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav iz Zadra...
 Post Postano: 23 pro 2013 10:12 
Offline
Avatar

Pridružen: 06 kol 2013 15:52
Postovi: 1343
Lokacija: Gruda, Konavle
:wel:

_________________
Samo za društvo iz ćoška koje polako ali sigurno propada!
slika
slika

Mod:
Atomizer:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav iz Zadra...
 Post Postano: 23 pro 2013 12:11 
Offline
Avatar

Pridružen: 02 kol 2013 00:08
Postovi: 381
Lokacija: Zg...šuma na zapadu
:wel:

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav iz Zadra...
 Post Postano: 23 pro 2013 12:41 
Offline
Veliki Cezar splitske podružnice
Avatar

Pridružen: 01 ruj 2012 11:17
Postovi: 1620
Lokacija: Split
:wel: :brav:

_________________
HANA30_blue, Expromizer v1, Devils Marble 18650, Kayfun Lite+®


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav iz Zadra...
 Post Postano: 23 pro 2013 14:20 
Offline
Avatar

Pridružen: 25 stu 2013 17:28
Postovi: 34
Lokacija: Zadar
:wel: društvu iz trgovinskog.

_________________
slika

Joyetech Evic, Caravela clone, itaste SVD, Ego 1100mah, igo vv, iclear 30. Protank II, Evod x 2, T3s


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Pozdrav iz Zadra...
 Post Postano: 23 pro 2013 15:37 
Offline
Avatar

Pridružen: 13 stu 2013 14:02
Postovi: 405
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
:wel: :sanja:

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 
 [ 18 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Početna » Who U R


Online

Trenutno korisnika: bot*, Google [Bot] i 12 gostiju.

 
 

 
Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na:  
HR (CRO) by vaper club